Alıntı Recep Alışkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gezdiğimiz yerlerin de bazılarını göstermemeiz gerekiyor bazı yerlere de gitmemiz,bazı yerlere de girmemiz gerekir....Benim alkolun olduğu yere girmememin alkol kullananla yola çıkmamamın coca cola yı içmememin Yediklerimi yayınlamamın ve bazı birçok şeylerin sebepleri vardır...Bu sitede bunları açıklamak form kurallarının ihlali demek...Ve bazılarının alınıması bazılarını kalplerini kırılmasına yol açabilir
İllaki soracak olursanız lütfen özelden sorun.
Ahmet kardeşim Ben senin turunda birtane yol otoğrafı görmedim,Birtane sizin motosikletle Uzun bir yol fotoğrafınızı görmedim Ve sizden birkere fotoğraf istedim ardından neden tur fotoğrafı yok diye sormadım...Üstelemedim
Siz benim tutumumu öğrenmek istiyorsanız şayet seve seve özelden anlatırım
Bazılarınızın gezilerinde alkollü fotoğraflar gördüm hiçbirinize demedim ''Trafikte ve daha da önemlisi Toplumda birçok hasara yol açtığını bunla birlikte Kasksız gezdiğinizde sadece kendi canını tehlikeye atıyorsunuz Alkollü iken birçok Ailenin de canını tehlikeye atıyorsunz...''daha uzarda gider
Herkese kazasız belasız sürüşler
Tercihlerinize kesinlikle saygı duyuyoruz. Özenli davranışınız içinde ayrıca teşekkür ediyoruz. 👏👏👏