Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 271 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Katılımcı Üye TahsinAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Tahsin Aksu
    Marka
    Diger

Alıntı Ersan ÖZYURT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir doğru bir yanlış. 1200 GS den NC ye geçtiğim ve çok memnun olduğum doğru, eğitmen ve hoca olduğum ise yanlış Bana daha çok eğitim gönüllüsü denebilir Hoca olmak için uzun ve zor bir eğitim süreci ardından daha da zor bir sınav sürecini başarıyla geçmek lazım. Bu zorlu süreci başarıyla tamamlayıp, "Hoca" unvanını kullanmaya hak kazananlar varken, benim henüz haketmeden aynı ünvanı kullanmam, emeğe ve dostlarımıza haksızlık olur. Sevginizden böyle hitap ettiğinizi biliyor ve çok teşekkür ediyorum.

Sevgili dostumuzun, "kurtulmak" ve "bisiklet gibi" benzetmelerini kelime manası ile kullanamadığını, motosiklete gönül vermiş birisinin bu ifadeleri, böyle bir anlam ifade edecek şekilde kullanmayacağını düşünüyorum. Hatta buna eminim. Bu yüzden savunma ihtiyacı içinde olmayalım sevgili NC daşlarım. Sadece hislerini ve sevincini paylaşıyor olarak bakalım. Epi topu bir avuç iki teker gönüllüsü olarak aramıza ayrı gayrı girmesine izin vermeyelim ne olur.
    Allah söyletti diyelim o zaman İnşallah gelecekte bu ünvana sahip olur ve hakkıyla yerine getirirsiniz...

2. TahsinAksu güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Ersan ÖZYURT (14-03-2014),sinan karagöz (15-03-2014)