Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 578 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 78478528568574575576577578579580581582588628678 ... SonuncuSonuncu
5,771 den 5,780´e kadar. Toplam 7395 Sayfa bulundu

Konu: Honda NC700X

Enduroist Katılımcı Üye yavuz değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    yavuz değerli
    Motosiklet
    TRACER 900
    Marka
    Yamaha

Alıntı ALPER AYDIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    halil hocam,çok teşekkürler. şuan anadolu yakasından 2 servisten aldım fiyat.. 180-200 arası dedi biri. diğeride 250 gibi dedi.. otosever'de oldukça ters bana..

bir diğer sorum daha: orjinal çakmaklık soketi kullanan var mı? 180 tl gibi bir fiyat çektiler.
    Hocam Merhaba,

Gidona bağlamama gerek yok ön bagaj haznesine USB olarak taktırsam yeterli derseniz, koruma devresi üzerinde olan bir modeli bende mevcut. Uğrarsanız size verebilirim. Takılması konusunu, servis bakım esnasında halleder kanımca.

Enduroist Üye ALPER AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ALPER AYDIN
    Motosiklet
    NC 750 XA
    Marka
    Honda

Alıntı yavuz değerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam Merhaba,

Gidona bağlamama gerek yok ön bagaj haznesine USB olarak taktırsam yeterli derseniz, koruma devresi üzerinde olan bir modeli bende mevcut. Uğrarsanız size verebilirim. Takılması konusunu, servis bakım esnasında halleder kanımca.
    yavuz hocam, çok çok teşekkür ederim.. özellikle navigasyon cihazı için kullanacağımdan dolayı aslında gidonda olsun istiyorum. kablo bagaj kapağını zorlayabilir sanki. bu konularda belki de herkes kadar rahatsız birisiyim Mutluhan servisi telefonda, OEM bir ürün için önce bakmamız gerek takmak için dedi. Mototal ise, yan dükkandan alıyoruz ve takıyoruz dedi.. aslında yan sanayi şarj aletleri akıllı telefonların pillerini biraz bozduğunu düşünüyorum, navigasyonlar için çokta kritik değil. 180liralık orjinal çakmaklık takmayıda biraz enayice olduğunu düşünüyorum. karar veremedim maalesef

Enduroist Katılımcı Üye Halil AKGUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    halil akgul
    Motosiklet
    ybr 125
    Marka
    Yamaha

Alıntı yavuz değerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gidona bağlamama gerek yok ön bagaj haznesine USB olarak taktırsam yeterli
    sadece usb mi? cakmaklik veya cakmaklik + usb mi? sadece usb ise fotograf paylasabilir misin?
    Saygilarimla,

Halil

Enduroist Üye Mesut Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Mesut Acar
    Motosiklet
    NC750XA
    Marka
    Honda

arkadaşlar merhaba. satır aralarında daha önce okumuştum ama şuan bulamıyorum, maalesef.
    NC750 için 1000 km rodaj sonrası bakım için servislere fiyat soruyorum.. makul seviye nedir acaba?
    Gecen ay Dogu Bati Honda'da nc750x icin 1000 bakimi yaptirdim, 155tl odedim.

5. Mesut Acar, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

ALPER AYDIN (27-05-2014)

Enduroist Üye Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yiğit Yazıcı
    Motosiklet
    NC 700XA
    Marka
    Honda

yavuz hocam, çok çok teşekkür ederim.. özellikle navigasyon cihazı için kullanacağımdan dolayı aslında gidonda olsun istiyorum. kablo bagaj kapağını zorlayabilir sanki. bu konularda belki de herkes kadar rahatsız birisiyim Mutluhan servisi telefonda, OEM bir ürün için önce bakmamız gerek takmak için dedi. Mototal ise, yan dükkandan alıyoruz ve takıyoruz dedi.. aslında yan sanayi şarj aletleri akıllı telefonların pillerini biraz bozduğunu düşünüyorum, navigasyonlar için çokta kritik değil. 180liralık orjinal çakmaklık takmayıda biraz enayice olduğunu düşünüyorum. karar veremedim maalesef
    Ben daha önceden aşağıdaki linkteki ürünü almıştım fakat hala montaj yapmadım,
    Üzerinde hem çakmaklık hem USB girişi var. Gidona montaj yapılıyor, montaj parçaları ve sigortası ile birlikte geliyor.

http://www.dx.com/p/jtron-motorcycle...c-black-246831

Isim
    yavuz değerli
    Motosiklet
    TRACER 900
    Marka
    Yamaha

Alıntı Halil AKGUL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadece usb mi? cakmaklik veya cakmaklik + usb mi? sadece usb ise fotograf paylasabilir misin?
    http://www.dx.com/p/motorcycle-elect...2#.U4SJXvl_tzY

Isim
    yavuz değerli
    Motosiklet
    TRACER 900
    Marka
    Yamaha

Merhaba,

Bir sorum olacak. Yakın zamanda gezi planlıyorum. Çakmak model şarj aleti ile laptopumu şarj etmek istiyorum. Mini İnvertör çeviriciler var. Böle bişi kullanan var mı ? Nc700 de akü biraz sıkınıtılı sanırım. Fikri önerisi olan var mı ?

Isim
    ALPER AYDIN
    Motosiklet
    NC 750 XA
    Marka
    Honda

arkadaşlar merhaba. satır aralarında daha önce okumuştum ama şuan bulamıyorum, maalesef.
    NC750 için 1000 km rodaj sonrası bakım için servislere fiyat soruyorum.. makul seviye nedir acaba?
    arkadaşlar az önce Honda Mutluhan Maltepe'de 1000 km bakım yaptırdım.

3.4lt Castrol kullanıldı. 152tl fatura edildi. 3 artı 3 6 taksit imkanı oldu.

bilgilerinize.

Ordinaryus Enduroist Can Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

Ellerinde Ipone/motul yada honda marka 10w30 yağ yok muymuş da castrol (kesin 10w40) koyuyorlar ? İçiniz rahat olsun, yanılmıyorsam, servis kitapçığı 10w30 bulamadığınız da 10w40 kullanın diyor ama istanbul un göbeğinde yetkili servis, fabrikanın tavsiye ettiği vizkozite de yağı koymuyor ya çok ilginç.

Bu arada, motosikletimin psikolojisi iyice düzeldi.
    Pazar günü eğitim vardı. Şile olu üstündeki Shell de yanlışlıkla 0,6lt mazot koydular depoya hemde GTL en kalitelisinden her ne kadar benzinlik sorumlusu "Allah'ın izniyle hiiiiç bişii olmmaz uşağum" desede , bizim motorlar benzinli olduğundan kontak açmadan, marş basmadan içindeki 3-4lt benzinle birlikte depou hortumla iyice boşaltıp sonra 13,8lt 97oktan la fulledik (tabi depodan çıkan 4lt yi düştük ödemeden)..
    neyse bir ara çıldırıp 4.9-5.2 olan tüketimim, serviste depo boşaltıp deneme yaptığımız da 3.8lt (1lt 26km) şeklinde kendini düzeltmiş, ardından standart kullanımımda tekrar 4.2lt ye sabitlenmişti ki, haftasonu içine çektiği dizelin kokusundan mıdır, tadından mıdır bilinmez !!! tempolu bir şile yolları eğitiminden sonra 2 gündür şehiriçi geziyorum veee 306km de 11.33lt benzin aldım, tekrar 3.7lt/100km oldu.

bundan sonra arada böyle triplenirse içine 0.1-2lt mazot atacağım aklı yerine gelsin diye
    Konu Can Ekin tarafından (28-05-2014 Saat 21:59 ) değiştirilmiştir.

11. Can Ekin güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

Berkay İnal (28-05-2014),Recai Topallar (29-05-2014),UzayOrdu (29-05-2014)

Isim
    ALPER AYDIN
    Motosiklet
    NC 750 XA
    Marka
    Honda

Alıntı Can Ekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ellerinde Ipone/motul yada honda marka 10w30 yağ yok muymuş da castrol (kesin 10w40) koyuyorlar ? İçiniz rahat olsun, yanılmıyorsam, servis kitapçığı 10w30 bulamadığınız da 10w40 kullanın diyor ama istanbul un göbeğinde yetkili servis, fabrikanın tavsiye ettiği vizkozite de yağı koymuyor ya çok ilginç.

Bu arada, motosikletimin psikolojisi iyice düzeldi.
    Pazar günü eğitim vardı. Şile olu üstündeki Shell de yanlışlıkla 0,6lt mazot koydular depoya hemde GTL en kalitelisinden her ne kadar benzinlik sorumlusu "Allah'ın izniyle hiiiiç bişii olmmaz uşağum" desede , bizim motorlar benzinli olduğundan kontak açmadan, marş basmadan içindeki 3-4lt benzinle birlikte depou hortumla iyice boşaltıp sonra 13,8lt 97oktan la fulledik (tabi depodan çıkan 4lt yi düştük ödemeden)..
    neyse bir ara çıldırıp 4.9-5.2 olan tüketimim, serviste depo boşaltıp deme yaptığımız da 3.8lt (1lt 26km) şeklinde kendini düzeltmiş, ardından standart kullanımımda tekrar 4.2lt ye sabitlenmişti ki, haftasonu içine çektiği dizelin kokusundan mıdır, tadından mıdır bilinmez !!! tempolu bir şile yolları eğitiminden sonra 2 gündür şehiriçi geziyorum veee 306km de 11.33lt benzin aldım, tekrar 3.7lt/100km oldu.

bundan sonra arada böyle triplenirse içine 0.1-2lt mazot atacağım aklı yerine gelsin diye
    can hocam, haklısınız. kitapçıkta tavsiye edilen 10w30.. ancak yaz öncesi 10w40 daha bi iyi olmamış mıdır?

Sayfa 578 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 78478528568574575576577578579580581582588628678 ... SonuncuSonuncu