Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 245 Toplam 321 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 145195235241242243244245246247248249255295 ... SonuncuSonuncu
2,441 den 2,450´e kadar. Toplam 3207 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye Burak YAVUZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Burak YAVUZER
    Motosiklet
    CRF 250L
    Marka
    Honda

Koltuk 40 TL ye tek renk kaplanıyordu, ben 2 renk istedim kısaca anlatıp bi foto gösterdim adam 1 saate 60 TL ye 2 renk kapladı.(Kırmızı bölüm çok az daha koyu oldu, biraz daha açık olsaydı iyi olurdu, ama elinde yoktu napalım.)

Kafayıda kaplatıp, fara bir koyultma filmi çektirdim, bence siz sarı bulursanız farı sarı yaptırın amortisörle uyumlu olur daha güzel olur,
    Elcik korumayı da taktım (Yıldırım Motordan) , ve motor Güngör Motorda 12000Km bakımına girdi ve herşeyine bakıldı.
    Yağ değişti, aynalar orjinalleriyle değiştirildi, karter koruma (yıldırım motordan alındı) servisinde takıldı, Korkunç çanta demiri yenisiyle değiştirildi (yıldırım motordan alındı)

SONUÇ:

Sırada neler var ???
    1) FMF Egsoz ve yakıt enjeksiyon sistemi
    2) Dişli seti
    3) Yeni gidon ve gidon yükseltme
    4) Belki tozutursam jantlara statik siyah boya ve gövdeye hava kanallı karbon kaplama

Yorum ve eleştirilerinizi bekliyorum, tanışıp en kısa sürede beraber motor sürmek dileğiyle.....

2. Burak YAVUZER güzel mesajın için 4 üye sana teşekkür etti :

Aras Acer (09-05-2014),Dogan Delipinar (09-05-2014),Engin Delipınar (09-05-2014),HakanÖMRÜUZAK (21-05-2014)

Enduroist Kadim Üye Aras Acer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Aras Acer
    Motosiklet
    CRF 250L
    Marka
    Honda

Alıntı heineken Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Koltuk 40 TL ye tek renk kaplanıyordu, ben 2 renk istedim kısaca anlatıp bi foto gösterdim adam 1 saate 60 TL ye 2 renk kapladı.(Kırmızı bölüm çok az daha koyu oldu, biraz daha açık olsaydı iyi olurdu, ama elinde yoktu napalım.)

Kafayıda kaplatıp, fara bir koyultma filmi çektirdim, bence siz sarı bulursanız farı sarı yaptırın amortisörle uyumlu olur daha güzel olur,
    Elcik korumayı da taktım (Yıldırım Motordan) , ve motor Güngör Motorda 12000Km bakımına girdi ve herşeyine bakıldı.
    Yağ değişti, aynalar orjinalleriyle değiştirildi, karter koruma (yıldırım motordan alındı) servisinde takıldı, Korkunç çanta demiri yenisiyle değiştirildi (yıldırım motordan alındı)

SONUÇ:

Sırada neler var ???
    2) Dişli seti
    4) Belki tozutursam jantlara statik siyah boya ve gövdeye hava kanallı karbon kaplama

Yorum ve eleştirilerinizi bekliyorum, tanışıp en kısa sürede beraber motor sürmek dileğiyle.....

Çok keyifli olmuş... emeğine sağlık... Sanırım benimde böyle bir operasyona ihtiyacım var...
    Seyahat sürecinin sonunda vardığınız tek yer kendi benliğinizdir...
    https://www.facebook.com/yolajandam

4. Aras Acer, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Burak YAVUZER (09-05-2014)

Enduroist Kadim Üye Engin Delipınar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Engin Delipınar
    Motosiklet
    CBF 150 ve CRF 250 L
    Marka
    Honda

SONUÇ:

Sırada neler var ???
    2) Dişli seti

Karbon kaplama da sele de çok güzel ve uyumlu olmuş bence. Ama karter korumaya yorum yapamayacağım. O CRF yazısı o kadar mı çirkin yazılır? Bu benim yaptığım koruma sizce haksız mıyım?
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...5645763/detay/

6. Engin Delipınar, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Dogan Delipinar (09-05-2014)

Isim
    Burak YAVUZER
    Motosiklet
    CRF 250L
    Marka
    Honda

Bende seninkinden gelecek zannettim ama bu geldi uğraşmadan, taktırdım . Ama seninki daha güzel ona diycek yok
    ...Bide ben 100 TL'ye aldım, ee fiyat farkı kalite farkı oluyo tabi

8. Burak YAVUZER, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Engin Delipınar (09-05-2014)

Enduroist Üye Alphan Özel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Alphan Özel
    Motosiklet
    crf250l
    Marka
    Honda

Merhabalar Burak bey öncelikle hayırlı olsun.

Bende bu tür işlere girdim . Carbon kapladım sevdim ama iyi bir işlem çıkamdı. Büyük ihtimalle carbon malzemesimnin kalitesinden sizidne dediğiniz gibi ama daha ucuza bana göre çok güzel bi çözüm buldum. havalar açsın denemeyi yapacağım. ben tüm beyaz yerleri siyaha boyayacağım. O sebeple sizin verdiğiniz fiyatalar agöre iyi kaliteli carbon akplama çok pahalıya gelir bana.

Bu bilgiyide Doğan Delipınar verdi.PlastiDip Plastik Kaplama Spreyi diye bir ürün örneklerine internetten bakabilir https://www.facebook.com/plastidiptr?fref=ts adresidnen firmanın yaptıkalrına bakabilirsiniz.

Tabi geri kalan tüm arkadaşlarda bakabilir

İşin güzel yanı ürün plastik kaplama yapıyor beğenmezsende kolayca çıkıyor.

Bir çok videosu mevcut. En ksıa sürede deneyip bilgi vereceğim.

10. Alphan Özel güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Burak YAVUZER (09-05-2014),Dogan Delipinar (09-05-2014)

Isim
    Burak YAVUZER
    Motosiklet
    CRF 250L
    Marka
    Honda

Teşekkürler Alphan, özellikle senin projenin tam takipcisiyim bilesin

12. Burak YAVUZER, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Alphan Özel (09-05-2014)

Enduroist Üye Alphan Özel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Alphan Özel
    Motosiklet
    crf250l
    Marka
    Honda

Arkadaşlar biraz konudna bağımsız bişey soracağım. performans egzosu taktıran kimse varmıdır. Forumda . Var ise artıalrı eksileri varmı?

Benzin sarfiyatı ne kadar farke diyor. Performans ne akdar farjk yaratıyor. Birde kg oalrka ağırlığı nedir biraz bilgi paylaşımı yapabilir mi ?

Isim
    Burak YAVUZER
    Motosiklet
    CRF 250L
    Marka
    Honda

Abi sadece egsoz sesi değiştiriyor, motora bi katkısı yok, ama yazık enjeksiyon kişiyle uyumlu alırsan,3- 4 beygir artıyor ve kullanımı çok değişiyor diyor kullanan tanidiklarim. Tüketim de artiyormus orası kaçınılmaz. Bir ktm olmuyor ama 250L den çok farklı bişey oluyor diyorlar. Bu işi yabancı forumlarda çok araştırıp motorlarına uygulayan tanıdıklarımın sözleri bunlar. Neyi nekadar almışlar onuda öğrenir yazarım buraya

15. Burak YAVUZER güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Alphan Özel (09-05-2014),Engin Delipınar (09-05-2014)

Enduroist Kadim Üye Engin Delipınar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Engin Delipınar
    Motosiklet
    CBF 150 ve CRF 250 L
    Marka
    Honda

Abi sadece egsoz sesi değiştiriyor, motora bi katkısı yok, ama yazık enjeksiyon kişiyle uyumlu alırsan,3- 4 beygir artıyor ve kullanımı çok değişiyor diyor kullanan tanidiklarim. Tüketim de artiyormus orası kaçınılmaz. Bir ktm olmuyor ama 250L den çok farklı bişey oluyor diyorlar. Bu işi yabancı forumlarda çok araştırıp motorlarına uygulayan tanıdıklarımın sözleri bunlar. Neyi nekadar almışlar onuda öğrenir yazarım buraya
    5-6 beygir elde etmen için full egzozun yanında EJK'da kullanmalısın. Bunun yanında bir de hava filtresiyle oynaman gerekir. Sadece egzoz ile 5-6 beygir kazanacağını sanmıyorum.

17. Engin Delipınar güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Alphan Özel (09-05-2014),cemsolmaz (09-05-2014)

Enduroist Üye cemsolmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    cem solmaz
    Motosiklet
    mondial x-treme max
    Marka
    Ugur

heineken motorunuz hayırlı olsun.

Alphan Özel bey,

plastidip renk değişimi için pratik bir çözüm gibi güzüksede cok cabuk sıyrılıyor.

daha önce str sini kaplayan arkadas olmustu. dizlerinin temas ettiği kısımlar hemen kavlamıstı.

plasti dip de uzun ömür beklememek lazım.

19. cemsolmaz güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Alphan Özel (09-05-2014),Engin Delipınar (09-05-2014)

Sayfa 245 Toplam 321 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 145195235241242243244245246247248249255295 ... SonuncuSonuncu