Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan SeçilenSeçilen 123
21 den 23´e kadar. Toplam 23 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye
    Isim
    emre yeşil
    Marka
    Aprillia

[QUOTE=Deniz Kupeli;121379]Sifir aldigim 5 sene kulandigim XT660 nerdeyse hic sorun cikarmamisti bana. Ama o tek sorun acayip germisti beni...Beldeyama sayesinde. Motorun beyni (ECU) yanmisti Beldeyamaya sordugumda stadart 1 ay cevabi aldim. Yazin ortasinda duymak istedigim cevap degil. Hee ve 1200TL'lik fiyat cektiler Ben ingilteredeki arkadasimi aradim 1 hafta icinde yep yeni ECU elimdeydi....hemde 250TL'e [/şu an aynı sorunu ben yaşıyorum xt 660 r var bende 2008 ekranda 19 arıza kodu yandı baktık servis manuelden yan ayaklık sensörü arızası yazıyor ama sensör sağlam sanırım sorun beyinde sizin hata kodu kaç yazıyordu ?birde çıkma beyin olmuomuş bunlara sıfır beyın mi almak gerekiyor ?

Enduroist Üye Sedat ÖZSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sedat ÖZSAN
    Motosiklet
    YBR 250
    Marka
    Yamaha

Yamaha motorlarını nedense çok seviyorum ellerinde parçalarının olmadığını bildiğim halde..Genelde periyodik bakım malzemeleri ellerinde

oluyor fakat kaza yapınca ve sonrasında lazım olacak parçalar malesef ellerinde olmuyor dediğiniz gibi parayı ver bekle durumu mevcut..
    Hem bekliyorsunuz hemde aldığınız parça emin olun emsallerinden çok çok pahalı..Kısaca yamaha kullanan kişi yurtdışından malzeme almasını iyi bilmeli yada kazalı motorlardan çıkma parça alması lazım..Kaza dışında yamaha motosikletin ben yedek parçaya ihtiyaç duyacağını sanmıyorum kişi ve kullanıcıya göre değişebilir..

Enduroist Üye
    Isim
    emre yeşil
    Marka
    Aprillia

evet yokmu xt 660 olan arkadaş ?

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan SeçilenSeçilen 123