Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 3´e kadar. Toplam 3 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye oguz.aktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Oğuz Yaşar Aktan
    Motosiklet
    XTZ660 Ténéré (1997)
    Marka
    Yamaha

Standart Arıyorum: 1997 Yamaha Tenere egzoz borusu

1997 model Yamaha XTZ660 Tenere için çıkma egzoz borusu (deve boynu, manifold, header, downpipes diye çeşitli isimlerle adlandırılmış) arıyorum. Yanında çıkma arka fren diski de olursa daha güzel olur. Arka fren diski XT600 ile aynı ama XT600'ün egzoz boruları benim motosikletime uyar mı o konuda bir bilgiye ulaşamadım. Aradığım malzeme şu: http://www.ebay.com/itm/Motad-Downpi...f613af&vxp=mtr "Çıkma arama, şu kişi uygun fiyata yapar" ya da "ben yaparım" diyen olursa da değerlendiririm.

Enduroist Üye özgür özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    VELİ ÖZGÜR ÖZKAN
    Motosiklet
    xtz660 tenere 1997
    Marka
    Yamaha

Selamlar oğuz abi benim teneremin koruma demirini biz su tesisatı yapan iki arkadaşımla bükmüştük eğer işinin ehli bir tesisatçı bulursan krom borudan bükülebilir tabi sen daha iyi bilirsin korumayı büken egzozuda büker diye düşünüyorum
    Konu özgür özkan tarafından (23-10-2014 Saat 19:09 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Üye oguz.aktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Oğuz Yaşar Aktan
    Motosiklet
    XTZ660 Ténéré (1997)
    Marka
    Yamaha

Özgür, ilgine teşekkür ederim. Motosikletimde koruma demiri var; benim aradığım egzoz boruları idi. Yurt dışından 2. el parça getiren bir kişi ile tanıştım ve ihtiyacım olan egzoz borusu, fren diski ve jikle telini buldum. Kısmetse salı günü elimde olacak. Bu kişi hemen hemen her parçayı getirebileceğini söyledi, verdiği fiyatlar da gayet uygun. Ama işini bilen kişilerin bulduğu çözümlere her zaman saygı duyarım. Senin de Tenere ile ilgili bilgilerinden yararlanmayı çok isterim.