Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 45678
71 den 75´e kadar. Toplam 75 Sayfa bulundu
    Enduroist Katılımcı Üye Recep Alışkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Recep Alışkan
    Motosiklet
    xl 650 TransAlp
    Marka
    Honda

Alıntı AHMET GÖKER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haha.
    Recep kardeşim burda sanki bana biraz taş var.
    Haha .
    Ben sadece mukayese amaçlı burda ki porsiyon bu., fiyatı da bu amaçlı koydum fotoğrafları. Zaten çok ahım şahıs şeyler değil burdaki arkadaşlarımızın canı çekip de yiyemeyeceği şeyler değil.
    Gezi sırasında nerde ne yenebilir kaça yenilebilirin gösterilmesinin bence artısı var eksisi yok.Ćoğu insanın bilmediği yerde kazık yemesi en azından kötü bir yemek yemesi engellenebilir diye düşünüyorum.Aynı şey kalınacak yer için de geçerli.Mesela bir kamp ortamında pratik yemekler yapmasını bildiğim halde akıl akıldan üstündür diye sizden de fotoğraflarla ve şahsım adına örnek almak isterdim.
    Ayrıca şunu itiraf edeyim yurtdışı gezi yazılarında özellikle bunlara bakıyorum.
    Fiyatlar ne porsiyonlar nasıl.

Bu arada hanıma da geçmiş olsun.
    Saygılarımla.
    Kimseye taş yok.Lakin mukayese amaçlı olacaksa Menünün fotografını çekmeyi tercih ederim hem yiyecek hemd e içeceklerin tüm listesi bikaç fotografla herkes tarafından bilinir.Koşullatr ne olursa olsun inAllah bundan sonrada daha önceki tutumumu sergileyecegim
    https://yoldabirivar.wordpress.com/

Özgürlüğün Yolu MESCİD İ AKSA'dan Geçer...

Ordinaryus Enduroist AHMET GÖKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    AHMET GÖKER
    Motosiklet
    TRANSALP XL65OV VE ZONGSHEN ZS200CROSS
    Marka
    Honda

Alıntı Recep Alışkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimseye taş yok.Lakin mukayese amaçlı olacaksa Menünün fotografını çekmeyi tercih ederim hem yiyecek hemd e içeceklerin tüm listesi bikaç fotografla herkes tarafından bilinir.Koşullatr ne olursa olsun inAllah bundan sonrada daha önceki tutumumu sergileyecegim
    O menüleri boş verin sunumu göremiyoruz ki.
    Pek anlayamadım ama bu mantıkla gezdiğimiz yerleri de göstermememız gerekiyor.
    Bu konuda size saygı duyuyorum.Herkesin kendine göre bir prensibi var.Benim prensibim de yayınladığım fotoğraflarda kendimi ya da hanımın olduklarını siteye göndermiyorum.Dedigim gibi prensibinize saygı duyuyorum.
    Kendi açımdan hafızamda nasıl iyi yer ediyorsa oşekilde diğer arkadaşlarımızın faydalanması için o fotoğrafları çektim.Herhangi bir art niyetim yoktu. Gezi yazılarındaki en ufak bir bilgi yiyeceklerden tutun da kalacak yerlere kadar bana yaradığı zaman yazan için her zaman Allah razı olsun diyorum.E bunlar fotoğraflı oldu mu benim daha da aklımda kalıyor.Mesela size de aynısını söyledim.Sizden de Allah razı olsun.Batum öyle gidilecek bir yer olmadığı az çok sizin anlatımlarınızdan anladım.Ne içkiyle işim olur ne de bu tip şeylerle.Zaten barı,meyhanenin olduğu sokaktan bile geçmem.Bir sakatlık her zaman çıkıyor böyle yerlerde.
    Yahu aslında seyehat bahane ,motor üstünde vakit geçirmek şahane.

Hele bir de problemsiz dönmek şahane .
    Nice seyehatler geçirmen dileğiyle.
    Konu AHMET GÖKER tarafından (15-09-2015 Saat 21:10 ) değiştirilmiştir.
    Yol almak varsa kaderde,giderim benzinimin bitmediği sürece

Ahmet loves Ming so much
    Ming loves Ahmet so much
    Haha

Enduroist Katılımcı Üye Recep Alışkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Recep Alışkan
    Motosiklet
    xl 650 TransAlp
    Marka
    Honda

Gezdiğimiz yerlerin de bazılarını göstermemeiz gerekiyor bazı yerlere de gitmemiz,bazı yerlere de girmemiz gerekir....Benim alkolun olduğu yere girmememin alkol kullananla yola çıkmamamın coca cola yı içmememin Yediklerimi yayınlamamın ve bazı birçok şeylerin sebepleri vardır...Bu sitede bunları açıklamak form kurallarının ihlali demek...Ve bazılarının alınıması bazılarını kalplerini kırılmasına yol açabilir
    İllaki soracak olursanız lütfen özelden sorun.
    Ahmet kardeşim Ben senin turunda birtane yol otoğrafı görmedim,Birtane sizin motosikletle Uzun bir yol fotoğrafınızı görmedim Ve sizden birkere fotoğraf istedim ardından neden tur fotoğrafı yok diye sormadım...Üstelemedim
    Siz benim tutumumu öğrenmek istiyorsanız şayet seve seve özelden anlatırım
    Bazılarınızın gezilerinde alkollü fotoğraflar gördüm hiçbirinize demedim ''Trafikte ve daha da önemlisi Toplumda birçok hasara yol açtığını bunla birlikte Kasksız gezdiğinizde sadece kendi canını tehlikeye atıyorsunuz Alkollü iken birçok Ailenin de canını tehlikeye atıyorsunz...''daha uzarda gider
    Herkese kazasız belasız sürüşler
    https://yoldabirivar.wordpress.com/

Özgürlüğün Yolu MESCİD İ AKSA'dan Geçer...

Ordinaryus Enduroist AHMET GÖKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    AHMET GÖKER
    Motosiklet
    TRANSALP XL65OV VE ZONGSHEN ZS200CROSS
    Marka
    Honda

Ahmet Bey mümkünse birkaç güzel yol fotoğrafı çeksenizde iştahımızı açsanız Yolunuz açık olsun...

Haha..
    Tamam ben buldum o mesajı.
    O mesaj saatinde gene sağnak yağmur altındaydım dönüş yolunda mesajı görseydim bile pek çekecek ortam yoktu.Zaten molalarda da genellikle dönüş molalarında telefona çok çok nadiren bakarım.Hayret o akşam niye cevap vermemişim anlayamadım.
    Mola da telefona bakıp mesajı görseydim ben sundurmanın altında TA yağmurun altında çok güzel bir kare yakalar Recep Kardeşim in isteğini kırmazdım.
    Bunun için senden bir özür dileyeyim.Allah kısmet ederse bir daha ki sefere daha bol yol fotoğrafı çekerim.Bu fotoğraflar çamurlu olursa TA 'ı daha da çekici yapıyor.
    Yol almak varsa kaderde,giderim benzinimin bitmediği sürece

Ahmet loves Ming so much
    Ming loves Ahmet so much
    Haha

Eğitim Koordinatörü Ersan ÖZYURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan ÖZYURT
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200E
    Marka
    Yamaha

Alıntı Recep Alışkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gezdiğimiz yerlerin de bazılarını göstermemeiz gerekiyor bazı yerlere de gitmemiz,bazı yerlere de girmemiz gerekir....Benim alkolun olduğu yere girmememin alkol kullananla yola çıkmamamın coca cola yı içmememin Yediklerimi yayınlamamın ve bazı birçok şeylerin sebepleri vardır...Bu sitede bunları açıklamak form kurallarının ihlali demek...Ve bazılarının alınıması bazılarını kalplerini kırılmasına yol açabilir
    İllaki soracak olursanız lütfen özelden sorun.
    Ahmet kardeşim Ben senin turunda birtane yol otoğrafı görmedim,Birtane sizin motosikletle Uzun bir yol fotoğrafınızı görmedim Ve sizden birkere fotoğraf istedim ardından neden tur fotoğrafı yok diye sormadım...Üstelemedim
    Siz benim tutumumu öğrenmek istiyorsanız şayet seve seve özelden anlatırım
    Bazılarınızın gezilerinde alkollü fotoğraflar gördüm hiçbirinize demedim ''Trafikte ve daha da önemlisi Toplumda birçok hasara yol açtığını bunla birlikte Kasksız gezdiğinizde sadece kendi canını tehlikeye atıyorsunuz Alkollü iken birçok Ailenin de canını tehlikeye atıyorsunz...''daha uzarda gider
    Herkese kazasız belasız sürüşler
    Tercihlerinize kesinlikle saygı duyuyoruz. Özenli davranışınız içinde ayrıca teşekkür ediyoruz. 👏👏👏
    Varmayı değil, sürmeyi seviyorum...

Honda VFR800XA
    * RoSPA Advanced Riding Instructor
    Membership 69332
    * IBA MEMBER
    Membership 60475

Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 45678