Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 686 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 186586636676682683684685686687688689690696736 ... SonuncuSonuncu
6,851 den 6,860´e kadar. Toplam 7395 Sayfa bulundu

Konu: Honda NC700X

Doğu ve Güneydoğu Anadolu
    Bölge Sorumlusu

Ali KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Alıntı MelihUlubilgen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu el uyuşması normaldir yaşlandıkça artar tecrübelerim bunu gösteriyor..
    Sen her gün güneşi batırırsan, meyleri ezersen geç yaşlanırsın Melih Abi.
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER

2. Ali KORKMAZ güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

Arif Oral Unal (02-09-2015),Ersan ÖZYURT (01-09-2015),MelihUlubilgen (04-09-2015)

Enduroist Üye MEHMET BAYBO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    MEHMET BAYBO
    Motosiklet
    S1000XR
    Marka
    Bmw

Nc yeni fiyatı 27600tl Hondanın diğer büyük cc motorları daha fazla zam almış.yamahada da%4 zam var.İyi ki motorumuz var 2016 fuar zamanı alım gücü daha da azalır diye düşünüyorum böyle zam almaya devam ederse tabi
    HONDA (CG 125,CBF150,CBF500,CBF600 ,NC700X ve NC 750 X)) hepsinin yeri ayrı

Enduroist Kadim Üye alperiynem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Alper İynem
    Motosiklet
    R 1200 GSA & CRF 250 L
    Marka
    Bmw

crossrunner 40 bin lira'ya çıkmış...F800Gs 60 bine ulaşan fiyatları var...1200Gs 93 bin liraya kadar gidiyor...Elimizdekine sahip çıkalım

Ordinaryus Enduroist cemkucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Durmuş Cem KÜÇÜK
    Motosiklet
    Züppeer Teneke 1200
    Marka
    Yamaha

1200 lük te olmuş 50,000 TL euronun uçması iyi olmadı motosiklet alacaklara

KILIBIKRAYDIR

Enduroist Üye murat çalışkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Murat ÇALIŞKAN
    Motosiklet
    Nc 750 X
    Marka
    Honda

Herkeze tekrar Merhabalar.

Koltuk konforu almış başını gitmiş

nc750x im 6000 km ye geldi. bakımını yaptıracağım fakat anes motora gitmek istemiyorum. nedeni ise servisinin bana göre özensiz olması.

Ne gibi özensiz diyenler için.

Daha motoru sıfır aldığımda akü kapağının vidaları yerinde yoktu. eve gelince farkettim.
    Arka Çantayı orjinal aldım.selenin altındaki tutma yerlerinin vidaların üzerindeki kapakları yerinde yoktu.
    ön fren müşürünün kabloları takılı değildi teslim eden arkadaşa bu sarkan kablolar ne? dediğimde unutmuşuz dedi. bunun gibi birkaç sorun daha.

bakım için randevu almak istedim hafta sonuna, randevu vermiyoruz gelin burda bekleyin dendi. ne kadar beklerim dedim 2-3 saat beklersiniz dediler.
    Bugün 4 gibi getireyim dedim şimdi getirmeyin çok doluYUZ dediler. şimdi getirme hafta sonu 3 saat bekle.........

Tavsiye edeceğiniz Başka bir honda serivisi varsa sevinirim. ayrıca kimi servis 300 tutar diyor kimisi 240 tutar diyor. bilgi verirseniz sevinirim.

Enduroist Üye ekayaalti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Erdem Kayaaltı
    Motosiklet
    NC750x
    Marka
    Honda

Alıntı murat çalışkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkeze tekrar Merhabalar.

Koltuk konforu almış başını gitmiş

nc750x im 6000 km ye geldi. bakımını yaptıracağım fakat anes motora gitmek istemiyorum. nedeni ise servisinin bana göre özensiz olması.

Ne gibi özensiz diyenler için.

Daha motoru sıfır aldığımda akü kapağının vidaları yerinde yoktu. eve gelince farkettim.
    Arka Çantayı orjinal aldım.selenin altındaki tutma yerlerinin vidaların üzerindeki kapakları yerinde yoktu.
    ön fren müşürünün kabloları takılı değildi teslim eden arkadaşa bu sarkan kablolar ne? dediğimde unutmuşuz dedi. bunun gibi birkaç sorun daha.

bakım için randevu almak istedim hafta sonuna, randevu vermiyoruz gelin burda bekleyin dendi. ne kadar beklerim dedim 2-3 saat beklersiniz dediler.
    Bugün 4 gibi getireyim dedim şimdi getirmeyin çok doluYUZ dediler. şimdi getirme hafta sonu 3 saat bekle.........

Tavsiye edeceğiniz Başka bir honda serivisi varsa sevinirim. ayrıca kimi servis 300 tutar diyor kimisi 240 tutar diyor. bilgi verirseniz sevinirim.
    Gecen haftasonu Güngör motor pendikte 235 tlye yaptirdim 6bin bakimini. Randevu ile calismiyolar ama cumartesi oglen gitmeme ragmen hic sira beklemedim. İlk defa güngöre gittim bakım icin ama genel olarak memnun kaldım, hem de bakımı camekanlı yerden izleyebiliyorsunuz.

Enduroist Kadim Üye Coşkun SARP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Coşkun SARP
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200 ZE
    Marka
    Yamaha

Bende Ümraniye'de doğu batı DB motora 260TL yaptırdım (8500 km de gittim), sabah gittim bıraktım akşam üzeri aldım. Açıkcası çok büyük bi sıkıntım olmadı ama çok çok ilgili değiller. Bir daha gidermiyim diye sorarsanız daha iyi bir yer duyarsam oraya götürürüm.

Enduroist Üye ekayaalti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Erdem Kayaaltı
    Motosiklet
    NC750x
    Marka
    Honda

Alıntı Coşkun SARP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Ümraniye'de doğu batı DB motora 260TL yaptırdım (8500 km de gittim), sabah gittim bıraktım akşam üzeri aldım. Açıkcası çok büyük bi sıkıntım olmadı ama çok çok ilgili değiller. Bir daha gidermiyim diye sorarsanız daha iyi bir yer duyarsam oraya götürürüm.
    DB motor baska bir servisin önden kazali olduğunu belirttiği motora temiz raporu verdiğini gördüğüm icin kapısından bile gecmiyorum. Ozellikle ekspertiz icin tanidiginiz yoksa tercih edilmemesi gereken bi yer benim icin.
    Bakım icin de gözümün önünde bakımını izlememe izin vermeyen hic bir servise motoru birakmayi tercih etmiyorum açıkçası. İlgi alaka konusunda eğer yolunuz düşerse Kocaeli Haldiz motoru tek gecerim, hiç bir istanbul servisinde göremeyeceğiniz kadar ilgililer.

Enduroist Kadim Üye Coşkun SARP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Coşkun SARP
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200 ZE
    Marka
    Yamaha

Teşekkürler bilgi için değerli kardeşim.

Enduroist Kıdemli Üye Ediz Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ediz Gürkan
    Motosiklet
    1200 GS
    Marka
    Bmw

Motorumu satışa çıkardım, düşünen etrafınızda arayan varsa bilginize arkadaşlar. İlan numarası 229139439.

Sayfa 686 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 186586636676682683684685686687688689690696736 ... SonuncuSonuncu