Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 32 Toplam 47 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 2228293031323334353642 ... SonuncuSonuncu
311 den 320´e kadar. Toplam 466 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye Arda Guldogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Arda Güldoğan
    Motosiklet
    NC700XA '13 *Orca*
    Marka
    Honda

Olay bir an once aydinlansa da sir perdesi ortadan kalksa. Herkes az az birseyler biliyor ama kimse acik acik "su sebeple" diyemiyor gordugum kadariyla.

Enduroist Üye YUSUF DEMİRCİOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    YUSUF DEMİRCİOĞLU
    Motosiklet
    CRF 250L
    Marka
    Honda

Bir kaç gündür şehir dışındaydım ve haber ve forumdan uzaktım.Görünce şok oldum.

Allah mekanlarını cennet eylesin.
    Ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum.

Enduroist Kadim Üye Sadık SÖNMEZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sadık SÖNMEZ
    Motosiklet
    Motorsuz Pisiklet
    Marka
    Diger

Herkesin aklinda bir takim senaryolar var.

Maalesef bazi senaryolar akli bulandiracak ve bu acinin uzerini ortup farkli tartismalara ve bolunmelere neden olabilecek tarzda. Bu nedenle zaten icimden arrik bir sey yazmak gelmiyorken. Birde yazilanlari ve ortalıkta dolanan senaryoları okudukva iyice korkuyorum.

INSALLAH bunu herne icin yaptilarsa bir an önce bulunur ve adalet onunde hesap verirler. Nedeninden daha cok umurumda olan o canilerin cezalarini bulmasi.

"KAZASIZ SURUSLER"
    Gözü Kara Motorcular vardır, birde Yaşlı Motorcular Vardır.
    Hem gözü kara, hemde yaşlı motorcu yoktur.

4. Sadık SÖNMEZ, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Dogan Delipinar (26-07-2014)

Enduroist Kıdemli Üye ahmet korkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet korkmaz
    Motosiklet
    R1200 GSA
    Marka
    Bmw

bakıp bakıp duruyorum, hala aklım alamıyor.

toprağınız bol, mekanınız cennet olsun abdullah abim, engin kardeşim, unutulmayacak iki güzel insan.

hepimizin başı sağ olsun.

Enduroist Üye Tamer GEVECİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Tamer GEVECİ
    Motosiklet
    2017 Bmw F700 GS
    Marka
    Bmw

Vefat eden arkadaşları tanımıyorum ama pazartesi gününden beri olayları internetten sürekli takip ediyorum . Son 3 gündür ise sürekli bu konuya girip acaba yakalandılar mı diye bakıyorum . Yakalanmaları hiçbir şeyi geri getirmeyecek belki ama içimde bir rahatlama olur diye bekliyorum yakalansınlar diye .
    ALLAH geride kalanlara , sevdiklerine sabır versin .

Enduroist Üye yılmaz yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    yılmaz yavuz
    Marka
    Aprillia

Sevgili büyüklerim ve yaşıtlarım herkese selamlar.
    Bu elim olay haber alınınca hepimiz "Bunun hesabını soralım peşini bırakmayalım şöyle yapalaım böle yapalım diye"içimizdeki öfkeyi haklı bir şekilde kustuk.
    Ama şimdi "olayın üstüne gitmeyelim neden olmuşsa olmuş önemli olan faaillerin bulunması"gibi cümleler çıkıyo ağzımızdan.Bence faaillerin bulunması kadar nedenide çok önemli.
    Aileleride bunu çok merak ediyordur.Kim yapmıştan çok neden yapmışlar sorusu hep kafalarda kalıcak:Hep kafalarda kalıcak çünkü suçlular bulunsa bile kimseye net sebebi sölenmeyecek.
    Ben askerliğimi doğu da yaptım şehir ismine gerek yok.Sol arka baldırımdan kurşun yedim 1 ay revirde yattım.ELİMDE değnekle tekrar operasyonlara çıktım.ve daha bir çok olay geçti başımdan ama hiç biri soruşturulmadı.Demek istediğim oralarda durumlar çok farklıdır kimse konuşmaz kimse bilmez kimse duymaz.Hele içinde bulunduğumuz TÜRKİYE şartlarında bu imkansız.Siz inanabiliyormusunuz küçücük bir yerde o resimleri kimsenin tanımadığına kimsenin sesleri duymadığına yok arkadaş bana inandırıcı gelmiyo.
    Eminimki aileleride burda bu tartışmnaları nedeni hakkında bizimde kafa yorduğumuzu gördüklerinde daha çok umutlanırlar çünkü onlarda bu işin sebebini merak ediyolar.Bizimde gerçekten onların yanında olduğumuzu daha iyi anlayacaklardır.Bunlar benim kendi görüşüm eğer olumlu bulmazsanız tekrardan bahsetmem
    Sevgili Aile yakınları acınızı anlıyor ve derinden paylaşıyoruz.
    Onları merak etmeyin çok güzel yerdeler.
    HAİN liğin ŞEREFSİZ liğin YALAN ın olmadığı
    YEŞİLLİKLER içinde MUTLU ve HUZURLU bir CENNET teler.RABBİM SABIR VERSİN.

Mehmet Kerem Akın
    Guest

Alıntı Gökhan Ağırbaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olaya ilişkin bilgi sahibi değiliz.
    Olmamız da gerekmiyor.
    Tahkikatı sürdüren görevlilerin olayı aydınlatacağına inanıyorum.
    Bu başlığı, aile bireyleri de okuyordur/okuyacaktır.
    Çapları yetmez ama zanlılar bile takip edebilir.
    Kimseyi boşu boşuna üzmeyelim/düşünmeye sevk de etmeyelim.
    Bence bu başlığa, anılar, yitirilen arkadaşlarımıza dair hissettiklerimiz daha çok yakışır.
    İnternet ortamındaki bilgi paylaşımını küçümsemeyelim. Örneğin az önce Türkbikers Başkanı Zafer Fatih Özsoy tarafından yazılan şöyle bir şey okudum: "Urfa'daki Bezikan aşiretinin konuya aşırı hassasiyet göstererek el attığı bilgisini almış bulunuyorum. Kişileri bulmak için bir sürü insan şu anda alarm halinde. Bağlantıyı kuran kişiyle görüşmem sırasında, aşiretin kişileri tespit etmesi durumunda bize acilen haber vermesini rica ettim. Telefon numaramı aşirete verilmek üzere ilettim. Olumlu karşılandı. Bilgilerinize"

Yani konunun sürekli ve bıkmadan gündemde tutulması suçluların yakalanmasında büyük pay sahibi olacaktır. Normal hayatta da gevezeliği ve boş konuşmayı sevmeyen birisi olarak buraya yazdığım her şeyin tek amacı budur. Zira alt alta yazılmış yüzlerce "Allah rahmet eylesin"in pek bir anlamı olmuyor bu ve benzeri durumlarda. Ayrıca "olaya ilişkin bilgi sahibi değiliz, olmamız da gerekmiyor" demişsiniz. Bunu da anlamak mümkün değil. Neyse. Klasik forum tartışmaları işte. Uzar da uzar.
    Konu Mehmet Kerem Akın tarafından (26-07-2014 Saat 19:51 ) değiştirilmiştir.

9. Mehmet Kerem Akın güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Alp Teker (26-07-2014),Ersan ÖZYURT (26-07-2014)

Enduroist Üye İbrahimAKALIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İbrahim AKALIN
    Motosiklet
    nc700x - montofon
    Marka
    Honda

Uzun zamandır foruma girmiyordum, girdiğimde bu elim olayı öğrenmek iyi olmadı maalesef Denecek söz yok, umarım olayın nedenini güvenlik güçlerimiz bir an önce öğrenir, failleri yakalayıp gereğini yapar.

Eğitim Koordinatörü Ersan ÖZYURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan ÖZYURT
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200E
    Marka
    Yamaha

Alıntı Mehmet Kerem Akın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnternet ortamındaki bilgi paylaşımını küçümsemeyelim. Örneğin az önce şöyle bir şey duydum: "Urfa'daki Bezikan aşiretinin konuya aşırı hassasiyet göstererek el attığı bilgisini almış bulunuyorum. Kişileri bulmak için bir sürü insan şu anda alarm halinde. Bağlantıyı kuran kişiyle görüşmem sırasında, aşiretin kişileri tespit etmesi durumunda bize acilen haber vermesini rica ettim. Telefon numaramı aşirete verilmek üzere ilettim. Olumlu karşılandı. Bilgilerinize"

Yani konunun sürekli ve bıkmadan gündemde tutulması suçluların yakalanmasında büyük pay sahibi olacaktır. Normal hayatta da gevezeliği ve boş konuşmayı sevmeyen birisi olarak buraya yazdığım her şeyin tek amacı budur. Zira alt alta yazılmış yüzlerce "Allah rahmet eylesin"in pek bir anlamı olmuyor bu ve benzeri durumlarda. Ayrıca "olaya ilişkin bilgi sahibi değiliz, olmamız da gerekmiyor" demişsiniz. Bunu da anlamak mümkün değil. Neyse. Klasik forum tartışmaları işte. Uzar da uzar.
    Bilgi almaya ve aktarmaya asla sözümüz yok, hatta ihtiyacımız var. Tahminler de bulunurken dikkatli olsak yeter. Sonuca katkısı olacağını umduğum girişiminizin başarısını umutla bekliyorum.
    Varmayı değil, sürmeyi seviyorum...

Honda VFR800XA
    * RoSPA Advanced Riding Instructor
    Membership 69332
    * IBA MEMBER
    Membership 60475

12. Ersan ÖZYURT, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Alp Teker (26-07-2014)

Enduroist Üye Alp Behram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Alp Behram Türk
    Motosiklet
    cb125e
    Marka
    Honda

Bayramdan sonraki ilk gün olan Perşembe günü özel eşyaları almak ve soruşturma durumuyla ilgili gerçek bir bilgi edinmek umuduyla Halfeti'ye gideceğim, İstanbul üzerinden. Son bir haftadır ilgi alakanız ve yaptıklarınızdan dolayı artık sizleri bir aile bireyi olarak gördüğümden haber verme ihtiyacı hissettim. Aldığım bilgileri sizler ile paylaşırım. Her şey için ailem ve özellikle babam adına teşekkür ederim.
    Konu Alp Behram tarafından (26-07-2014 Saat 19:01 ) değiştirilmiştir.

14. Alp Behram güzel mesajın için 22 üye sana teşekkür etti :

ahmet gül (27-07-2014),ahmet korkmaz (01-08-2014),Arda Guldogan (26-07-2014),Berkay İnal (26-07-2014),Bulent GOKCE (26-07-2014),Can Ekin (29-07-2014),Dogan Delipinar (26-07-2014),Engin Delipınar (28-07-2014),Ersan ÖZYURT (26-07-2014),Eser Kara (27-07-2014),Hakki Orun (27-07-2014),halil yılmaz (26-07-2014),ibrahim turut (27-07-2014),Kağan Dalak (27-07-2014),MEHMET ERCAN (27-07-2014),Osman Somuncu (27-07-2014),Sadık SÖNMEZ (26-07-2014),sinan karagöz (27-07-2014),TahsinAksu (26-07-2014),Volkan YILMAZ (27-07-2014),Yalım Erkmen (27-07-2014),YASEMİN AYDIN (27-07-2014)

Sayfa 32 Toplam 47 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 2228293031323334353642 ... SonuncuSonuncu