Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 4 Toplam 7 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234567 SonuncuSonuncu
31 den 40´e kadar. Toplam 64 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye Oktay Oksak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Oktay Oksak
    Motosiklet
    F700 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Ediz Gürkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maalesef tam olarak öyle olmuyor. Yağmurluğu windstopper olarak kullanabiliyosun ama durursan yavaşlarsan ne bileyim kırmızı ışık filan hava almadığı için terletiyor o daha kötü oluyor.. En iyisi termal içliği olan pantolonlar gibi . Kotun üstüne giyilebilenler oldukça pratik güzel seçenekler.
    Ne yardan geçiyor insan, nede serden...
    Hasretin yakar kor gibi, öleceğim kederden...
    Bana söz etme, ne olur kaderden...

Kapsamlı çözümler pahalı ki, ben yurt dışında da baktım üç aşağı beş yukarı aynı para. Dubai, külliyatlı bir alım yapacaksanız uçak parası kadar bir nebze hesaplı. Gezmesi yanımıza kar.

Ne kadar para harcanmak istendiği ile doğru orantılı. Fiyat fayda eğrisi.

2. Oktay Oksak, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ediz Gürkan (27-12-2015)

Enduroist Katılımcı Üye ALPER TÜRKŞEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ALPER TÜRKŞEN
    Motosiklet
    CRF 1000L MT
    Marka
    Honda

www.riderdenim.com buradaki ürünlerede bakmanızı tavsiye ederim.

Enduroist Kadim Üye Ercan Çelen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ercan Çelen
    Motosiklet
    F 800 GS
    Marka
    Bmw

Gun icinde normal kiyafetlere ihtiyaciniz varsa tulum iyi bir cozum yok bir kac saat motordan ayri kalacam deseniz iyibir pantolon isinizi gorur. Ben yaz kis motora biniyorum gun icinde bir saatte on saatte motordan ayri kaliyorum daniese pantolonum var tek sorunum pantolun agirligindan dolayi asagi dusmesi, askili bir pantolon cozumum.
    Ya tulum ya iyi bir pantolon isini cozecektir. Ucuz, guvensiz ve rahatsiz bir çözüm arama bence. Ben yagmurlugu sadece camurdan korunmak icin kullaniyorum. Iclik bile giyinmiyorum, uzun yol haric.

5. Ercan Çelen, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ersan ÖZYURT (26-12-2015)

Enduroist Katılımcı Üye serkan uğurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    serkan uğurlu
    Motosiklet
    R1200 GS ADV
    Marka
    Bmw

Alıntı ALPER TÜRKŞEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    www.riderdenim.com buradaki ürünlerede bakmanızı tavsiye ederim.
    abi bahar için uygun değilmi denimler.fuarda kesin alıcam bir denim ama kış için care arıyorum.
    Alıntı Ercan Çelen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gun icinde normal kiyafetlere ihtiyaciniz varsa tulum iyi bir cozum yok bir kac saat motordan ayri kalacam deseniz iyibir pantolon isinizi gorur. Ben yaz kis motora biniyorum gun icinde bir saatte on saatte motordan ayri kaliyorum daniese pantolonum var tek sorunum pantolun agirligindan dolayi asagi dusmesi, askili bir pantolon cozumum.
    Ya tulum ya iyi bir pantolon isini cozecektir. Ucuz, guvensiz ve rahatsiz bir çözüm arama bence. Ben yagmurlugu sadece camurdan korunmak icin kullaniyorum. Iclik bile giyinmiyorum, uzun yol haric.
    hocam benim sorunum kışın ayda yılda bir çok keyfim gelirse motora biniyorum.şöyle söyleyeyim. son 2 yılda seyhat ve günlük kullanım dahil 6.000 km yol yaptım.bunun %90'ı yazındı.yani en azından şimdilik pantolon bana pek uygun değil gibi.daha ziyade bu pantolon üstüne giyilen korumalı ve yandan fermuarlı pantolonlara niyetlendim.çok büyük fiyatlarda değil hani.alacam çantaya atacağım.baktım yolda üşüdüm çıkar giy hemen.
    bir dönem motor üstünde çalıştım.günde 16 saat o pantolon üstümdeydi.o zamanlar daha delikanlydık belki ondandır bilmem.ya da işin havasındaydık ve pek aldırmıyordum ama şimdi düşününce yaz kış işgence gibiydi motordan inince o pantolonlar.iş bitince birdaha hiç giymedim doğrusu.

Enduroist Üye Fatih Arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Fatih Arslan
    Motosiklet
    NC750X DCT
    Marka
    Honda

Yeni bir konu açmak istemedim. Tec90 King full kevlar olan kot pantalonu almayı düşünüyorum fakat full kevlar mantalonların yazın çok rahatsız ettiğini okudum. Kullanan arkadaş var mı? Nisan - Ekim arası genellikle şehirler arası uzun yolculuklar için tavsiye alabilir miyim?

Enduroist Kıdemli Üye Cem oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Cem oruç
    Motosiklet
    tiger 800
    Marka
    Triumph

Şehir içi antalya sıcağı gibi bir yerde kullanmayacaksanız sıkıntı olmaz. Kevların sıcak tuttuğu yazın rahatsı ettiği doğrudur ancak şehirler arası uzun yollarda problem çıkarmaz. rakım farklılıkları, nispeten yüksek hızlardan dolayı sıcak tutmasının faydasını dahi görürsünüz.
    The Albatros pır pır high. TAaa far saw.

Enduroist Üye Seda Güvener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Seda Güvener
    Motosiklet
    nc750sdct
    Marka
    Honda

Alıntı Fatih Arslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni bir konu açmak istemedim. Tec90 King full kevlar olan kot pantalonu almayı düşünüyorum fakat full kevlar mantalonların yazın çok rahatsız ettiğini okudum. Kullanan arkadaş var mı? Nisan - Ekim arası genellikle şehirler arası uzun yolculuklar için tavsiye alabilir miyim?
    Ben Tec90 aldım ve bir sene giydim ancak çok rahatsız oldum , hem çok sıcak hem de rahatsız bir pantolon , geçen yaz başından beri dainese'nin pantolonunu kullanıyorum, hem kendime hem oğluma aldım , gerçekten çok rahat , bacak üzerinde açılan file bölümü var hiç terletmiyor . aşağıda link paylaştım bakabilirsiniz .

http://www.mototas.com.tr/dainese-p-...antolon-pmu808

10. Seda Güvener güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

Ali KORKMAZ (07-04-2016),Gürol Kıvırcık (07-04-2016),SONAY YÜKSEL (07-04-2016)

Trakya
    Bölge Sorumlusu

SONAY YÜKSEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    SONAY YÜKSEL
    Motosiklet
    R 1250 GS ADV + XMAX 300
    Marka
    Bmw

Alıntı Fatih Arslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tech 90 kullanmadım, bu pantolon ile ilgili bir yorumum yok ama benim kendime bulduğum pantolon çözümlerinden bahsedebilirim belki sana faydası olabilir , uzun bir süre Cep sayısının fazla olması ve gündeliğe daha uygun olması sebebi ile bende kevlar kot pantolon tercih ediyordum , fakat yolda ani veya süpriz yakalandığım yağmurlarda tam bir çileye dönüşüyordu , bunun yerine , sürüş ve gündelik işlerim karışık olacaksa normal pantolon üzerine çok pratik giyime sahip , fuardan aldığım yandan fermuarlı , YDS pantalonu giyiyorum ( içinde bulunduğumuz ara mevsimlerde çoğu zaman giymiyorum üşeniyorum) ,

Sadece sürüş yapacağım bir gün ise çok memnun olduğum , bol miktarda cebe sahip ve hemen hemen her türlü iklim şartında ( İçindeki katman/astar sayılarını azaltarak) çok rahat kullandığım , REVIT SAND 2 PANTOLON kullanıyorum , Özellikle bahsettiğin iklim dönemininde ki şehirler arası sürüşlerinde ( Nisan-Ekim) başı ve sonundaki süpriz gelişen hava olaylarından minimum seviyede etkilenirsin.

Ben de linkimi paylaşayım.

http://www.gungormotor.com/urun/1764...LON-SIYAH.html

12. SONAY YÜKSEL, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Seda Güvener (07-04-2016)

Enduroist Kıdemli Üye Cem oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Cem oruç
    Motosiklet
    tiger 800
    Marka
    Triumph

illaki kevlar düşünüyorsanız ben riderdenim kullanıyorum. gayet memnunum. Antalya ağustos sıcaklarında bile abartmamak kaydıyla kullanıyordum. ancak tam kevlar kaplama değil. ve gerekli de değil.risk altındaki bölgeler hariç kevlara gerek yok.
    The Albatros pır pır high. TAaa far saw.

Enduroist Kadim Üye ozgurcakici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Özgür ÇAKICI
    Motosiklet
    R1200GS / 2012
    Marka
    Bmw

Ben bugüne kadar rahat, tam olan bi yazlık pantalon bulamadım kendime. Tabi popomun büyük olmasınında etkeni var Ama jeans pantalonlar hiç rahat değil.

Sayfa 4 Toplam 7 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234567 SonuncuSonuncu