Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 30 Toplam 47 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 2026272829303132333440 ... SonuncuSonuncu
291 den 300´e kadar. Toplam 466 Sayfa bulundu
    Mehmet Kerem Akın
    Guest

Alıntı ümit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [IMG][/IMG]

Çok misafir perver bir insan olduğu daha önceki paylaşımlarından anlaşılıyor.
    Allah rahmet eylesin.Bu koca yürekli insanlar bunumu hak etmişti
    .Acımız büyük.Ailelerine tekrar tekrar başınız sağolsun diyorum.
    Allah kahretsin...

Enduroist Üye ERDOĞAN ŞENSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ERDOĞAN ŞENSOY
    Motosiklet
    BMW F800 GS 2015 / YAMAHA X-CITY 250
    Marka
    Bmw

Allah Rahmet Eylesin , Mekanları Cennet Olsun

Enduroist Üye Asil KIRGIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Asil KIRGIN
    Motosiklet
    R1200ADV
    Marka
    Bmw

Allah rahmet eylesin. Diyecek söz yok! Ailesine sabırlar diliyorum.

Ordinaryus Enduroist MelihUlubilgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Melih Ulubilgen
    Motosiklet
    F 800 GS 2008 (ANTRASİT)-Peugeot LXR 200 i
    Marka
    Bmw

Ne desek boş olan oldu bir kere zamanı geri alamayacağımıza göre bundan sonra ne yapabiliriz ona bakmak lazım. Birde emniyet ve jandarmanın peşini bırakmamak lazım. Ne yapılacağını oturup planlamak lazım diye düşünüyorum.
    melihulubilgen@hotmail.com
    B RH +
    0532 312 68 18
    TAM KORUMA olmazsa olmaz.
    Kavgada YUMRUK sayılmaz..

Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

Engin kardeşimiz tabutunun üzerinde bir kelebekle ugurlandı.... Allah rahmet eylesin...allah eşlerine çocuklarına anne babalarına sabırlar versin ... hepimizin başı sağolsun.

Enduroist Kadim Üye Engin Delipınar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Engin Delipınar
    Motosiklet
    CBF 150 ve CRF 250 L
    Marka
    Honda

Enduroist Üye Mustafa Kavusdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Mustafa Kavusdu
    Motosiklet
    CRF 250 L
    Marka
    Honda

Alıntı Alp Behram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Babamın cenazesi ısparta sutculer bogazkoye kaldırılacak yetiştirebilirsek yarın öğlen defnedicez.
    Basiniz sagolsun kardesim. Allah sabirlar versin.

Enduroist Kıdemli Üye Ersan Karagozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan Karagozlu
    Motosiklet
    Versys 650
    Marka
    Kawasaki

Başımız sağolsun, son gelişmeleri duymayanlar için aktarıyorum:
    MOTORCU CİNAYETİNE ÖZEL EKİP
    25 Temmuz 2014 - Cuma 15:36
    Şanlıurfa Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı'nın talimatıyla Asayiş Şube Müdürlüğü bünyesinde 20 kişilik özel bir ekip oluşturuldu ve Halfeti'ye gönderildi.

Motosiklet tutkunu olan emekli öğretmen Abdullah Türk ile uluslararası bir akaryakıt şirketinde çalışan Engin Öksüz, 15 gün önce Güneydoğu turuna çıktı. İstanbul'dan motosikletle yola çıkan 2 arkadaş, geçen pazartesi günü Şanlıurfa'nın Birecik İlçesi'ne ulaştı. İddiaya göre, Türk ve Öksüz, burada tanıştıkları kendileri gibi motosiklet tutkunu kişiyle birlikte dolaşmaya başladı. 2 arkadaş, internet üzerinden haberleştikleri yakınlarına, Birecik'te olduklarını ve tanıştıkları kendileri gibi motosiklet tutkunu kişiyle Halfeti'yi dolaşacaklarını söyledi. Bu iletişimin ardından Türk ve Öksüz'e bir daha ulaşamayan yakınları, durumu güvenlik güçlerine bildirerek yardım istedi.

Yakınlarının kayıp başvurusu üzerine güvenlik güçlerince aranan Türk ve Öksüz'ün, dün sabaha karşı duyulan kötü koku ihbarıyla Halfeti'nin Çeken Mahallesi'ndeki metruk bir binada cesetleri bulundu. Motosiklet tutkunu 2 arkadaşın cesedi, olay yerinde yapılan inceleme sonrası Adana Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Burada yapılan otopside, Türk'ün başından ve göğsünden, Öksüz'ün ise ensesinden bir kurşunla vurularak öldürüldüğü belirlendi. Türk ve Öksüz'ün başlarında ezilme olmadığı da belirlendi.

Polisler, Türk ve Öksüz'ün motosikletlerini, cesetlerinin bulunduğu metruk evin yakınındaki 2 ayrı noktada araziye terk edilmiş olarak buldu.

PARA VE EŞYASINA DOKUNULMAMIŞ

Polis, çifte cinayetin ardından olay yeri ile Türk ve Öksüz'ün motosikletlerinde parmak izi incelemesi yaptı. Olay yerinde yapılan incelemede, pazartesi günü öldürüldüğü tahmin edilen 2 arkadaşın yanlarındaki para, cüzdan, cep telefonu ve özel eşyasına dokunulmadığı, ayrıca cinayetin ardından cesetlerin üzerlerine toprak atılarak gizlenmeye çalışıldığı belirlendi.

ÖZEL EKİP KURULDU

Motosiklet tutkunu 2 arkadaşın öldürülmesinin ardından geniş çaplı soruşturma başlatıldı. Kamuoyunda da yankı uyandıran çifte cinayetin aydınlatılması için İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı'nın talimatıyla Asayiş Şube Müdürlüğü bünyesinde 20 kişilik özel bir ekip oluşturuldu ve Halfeti'ye gönderildi.

Halfeti'de çalışma başlatan özel ekip, cinayetin işlendiği bölgede inceleme başlattı, ölen 2 arkadaşın ailesi ve yakınlarının bilgisine başvurup, mobese kameralarını araştırdı. Yapılan araştırmada, pazartesi günü cinayetin işlendiği bölgeye doğru 1'inin üzerinde 2 kişinin bulunduğu 3 motosikletle 4 kişinin gittiğini saptayan polis, gece saatlerinde ise aynı bölgeden daha sonra üzerinde 2 kişinin bulunduğu motosikletin döndüğünü saptadı. Gece saatlerinde tespit edilen bu durumun ardından polis, motosikletli diğer 2 kişiden birinin, Türk ve Öksüz'ün ölümlerinden önce internetten son olarak bağlantı kurdukları yakınlarına bahsettikleri kendilerine Halfeti'yi dolaştıracağını söyledikleri kişinin olabileceği ihtimalini güçlendirdi.

Özel ekip, cinayetin işlendiği bölgede arazisi bulunanlar, güzergah üzerindeki akaryakıt istasyonları ile ilçe merkezinde onlarca kişinin ifadesine başvurarak, kaçan şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Polis ekiplerinin çalışması sırasında bir fıstık tarlasında bekçilik yapan ismi öğrenilemeyen bir kişi, 3 motosikletliyi gördüğünü belirterek, "Benim bekçilik yaptığım tarla Yavuz Bingöl ve Ece Uslu'nun da oynadığı Karagül isimli dizinin çekimlerinin yapıldığı bölgede bulunuyor. Buraya 3 motosikletle gelen kişileri gördüm. Burada 2 kişi dizi çekimlerinin yapıldığı mekanda fotoğraf çektirmek istedi, ancak bir kişi yakındaki bir köye gidip dönüşte çektirmelerini istedi. Bu konuşulanları duydum ve ardından bu kişiler motosikletle Çeken Mahallesi tarafına gitti. Hatırlamadığım bir saatte uzaktan 5-6 el silah sesi duydum. Silah sesinden sonra hareketlilik görmeyince, insanların öylesine havaya ateş ettiğini düşündüm" dedi.

Polis, bekçinin verdiği eşkal doğrultusunda ve mobese kameralarına yansıyan görüntülerle şüpheli 2 kişinin robot resimlerini çizdi. Bölgede motosiklet tutkunu olan ve motosikletleri bulunanları da tek tek mercek altına alan polis, elindeki robot resimle de karşılaştırarak soruşturmayı geniş çaplı olarak sürdürüyor.

Emniyet Müdürlüğü yetkilileri ise cinayete ilişkin geniş çaplı soruşturma yürütüldüğünü, ulaşılan bilgi ve bulgular doğrultusunda şüphelilerin kısa sürede ele geçirilerek cinayetin aydınlatılacağını kaydetti.
    Ersan KARAGÖZLÜ

9. Ersan Karagozlu güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

Ersan ÖZYURT (26-07-2014),Eser Kara (26-07-2014),HALİDUN KAYA (25-07-2014)

Ordinaryus Enduroist ahmet f senel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet f senel
    Motosiklet
    XT1200ZE
    Marka
    Yamaha

bu rezil köpekler muhakkak yakalanacaktır. eminim.
    bu mübarek günler de masum insanlara kıyanları Allah cc Kahhar ismi ile muhakkak kahredecektir.

11. ahmet f senel, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

HALİDUN KAYA (25-07-2014)

Enduroist Kadim Üye Faruk Ortaç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Faruk Ortaç
    Motosiklet
    NC700X
    Marka
    Honda

Ben de eğer yapanlar oranın yerlisi ise cok kısa sürede bulunur diye düşünüyorum. Ayrıca bugun cenazeye gelen herkesten de ALLAH razı olsun. Ses getireceğine inandığım bir kalabalık ve medya grubu vardı.
    EVEN EINSTEIN ASKED QUESTIONS

13. Faruk Ortaç, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Arkin topatan (25-07-2014)

Sayfa 30 Toplam 47 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 2026272829303132333440 ... SonuncuSonuncu