Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 46 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Kıdemli Üye EmreOzer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emre Özer
    Motosiklet
    Varadero 2011
    Marka
    Honda

Alıntı necmi er Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cıx ben motorumu aldatmam ben enduro kullanmayı seviyorum turing kullanmam kullancaksamda k1200 lt kullanırım . Bu arada vara nın buji yerlerini bulabildinmi emre ))
    Abi bujinin yerini bilip ne yapacam ki 24.000' de kontrol 48.000' de değişim diyor adamlar, 48.000' e kadar muhakkak öğrenirim ama Neyse karşılaşınca denersin abi ondan sonra konuşuruz, tutucu olma bu kadar aldatmak çok zevkli oluyor

Alıntı cemkucuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir 2008 den beri bmw 1100 sahibi olarak bu konuda mıncıklamaya açık tamam ama ne bileyim 2 senedir süper tenere için yağ değişimi dışında bişey yapmadım. belki 1100 de sıfır alabilseydim eminim o da hiç bir bela açmıyacaktı. ya ustayım diye geçinen çok kazma var. yamaha servisinde bile denk geldim. adam 1000 km ilk bakımına sadece yağ değiştirdi. kitapta 1.000 km bakımı için yazılan hiç birşeyi yapmadı. 5000 km sonra bidaha yağ değiştireceğiz dedi. alla alla dedim? nasıl filtre? kaldı bende teşekkür ederek yağ, filtre ve şanzıman yağı alarak çok sevdiğim arkadaşım Şükrü ile değiştirdim.

bunlar yetkili servis ki değerleri ne yapsın? kullananlar ile denk geldim 1100 ilk elimde iken bu şaftlı bunun bakımı yok diye böbürlenen akıl yoksunları. yağın ömrü ne kadar bilmeyen kendinden çok emin insan görünümlü tiplemeler. falan filan

sonuçta bunların elinden çıktığı için Emre haklısın. ama düzgün hale gelmişine de hiç hayır denmez. aklım sat desede kalbim hayııııır diyor. çok mu bağlanıyorum bilmiyorum. bir buluşmaya 1100 ile gelirim kısmet olursa
    Aynen anlattığın gibi Cem, çok kurcalanmış ve bakılmamış makineyi toparlaması zor oluyor. İnsanın birde güveni kırıldı mı artık keyif almamaya başlıyorsun. Yoksa dediğin gibi düzgün bakımlı bir GS tadından yinmez : )

2. EmreOzer, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ersan ÖZYURT (14-07-2015)