Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 248 Toplam 321 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 148198238244245246247248249250251252258298 ... SonuncuSonuncu
2,471 den 2,480´e kadar. Toplam 3207 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye Aras Acer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Aras Acer
    Motosiklet
    CRF 250L
    Marka
    Honda

Akşam Yalova'dan topçular arabali vapura gelirken sebebini bilmediğim bir arıza gerçekleşti. Arıza mekanik bir problem olduğunu düşünüyorum. Lastik zincirini hareket ettiren dişliler yolun ortasında sustu ve bir daha donmedi. Vitesler geçişler saglasada hiçbir fayda sağlamadı. Saat gece 01 araligindaydi. Saat 02 ye kadar ittire kalka vapura oradan da Darıca'ya kadar geldim. Tabi d100 karayoluna kadar getirmek zorunda kaldım.

Hemen Honda yol yardımı aradım. Fakat bana İstanbul sınırı dışında olduğunu ve bu yüzden yol yardımı yapılamayacağını söylediler. Bende inat ettim İstanbul sınırına kadar ittire kaktira getirim. Saat 5 olmuştu. Ben yeniden aradım hında servisini İstanbul il sınırında oldugumu ve zor durumda oldugumu daha önceki gibi dile getirdim. Tabi müşteri hizmetleri baskalarını arıyor v.s ısı iyice zorlaştırıyor. İstanbul il sınırı tabelası olsada İstanbul sınırında degilmiştim gibi davranıyor. Neyseki sonunda ikna oldular. Bu kez bastıra bastıra motorsiklet olduğunu söylememe rağmen çekici servise araba olduğunu söylemişler. Bizim çekici her yerde arana arıyor. Neyseki akıllarına gelmiştir aradılar. Tabi servisteki ve çekici hizmeti yollanacagi kişiler tam bir Kabadayi gibi konuşuyorlar. Ben yine size hatalı bilgi verildiniz motorumun plaka ve modelinizde özellikle yazdığımı söyledim. Tabi sonuca ulaşsakta 2 saat daha beklemek zorunda kaldım. En sonunda 7:30 gibi çekici gelmiş fakat bu kez çekici motoru nereye götürülmesi gerektigi bilgisi verilmemiş... Tekrardan ara v.s en sonunda yakın olan ilk Honda servisi gongor motora getirdik.... Tam bir rezalet...
    Seyahat sürecinin sonunda vardığınız tek yer kendi benliğinizdir...
    https://www.facebook.com/yolajandam

Enduroist Katılımcı Üye Dogan Delipinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    doğan delipınar
    Motosiklet
    CRF250L
    Marka
    Honda

Geçmiş olsun nekadar talihsiz bir olay yasamissiniz honda dada tam kil heriflere denk gelmissiniz yanlız sorun nedir onu cok merak ettim viteslerin geçtiğini soylemissiniz ozaman ya şanzıman da bur broblem var yada in dişli de tekrar gecmis olsun sonuç belli olunca bizi de haberdar edin lutfen.

3. Dogan Delipinar, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Aras Acer (14-05-2014)

Enduroist Kadim Üye Engin Delipınar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Engin Delipınar
    Motosiklet
    CBF 150 ve CRF 250 L
    Marka
    Honda

Çok geçmiş olsun Aras abi. Dişliler ile alakalı nasıl bir problem oldu anlam veremedim. Keşke yardımcı olabilseydik çok can sıkıcı bir durum. Arabanın çeki demiri ve romörk olayını halledebilseydim ve haberim olsaydı gelip seni bir şekilde alırdım. Tekrar çok geçmiş olsun.

5. Engin Delipınar, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Aras Acer (14-05-2014)

Ordinaryus Enduroist Can Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

Alıntı Aras Acer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iBu arada 250 denen fiyat 150 tl oldu. Yanlış anlaşılma olmuş dedi adam... Bakalım artık hem öğrenmem gerekiyor...
    Daha çok yanlış anlaşılma olur "o" serviste. Vaktini ayırıp, DB ye gidebilirsen ihtiyacın olduğunda, çok memnun kalırsın. Her sorunla ilgilenir açıklar, motorun başında ustayla durmanı sağlarlar.

Konşuk ta iyiymiş aynı şekilde artık Ali usta burada değil,Yaşar usta ilgileniyor ama Esengül dede motor başında durabilirsin.

7. Can Ekin güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Aras Acer (14-05-2014),Berkay İnal (14-05-2014)

Enduroist Üye cemsolmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    cem solmaz
    Motosiklet
    mondial x-treme max
    Marka
    Ugur

Alıntı Dogan Delipinar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun nekadar talihsiz bir olay yasamissiniz honda dada tam kil heriflere denk gelmissiniz yanlız sorun nedir onu cok merak ettim viteslerin geçtiğini soylemissiniz ozaman ya şanzıman da bur broblem var yada in dişli de tekrar gecmis olsun sonuç belli olunca bizi de haberdar edin lutfen.
    Aras bey gecmiş olsun

benim aklıma ilk aktarma yani krank-debriyaj tası dişlileri geliyor, sanzıman saglam fakat güç iletimi olmadıgından.

insallah buyuk masraf cıkartmazlar.

9. cemsolmaz, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Aras Acer (14-05-2014)

Enduroist Kadim Üye Aras Acer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Aras Acer
    Motosiklet
    CRF 250L
    Marka
    Honda

Standart Honda CRF250L

Alıntı cemsolmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aras bey gecmiş olsun

benim aklıma ilk aktarma yani krank-debriyaj tası dişlileri geliyor, sanzıman saglam fakat güç iletimi olmadıgından.

insallah buyuk masraf cıkartmazlar.
    Bana gore masraf oldu... Yarın Honda mototal Servisi'ne uğrayacağım... Disk balatasi yanmış... Zaten adamlar eski disk balatasini getirip gösteriyor... Insanın sorası geliyor. Yanık birinci derecemi üçüncü derecemi diye... Trajikomik... Kullanıcı hatası olduğunu söylediler...
    Konu Aras Acer tarafından (14-05-2014 Saat 22:38 ) değiştirilmiştir.
    Seyahat sürecinin sonunda vardığınız tek yer kendi benliğinizdir...
    https://www.facebook.com/yolajandam

Enduroist Katılımcı Üye Dogan Delipinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    doğan delipınar
    Motosiklet
    CRF250L
    Marka
    Honda

Geçmiş olsun aras bey.

Isim
    cem solmaz
    Motosiklet
    mondial x-treme max
    Marka
    Ugur

Bana gore masraf oldu... Yarın Honda mototal Servisi'ne uğrayacağım... Disk balatasi yanmış... Zaten adamlar eski disk balatasini getirip gösteriyor... Insanın sorası geliyor. Yanık birinci derecemi üçüncü derecemi diye... Trajikomik... Kullanıcı hatası olduğunu söylediler...
    gecmiş olsun aras bey

gene nispeten önemsiz ama yolda bırakacak kadar da kötü bir sorun.

Enduroist Kıdemli Üye erkan zorlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    erkan zorlu
    Motosiklet
    FREERIDE 250R YANINA CRF RALLY ISTER
    Marka
    Ktm

crf ile biten ayrılıgmız bu gün son buldu gecen sene 9000tl ye sattım bu sene 9700 e tekrr crf aldım : ) xt 660 dan sonra sele tas gibi bastgında gitsen mi gitmsem mi diye dusunuyormus gibi geldi

Isim
    cem solmaz
    Motosiklet
    mondial x-treme max
    Marka
    Ugur

zaten hata fabrikasyon kaynaklı dahi olsa,sarf malzemesi diye gecen, yıpranma payı yuksek parcalar hep kullanıcı hatası deniliyor.kabul edilmiyor.

bugune kadar 2000-3000 de de balata sıyıran crf de duydum ama balata değişimden sonra tekrarlayan hiç duymadım.

20.000 30.000 yapıp degişmeyenlerde var.

15. cemsolmaz güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

Aras Acer (15-05-2014),Dogan Delipinar (15-05-2014),Engin Delipınar (15-05-2014)

Sayfa 248 Toplam 321 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 148198238244245246247248249250251252258298 ... SonuncuSonuncu