Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 14 Toplam 17 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 41011121314151617 SonuncuSonuncu
131 den 140´e kadar. Toplam 164 Sayfa bulundu
    Enduroist Katılımcı Üye Onur Kocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Onur Kocer
    Motosiklet
    NC700x
    Marka
    Honda

Alıntı Arda Guldogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaz-kis dainese fulcrum kullaniyorum. kisin iyi ama yazin hic cekilmiyor ve ciddi ciddi yanimda gunluk ayakkabi tasima zorunlulugu hissediyorum gun icinde yurume zorunlulugu olacak ise kesinlikle aci verici bir tecrube yasatiyor. guvenlikten oturu yazlik motor ayakkabilarina da yaklasmiyorum, bakalim boyle kor topal idare ediyoruz simdilik
    Açıkcası ben ilk günden günlük ayakkabı taşımaya başladım. Motordan indiğim an değiştiriyorum.
    Daha önce bot giymediğim için tabii ki ilk 2 gün biraz sıkı geçti fakat yağmurlu havada ve dün ki güzel havada gayet memnundum.
    Düşünenenlere öneririm

Enduroist Üye Erol Can AKYEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Erol Can AKYEL
    Motosiklet
    Kle 500
    Marka
    Kawasaki

arkadaşlar bende yds diablo 11 bot aldım 2 aydır ve çok memnunum.şimdi sormak istediğim deri montlar gibi bu botlarında bakımı varmı vazelin olsun özel bi spreyi olsun bi bakım yapılıyormu...

Doğu ve Güneydoğu Anadolu
    Bölge Sorumlusu

Ali KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Alıntı Erol Can AKYEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende yds diablo 11 bot aldım 2 aydır ve çok memnunum.şimdi sormak istediğim deri montlar gibi bu botlarında bakımı varmı vazelin olsun özel bi spreyi olsun bi bakım yapılıyormu...
    Deichmann on ayakkabı Bakım spreyi var temiz ve kuru yüzeye spreyi sıkıyorum ve parlak bir katman oluşuyor. İçeriğinde bal mumu vs besleyici krem var dolayısıyla deri üzerinde kalın katman oluştururken aynı zamanda koruma ve deriyi besleme görevi Görüyor fiyatı 6 tl idi, kolay gelsin..
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER

Bölge Sorumlusu

Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Bir de waterprof bot boyadı da var su Geçirmeyen bot Üzerindeki çatlak ve çizikleri tamir eden bir boya sudan asla etkilenmez ben ona para vermiyorum ancak sizler de bulabilirsiniz ayakkabı satıcılarına sorun mutlaka bulursunuz. Soğuk iklim bot boyası. Kesinlikle 10 numara sürün kurusun ve spreyi sıkın o da kurusun bir daha ayakkabıyı asla boyamicaksınız Fabrikasyon işlem Görmüş olacak.

Isim
    Erol Can AKYEL
    Motosiklet
    Kle 500
    Marka
    Kawasaki

Alıntı Ali KORKMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deichmann on ayakkabı Bakım spreyi var temiz ve kuru yüzeye spreyi sıkıyorum ve parlak bir katman oluşuyor. İçeriğinde bal mumu vs besleyici krem var dolayısıyla deri üzerinde kalın katman oluştururken aynı zamanda koruma ve deriyi besleme görevi Görüyor fiyatı 6 tl idi, kolay gelsin..
    deichmann ın sitesine baktım şimdi ama bulamadım dediğiniz ürünü ancak bilgilendirme amaçlı bi sayfasında ürün var ama satış bölümünde yok sprey.nerden edinebiliriz acaba verebileceğiniz bir link varmı?

Bölge Sorumlusu

Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Alıntı Erol Can AKYEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    deichmann ın sitesine baktım şimdi ama bulamadım dediğiniz ürünü ancak bilgilendirme amaçlı bi sayfasında ürün var ama satış bölümünde yok sprey.nerden edinebiliriz acaba verebileceğiniz bir link varmı?
    Çok önemli değil herhangi bir şubesine gir vitrinde ya da kasa yakınlarında vardır ben odada ödeme yaparken tavsiye ettiler ben de aldım hepsi bu kadar ilaki vardır yani yoksa da başka mağazada sorun ayakkabı Bakım spreyi bal mumlu dersiniz mutlaka bulacağınızı ümid ediyorum

Isim
    Erol Can AKYEL
    Motosiklet
    Kle 500
    Marka
    Kawasaki

Alıntı Ali KORKMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok önemli değil herhangi bir şubesine gir vitrinde ya da kasa yakınlarında vardır ben odada ödeme yaparken tavsiye ettiler ben de aldım hepsi bu kadar ilaki vardır yani yoksa da başka mağazada sorun ayakkabı Bakım spreyi bal mumlu dersiniz mutlaka bulacağınızı ümid ediyorum
    teşekkür ederim

Enduroist Kadim Üye ozgurcakici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Özgür ÇAKICI
    Motosiklet
    R1200GS / 2012
    Marka
    Bmw

Bende bu gün bir YDS diablo aldım. Valla Avrupa marklarından eksiği yok, fazlası var gibi görünüyor. Yanlız ilk defa çizme kullanıyorum. Alışmak zor olucak gibi. Hele çizmenin üst kısmı, boğazının bacaklarıma sürtmesi pek hoş oldu. Sanırım çizme ile up uzun olan çoraplardan giymek lazım..

Bir de normalde 43 giyiyorum ayakkabı da. Bunun 42'si ayağıma "tam" oldu ama ayağımda ince çorap vardı. Kalın çorap ile giydiğimde sıkıntı yaşatır yada yorgun ve şişmiş ayağa giymem zor olur diye düşündüğüm için 43ünü aldım. Fakat bu da azıcık bol... Umarım sorun yaşamam...

Bölge Sorumlusu

Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Ben sadece bir defa mağazada denemiştim ayağım 42-43 arası ona rağmen ben 44 numarayı denedim ayak taraklarımı aşırı sıktı, anında çıkarttım. Birdaha da yüzüne bakmadım. Bana olmayan bir çizme. Tabi ki kullanıp memnun kalanlar da vardır mutlaka.

Moderatör Arif Oral Unal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Arif Oral Unal
    Motosiklet
    R1250 GS
    Marka
    Bmw

Ben kısasını kullanıyorum cok memnunum, kullanan Arkadaşlarım da memnun hep. Yağmur çamur cok bineceksiniz ve tam güvenlik icin uzununu almak lazim diyorum herkese. Sizinkisi alışma konusu, ben kısa ile ilk aldığımda yürüyemiyordum şimdi problem yok. Benim Ayağım 42 genelde bilekten gitmeyince 43 aldım.

Sayfa 14 Toplam 17 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 41011121314151617 SonuncuSonuncu