Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 31 Toplam 47 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 2127282930313233343541 ... SonuncuSonuncu
301 den 310´e kadar. Toplam 466 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye Murat Okay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Murat Okay
    Motosiklet
    G650GS Sertao
    Marka
    Bmw

Olanları okuyunca çok üzüldüm, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Huzur içinde yatsınlar.

Enduroist Katılımcı Üye Alper Uca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    alper uca
    Motosiklet
    crf250l
    Marka
    Honda

Enduroist Katılımcı Üye TahsinAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Tahsin Aksu
    Marka
    Diger

Bugün acıyı, öfkeyi, çaresizliği bir arada yaşadık. Anadolu Kavağı'nın engin denizlere bakan kuzey yamacına Engin bir insan bıraktık. Bugün son görev için camideyken Mustafa abi, Halil ve Ahmet ile yan yana gelince Uçmakdere turumuzu hatırladım. Hepimiz ilk kez gitmiştik. Tekrarlayalım diye de sözleşmiştik dönerken. Olmadı. Engin'i sizler kadar iyi tanımıyorum belki. Ama sahip olduğu insan sevgisi, hayata bağlılığı ile adam gibi adam olduğunu çok iyi biliyorum.
    Ve Abdullah abi... Hani her topluluğun bir bilgesi vardır ya işte benim için Abdullah abi o bilge insandı. Enduroist'teki erdemli yorumları, sohbetlerdeki hem vakur hem sakin ses tonuyla, ince esprileriyle hayattaki herşeye karşı hoşgörülü olabileceğine kalıbını basardınız.

Bu iki güzel insan artık yok. Onları sevenlerinden ayıran yaşama haklarını elinden alan kim ya da kimlerse her iki dünyada rahat yüzü görmesinler. Tek dileğim bu...

4. TahsinAksu güzel mesajın için 9 üye sana teşekkür etti :

Arda Guldogan (26-07-2014),Dogan Delipinar (26-07-2014),Ersan ÖZYURT (26-07-2014),Faruk Ortaç (26-07-2014),halil yılmaz (27-07-2014),Osman Somuncu (27-07-2014),Recai Topallar (26-07-2014),sinan karagöz (26-07-2014),YASEMİN AYDIN (26-07-2014)

Mehmet Kerem Akın
    Guest

Bildiğim kadarıyla değerli eşyalara ve paralara dokunulmamış. Birisi ensesinden, diğeri ise göğüs ve başından vurulmuş. Resmen öldürmek için profesyonelce yapılmış gibi. Nasıl bir iştir bu? Facebook'ta aşağıdaki yorumu gördüm, kafam iyice karıştı:

"Ben basit bir olay olduğunu zannetmiyorum. Öyle iki kişi, bir motor da olamaz. Kullanılmayan bir eve bir motor ile iki motoru götüremezsin. Motorları karşılaştırınca da kaçabilecek motorlar var altlarında. Zaten topu topu, Halfetinin bir başından bulundukları yere, 500 metre.
    Olay sonrası 2 motoru da uzaklaştıyorlar, tekrar kendi motorları için geri dönüyorlar. Hemde silah ateşledikten sonra. Üç kere aynı noktaya dönmeyi göze alamaz bir kişi, bu durumda. Bahsedilen insanlar ile bir sürtüşme yaşamış olsalar, öyle bir eve niye gitsinler( geziye çıkmış biri de, niye bölgede birisiyle sürtüşsün).
    Özellikle eşyalarını almamışlardır, infaz etme belli olsun diye. Artık görülmemesi gereken bir yasadışı işin içinde mi kaldılar?"

Enduroist Kıdemli Üye Gökhan Ağırbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gökhan Ağırbaş
    Motosiklet
    f650 gs piyade
    Marka
    Bmw

Alıntı Mehmet Kerem Akın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bildiğim kadarıyla değerli eşyalara ve paralara dokunulmamış. Birisi ensesinden, diğeri ise göğüs ve başından vurulmuş. Resmen öldürmek için profesyonelce yapılmış gibi. Nasıl bir iştir bu? Facebook'ta aşağıdaki yorumu gördüm, kafam iyice karıştı:

"Ben basit bir olay olduğunu zannetmiyorum. Öyle iki kişi, bir motor da olamaz. Kullanılmayan bir eve bir motor ile iki motoru götüremezsin. Motorları karşılaştırınca da kaçabilecek motorlar var altlarında. Zaten topu topu, Halfetinin bir başından bulundukları yere, 500 metre.
    Olay sonrası 2 motoru da uzaklaştıyorlar, tekrar kendi motorları için geri dönüyorlar. Hemde silah ateşledikten sonra. Üç kere aynı noktaya dönmeyi göze alamaz bir kişi, bu durumda. Bahsedilen insanlar ile bir sürtüşme yaşamış olsalar, öyle bir eve niye gitsinler( geziye çıkmış biri de, niye bölgede birisiyle sürtüşsün).
    Özellikle eşyalarını almamışlardır, infaz etme belli olsun diye. Artık görülmemesi gereken bir yasadışı işin içinde mi kaldılar?"
    Olaya ilişkin bilgi sahibi değiliz.
    Olmamız da gerekmiyor.
    Tahkikatı sürdüren görevlilerin olayı aydınlatacağına inanıyorum.
    Bu başlığı, aile bireyleri de okuyordur/okuyacaktır.
    Çapları yetmez ama zanlılar bile takip edebilir.
    Kimseyi boşu boşuna üzmeyelim/düşünmeye sevk de etmeyelim.
    Bence bu başlığa, anılar, yitirilen arkadaşlarımıza dair hissettiklerimiz daha çok yakışır.
    Kafasına kuş s.çtığı zaman şans oyunu oynayanlar, ağzına s.çan liderin peşinden ayrılmaz"

7. Gökhan Ağırbaş güzel mesajın için 5 üye sana teşekkür etti :

ahmet gül (27-07-2014),oguz.aktan (26-07-2014),Osman Somuncu (27-07-2014),Selçuk Yılmaz (26-07-2014),YASEMİN AYDIN (26-07-2014)

Enduroist Katılımcı Üye Serhan Kıral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serhan Kıral
    Motosiklet
    CRF 250 L
    Marka
    Honda

arkadaşlar bu konu başlığından olabildiğince uzak durmaya çalıştım..abdullah abi ve özellikle enginin başına gelenler zaten yeterince olumsuz geçen temmuzun son noktası oldu..çanakkaledeyim ve 3 gündür felç olmuş gibi yataktayım üzüntüden..hepimizin başı sağolsun..sevenlerine ve ailelerine sabır güç versin Allahım..özellikle aklımdan bi türlü çıkmayan o dünya güzeli biricik Derin e ..dostlar esas yazma sebebime gelince; bunu malesef facebookta dillendiremedim ama konu kesinlikle para falan değil malesef..salı günü ilk endişelerimiz sürerken urfadan bi arkadaşımla irtibata geçtim..hatta kalkıp urfaya gitme niyetimi söledim..konuştuktan 5 yada 6 saat sora bana kesinlikle urfaya gelmemem gerektiğini söledi..2 kişi hakkında bi duyum aldığını ama hem kendi başını belaya sokma hemde olabilecek yanlış anlama için aileye gereksiz acı verme dedi..ne yazık ki korktuğum haber geldi ve o 2 kişinin abdullah abi ve engin olduğu anlaşıldı..lafı daha uzatamıyorum gerçekten sinirlenip hınçlanıyorum ama yapacakta malesef bişey yok..olay tamamen farklı..para pulla ilgili değil..burdan yazıyorum çünkü facebook gbi genel bi yerde yazamıyorum..enginlerden sora bi cinayet daha işlenmiş ve gizliyolar..3. bi cinayet işlenmeden katilleri bulmak istiyolar yoksa 3. cinayet ortalığı karıştırır..dostlar gezerken buralardan uzak durun diyemem ama dikkatli olun..kesinlikle otellerde kalmayı tercih edin..bu gbi bölgelerin sorunları farklı bunları unutmayalım lütfen..sağlıcakla kalın..tekeriniz düz bassın..

9. Serhan Kıral, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Dogan Delipinar (26-07-2014)

Ordinaryus Enduroist Can Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

Alıntı Serhan Kıral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu konu başlığından olabildiğince uzak durmaya çalıştım..abdullah abi ve özellikle enginin başına gelenler zaten yeterince olumsuz geçen temmuzun son noktası oldu..çanakkaledeyim ve 3 gündür felç olmuş gibi yataktayım üzüntüden..hepimizin başı sağolsun..sevenlerine ve ailelerine sabır güç versin Allahım..özellikle aklımdan bi türlü çıkmayan o dünya güzeli biricik Derin e ..dostlar esas yazma sebebime gelince; bunu malesef facebookta dillendiremedim ama konu kesinlikle para falan değil malesef..salı günü ilk endişelerimiz sürerken urfadan bi arkadaşımla irtibata geçtim..hatta kalkıp urfaya gitme niyetimi söledim..konuştuktan 5 yada 6 saat sora bana kesinlikle urfaya gelmemem gerektiğini söledi..2 kişi hakkında bi duyum aldığını ama hem kendi başını belaya sokma hemde olabilecek yanlış anlama için aileye gereksiz acı verme dedi..ne yazık ki korktuğum haber geldi ve o 2 kişinin abdullah abi ve engin olduğu anlaşıldı..lafı daha uzatamıyorum gerçekten sinirlenip hınçlanıyorum ama yapacakta malesef bişey yok..olay tamamen farklı..para pulla ilgili değil..burdan yazıyorum çünkü facebook gbi genel bi yerde yazamıyorum..enginlerden sora bi cinayet daha işlenmiş ve gizliyolar..3. bi cinayet işlenmeden katilleri bulmak istiyolar yoksa 3. cinayet ortalığı karıştırır..dostlar gezerken buralardan uzak durun diyemem ama dikkatli olun..kesinlikle otellerde kalmayı tercih edin..bu gbi bölgelerin sorunları farklı bunları unutmayalım lütfen..sağlıcakla kalın..tekeriniz düz bassın..
    Daha ne diyeceksin Serhan.,

Gayet gezilecek, görülecek bir zaman değil şu sıra anlaşılan..

Ordinaryus Enduroist ahmet f senel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet f senel
    Motosiklet
    XT1200ZE
    Marka
    Yamaha

Alıntı Serhan Kıral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serhan yazdıklarından olayın sebebini biliyormuşsun gibi geldi?
    Var mı bir makul sebebi gerçekten?

12. ahmet f senel, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Faruk Ortaç (26-07-2014)

Enduroist Katılımcı Üye Serhan Kıral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serhan Kıral
    Motosiklet
    CRF 250 L
    Marka
    Honda

makul derken ben duyduğum kadarını biliyorum..birebir içinde değilim tabi..ama görünen o ki bu vahşet sadece gözdağı vermek için..

Ordinaryus Enduroist ahmet f senel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet f senel
    Motosiklet
    XT1200ZE
    Marka
    Yamaha

Anladım.
    Bazı gerçekler herhalde önümüzdeki günler ortaya çıkacak.
    Çok üzücü durumlar. Allah geridekilere sabır versin.

Sayfa 31 Toplam 47 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 2127282930313233343541 ... SonuncuSonuncu