Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 601 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 101501551591597598599600601602603604605611651701 ... SonuncuSonuncu
6,001 den 6,010´e kadar. Toplam 7395 Sayfa bulundu

Konu: Honda NC700X

Ordinaryus Enduroist MelihUlubilgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Melih Ulubilgen
    Motosiklet
    F 800 GS 2008 (ANTRASİT)-Peugeot LXR 200 i
    Marka
    Bmw

Alıntı Ersan ÖZYURT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında ben bu lastik performansı işini çok anlayamıyorum arkadaşlar. Pirelli, Michelin gibi üreticilerin lastiklerini, performanslarının farkını anlayacak kadar limitlerde kullandığımızı sanmıyorum.
    Al bendende o kadar.....
    melihulubilgen@hotmail.com
    B RH +
    0532 312 68 18
    TAM KORUMA olmazsa olmaz.
    Kavgada YUMRUK sayılmaz..

Enduroist Üye Barış ÖZTOPÇULAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Barış ÖZTOPÇULAR
    Motosiklet
    CRF 1000 L Africa Twin MT
    Marka
    Honda

Alıntı İbrahim DEĞERLİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende katılmıyorum, bu motor her şartta gider yeter ki sen iste

Bu yolda bayağı bir eğlenceliydi mesela, bence tam bir stabilize ve hafif engebeli zemin motoru
    Gitmesine giderde, lastik ömrü ne kadar gider onu bilemiyorum. :-) Üstündeki lastikler tamamen asfalt lastiği.

Enduroist Üye
    Isim
    ONUR DEMİR
    Motosiklet
    nc700x
    Marka
    Honda

Alıntı ONUR DEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çantalar konusunda Alüminyum çantaları öneririm. Çok güzel ve büyük endro motor gibi duruyor. Bende Hepco Becker Xplorer 3lü çanta seti var. Baya büyükler 3 çanta + depo bölümü 2 kişi için baya yeterliyi geç çok rahat oluyor. tek başıma karadeniz turu için ise çadırı yaz kış kıyafetleri ıvır zıvır herseyi koayabiliyorsun. Ama sadece arka topcase alacaksan xplorer sadece 1 kask alıyor belirtiyim.
    Geçenlerde bir arkadaş çanta konusunda bir şeyler sormuştu. Belki almıştır ancak son günlerde yaşadığım bir olayı paylaşmak isterim. Kullandığım topcase in belli noktalarında plastik aksamda kılcal çatlaklar hatta köşelerde gözle görülen çatlaklar görünce bu durumu distribütör olan Anes motora aktardım. Kendileri ürünü gördükten sonra tereddüt etmeden Almanyaya yazacak ve çantayı değiştirebileceklerini söylediler. 2 günde gelen onayla 0 km yeni topcase ime kavuştum.

Şimdi sorarım size. Hangi firma ürününe bu kadar sahip çıkar ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkartır. Ben daha evvel farklı markaları da kullandım. Böyle bir durumla karşılaşsam bana diyecekleri "kullanıcı hatası" olacak ve konuyu kapatacaklardı. hatta birde üstüne pişkin tavırlarla davranacaklardı.

İlk maliyeti fazla gibi görünen bazı markalar, müşteriye verdiği değer ve kalitesi ile çok daha iyi bir tercih olduğunu kanıtlıyor. Şahsi düşüncem; ne kadar değer verirsen, o kadar değer görürsün. Hem maddi hem manevi

Tekrar burada Anes Motora teşekkür ediyorum ve herkese öneriyorum. İyi ki kaliteli bir ürünü kaliteli bir mağaza satıyor. Eski distribütör üne oranla....

4. ONUR DEMİR güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Can Ekin (15-07-2014),UzayOrdu (15-07-2014)

Enduroist Kadim Üye Faruk Ortaç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Faruk Ortaç
    Motosiklet
    NC700X
    Marka
    Honda

Arkadaslar yeni bir tartisma konusu acayim. Bir arkadasim bugun motorunu satti ben de gaza geldim yani ayran gonullulugum kabardi. Son bir kac gundur de toza topraga cikiyordum iyice gaza geldim. Daha enduro bir motor alasim geldi. Aslinda tam emin de degilim. Yani anlayacaginiz cok kararsizim. Simdilik ilani verdim malum siteye.

Benim kullanimim %90 is-ev arasi gunluk 80km ve otoyol agirlikli. Simdi %10'luk keyfi gezi ve ev-is arasi yolumu dusunurek sizce NC'yi satip TNR660 veya daha da fenasi KTM990 falan alsam uzulur pisman olur muyum? Nedir fikirleriniz? Mumkunse aciklamasiyla beraber. Heleki bu motorlari kullanmis kisileri ozellikle dinlemek yani okumak isterim.
    EVEN EINSTEIN ASKED QUESTIONS

Enduroist Kadim Üye Eser Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Eser Kara
    Motosiklet
    F800 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Faruk Ortaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar yeni bir tartisma konusu acayim. Bir arkadasim bugun motorunu satti ben de gaza geldim yani ayran gonullulugum kabardi. Son bir kac gundur de toza topraga cikiyordum iyice gaza geldim. Daha enduro bir motor alasim geldi. Aslinda tam emin de degilim. Yani anlayacaginiz cok kararsizim. Simdilik ilani verdim malum siteye.

Benim kullanimim %90 is-ev arasi gunluk 80km ve otoyol agirlikli. Simdi %10'luk keyfi gezi ve ev-is arasi yolumu dusunurek sizce NC'yi satip TNR660 veya daha da fenasi KTM990 falan alsam uzulur pisman olur muyum? Nedir fikirleriniz? Mumkunse aciklamasiyla beraber. Heleki bu motorlari kullanmis kisileri ozellikle dinlemek yani okumak isterim.
    Kaşıntı mevzusu derin mevzudur, sinsi başlar kronik seyreder.. Sen ilanı da verdiysen, kaşıntı baya ciddi bir seviyede görünüyor.. Müdahalede geç kalmışız, erken teşhis durumu biraz daha geciktirebilirdi lakin geç kalmışız.
    Diğer iki motosiklet hakkında fikrim yok, bilmiyorum kullanmadım. Suat Tenere almıştı, NC'ye göre kıyaslamalarını yazmıştı diye hatırlıyorum. KTM'de Enduro motosiklet, ikisi de eminim birbirinden güzeldir dağ, taş vs.'de... Lakin iş tipe gelince benim kriterlerimde; NC 1 numara, Tenere 2 numara, KTM 3 numara.. Bence bu konu yeni bir konu olarak açılmalı çünkü altına epey bir yazı yazan olacak

7. Eser Kara güzel mesajın için 4 üye sana teşekkür etti :

Faruk Ortaç (16-07-2014),Suat Dayangaç (16-07-2014),TahsinAksu (16-07-2014),YASEMİN AYDIN (16-07-2014)

Eğitim Koordinatörü Ersan ÖZYURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan ÖZYURT
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200E
    Marka
    Yamaha

Eser e katılıyorum, yeni başlık atman da fayda var bu filmi daha önce gördük.
    Varmayı değil, sürmeyi seviyorum...

Honda VFR800XA
    * RoSPA Advanced Riding Instructor
    Membership 69332
    * IBA MEMBER
    Membership 60475

9. Ersan ÖZYURT, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Faruk Ortaç (16-07-2014)

Enduroist Katılımcı Üye Furkan Çelebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Furkan Çelebi
    Motosiklet
    F650GS
    Marka
    Bmw

Forum üyelerine indirim var mı? ((:

Ciddiyim bu arada

Isim
    Faruk Ortaç
    Motosiklet
    NC700X
    Marka
    Honda

Tamam arkadaslar birazdan konuyu aciyorum. Benzer tartismlarla hele ki daha net olarak satip satmamaya bile karar verememisken baslik acip insanlari rahatsiz etmek istemedigim icin buraya yazmistim. Birde 3-5 sayfa tartistiktan sonra ben vazgectim arkadas diye konuyu kapatmak hos olmayabilirdi diye dusundum. Neyse yeni baslik birazdan geliyor.

Isim
    Faruk Ortaç
    Motosiklet
    NC700X
    Marka
    Honda

Alıntı Furkan Çelebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forum üyelerine indirim var mı? ((:

Ciddiyim bu arada
    Ozel mesaj gonderecektim fakat mesaj kutun dolu oldugu icin yollayamadim.

Eğitim Koordinatörü Ersan ÖZYURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan ÖZYURT
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200E
    Marka
    Yamaha

Tamam arkadaslar birazdan konuyu aciyorum. Benzer tartismlarla hele ki daha net olarak satip satmamaya bile karar verememisken baslik acip insanlari rahatsiz etmek istemedigim icin buraya yazmistim. Birde 3-5 sayfa tartistiktan sonra ben vazgectim arkadas diye konuyu kapatmak hos olmayabilirdi diye dusundum. Neyse yeni baslik birazdan geliyor.
    Aç tabi yahu. Karar vermek için konuşacağız. Elbetteki sonunda vazgeçebilirsin. Maksat fikir alışverişinde bulunmak. Suat ın dediği gibi "forum böyle bir şey"
    Varmayı değil, sürmeyi seviyorum...

Honda VFR800XA
    * RoSPA Advanced Riding Instructor
    Membership 69332
    * IBA MEMBER
    Membership 60475

Sayfa 601 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 101501551591597598599600601602603604605611651701 ... SonuncuSonuncu