Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12
11 den 17´e kadar. Toplam 17 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye ARAS KONKUŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Aras Konkuş
    Motosiklet
    R 1150 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı ahmet gül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    piyasa çok mu yüksek yoksa bana mı öyle geliyor. üretilmeyen bir seri ancak fiyatları nc700x ile yarışıyor. tamam aralarında fark var ama soncuçta nc700 ün de artıları çok.

gürcan motobike da bir ilan var motoru gördüm temiz üçlü çantalı satılıyor. fiyat da nispeten makul; 60bin km 18500. ancak kaza kaydını gürcan beyden değil sorgulama yapınca öğrendim. satıcı ile görüştürmüyor, ben bi şekilde ulaştım. otonun biri geri gelirken çarptı değişen parçası yok dedi. ama ktt sini gördüm arkadan bir arabaya çarpmış ve %100 suçlu. bu motoru alır mıyım?

ben de motorumu henüz sattım, ilana 4 paragraf yazı yazdım. 1630 da koyduğum ilana 2230 da alıcı çıktı. ertesi gün de satışını yaptım. insanlar sürekli şikayet ediyorlar dürüst satıcı yok diye ama bir türlü o dürüstlüğe de yanaşmıyorlar.

20bine bir ilan daha var, araçla kafa kafaya girmiş ön kısım tamamen değişmiş. ben temizse 19, 19.5 un pazarlığını yapacağım, şasiden kazalıya 20bin istiyor.

hayraboluda 20 ye bırakan var ama bakımını yaptın mı deyince bakım dediğin işte yağını biz değiştirdik dedi, racingçi kardeşimiz. (10 12 bin km de sürmüş) usta var mıdır oralarda gösterebileceğim diye sorduğumda valla burda herkes babamı gösterir, eski federasyon üyesidir dedi. teşekkür ettim kapattım.

motoru sattığıma pişman oldum vallahi. buraya ısrarla yazmamın sebebi de araç kazalı dahi olsa buradan dürüst bir arkadaş bulup güvenle motosikletini satın almak istememdendir.
    Ahmet Bey, insanlarda artık dürüstlükten eser kalmamış 10 kere araştırmak gerekiyor. Ancak buradan olursa güvenebiliyorum. Benim motoru aldığım arkadaşta Engin arkadaşımız zaten. Her sürüşümde kendisinin kulaklarını çınlatırım (iyi anlamda tabiki) motorumdan çok memnunum ama gönlümde 1200 adv yatıyor.
    Aras KONKUŞ

Ordinaryus Enduroist Engin Öksüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ENGİN ÖKSÜZ
    Motosiklet
    R 1200 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı ARAS KONKUŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet Bey, insanlarda artık dürüstlükten eser kalmamış 10 kere araştırmak gerekiyor. Ancak buradan olursa güvenebiliyorum. Benim motoru aldığım arkadaşta Engin arkadaşımız zaten. Her sürüşümde kendisinin kulaklarını çınlatırım (iyi anlamda tabiki) motorumdan çok memnunum ama gönlümde 1200 adv yatıyor.
    Bende diyorum niye çınlıyor bu kulağım 😃 sana bir itirafta bulunayım Aras o motorun abs,si olsaydı biraz zor satardım ben onu muhtemelen son sahibi ben olurdum ayrıca şuan GS kullanıyorum TA nın sele konforu hiçbir motorda yok özellikle totom çok arıyor o konforu😃 TA uzuuuuuun yıllar binilecek evladiyelik bir makina karda bile gidiyor test ettik 😊

Isim
    Aras Konkuş
    Motosiklet
    R 1150 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Engin Öksüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende diyorum niye çınlıyor bu kulağım �� sana bir itirafta bulunayım Aras o motorun abs,si olsaydı biraz zor satardım ben onu muhtemelen son sahibi ben olurdum ayrıca şuan GS kullanıyorum TA nın sele konforu hiçbir motorda yok özellikle totom çok arıyor o konforu�� TA uzuuuuuun yıllar binilecek evladiyelik bir makina karda bile gidiyor test ettik ��
    Engin motordan çok memnunum ama arada kurtlanıyorum kısmetse kışa 1200 adv düşünüyorum. Ama hakikaten çok güzel makine
    Aras KONKUŞ

4. ARAS KONKUŞ, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Engin Öksüz (12-05-2014)

Ordinaryus Enduroist Engin Öksüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ENGİN ÖKSÜZ
    Motosiklet
    R 1200 GS
    Marka
    Bmw

1200 ADV her ölümlünün rüyasıdır inşallah istediğin küheylanı alırsın Aras arasıra gezilere gel lütfen hem seni hem motoru özledim 😊

Isim
    Aras Konkuş
    Motosiklet
    R 1150 GS
    Marka
    Bmw

Tamamdır bu pazar birşeyler yapacaksanız telefonlaşalım bende uydurayım görüşürüz hemde.
    Aras KONKUŞ

Enduroist Katılımcı Üye Ali Güntekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali Güntekin
    Motosiklet
    Transalp XL650
    Marka
    Honda

Aradığınız motosikleti bulabildiniz mi bilmiyorum ama ben tekrar satmaya karar verdim.
    1200 Gs için satışa çıkartmıştım ama olmadı. Bu sefer bazı ekonomik nedenlerle satmam gerekiyor. Bilginize

Enduroist Kadim Üye ahmet gül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ahmet Gül
    Motosiklet
    F650GS
    Marka
    Bmw

Gonlumu su an fiyatlari 1 yasinda nc700x ler ile yarisan xl700 lere kaptirdim. Ne kadar dayanabilirim bilmiyorum ama ilani favorilerime ekledim. Dusunursem ilk bakacaklarim arasinda olacak. Hayirli satislar size.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12