Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345
41 den 45´e kadar. Toplam 45 Sayfa bulundu
    Ordinaryus Enduroist AHMET GÖKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    AHMET GÖKER
    Motosiklet
    TRANSALP XL65OV VE ZONGSHEN ZS200CROSS
    Marka
    Honda

Alıntı berkcigdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araba vardı abi araba baya taksi oldu valla bizimde ilk kampımız oldu. Elif çadırda kalamıyor normalde fakat çok yakın arkadaşlarımız olunca buna biraz katlandı. Fakat tuvalet ve duş konusunda cidden sıkıntı vardı. Girişte soldaki yerler çok sessiz sakin. Elektrik panoları az sayıda fakat yanınıza ciddi bir uzatma kablosu alırsanızda bu sorunu çözebilirsiniz. Onun dışında en sondaki yanlış hatırlamıyorsam çakıl plajı mı çakıl koyumu öyle bir şey demişlerdi bu bizim kaldığımız alandı. Bayram sebebiyle çok kalabalık olmuştu , biz bayramdan 2 gün önce gittiğimizde çok az sayıda çadır vardı. Buranın denizinde kestane falan yok ama deniz taş , sahil taş. Fakat bence denizi gerçekten güzeldi. Bizde bu kamp sayesinde eksiklerimizi iyice anladık 

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Haha
    Şu tezata bak.Benim hanım da kamp hayatını çok eğlenceli buluyor
    Berk kardeşim o kestaneler varya çok fena.Terlikle girdim gene parmağı yakaladı.Hiç affetmiyorlar
    Verdiğin bilgiler için de çok teşekkür ederim.
    SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu AHMET GÖKER tarafından (10-07-2016 Saat 00:16 ) değiştirilmiştir.
    Yol almak varsa kaderde,giderim benzinimin bitmediği sürece

Ahmet loves Ming so much
    Ming loves Ahmet so much
    Haha

Enduroist Kadim Üye Gürol Kıvırcık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gürol Kıvırcık
    Motosiklet
    Manuel AT
    Marka
    Honda

Alıntı AHMET GÖKER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla Abi çok güzel bilgiler verdin.İgneada tavsiyeni kesinlikle dinleyeceğim.Çok çok sağol

Ahmet Beğendikte kamp falan yok aman baştan bu bilinsin yanlış anlaşılmasın,Beğendik Bulgaristan sınırına sıfır noktasındaki en son köydür nefis bir manzarası,harika denizi,sağı harika kayalık solu ise dünyada sayılı olan bir kumsaldır.

Muhtarlığa söyledikten sonra burada heryer senin gerisi kiracıdır)) sahilin kayalık kısmının üstü denizden yüksekte ağaçların içinde çok güzel bir çadır alanıdır sanki son gittiğim zamandan tahta masa falan hatırlıyorum ama eminde değilim.

Kamp biraz maceralı olacağından kısa tutmakta fayda var birde şöyle faydalı ürünler iyi olur

http://www.ticaretgroup.com/asp/prod...r-Dus-10-Litre
    http://tr.aliexpress.com/w/wholesale...le-shower.html

gerekli su köyün herhangi bir bahcesinden temin edilir köylüsü son derece cana yakın ve yardımcıdır nede olsa Trakya.
    Köy çok çok yakındır zaten denizin üzerindedir yürüyerekte gidilir,köydeki marketten buzzz gibi biralar başta olmak üzere meyvene kadar herşeyi bulabilirsin.

buradan güzellik adına fikir edinebilirsin http://www.dailymotion.com/video/xhr...igneada_travel ----diyeceğim oki iş bilmez rantçı doğa düşmanı hökümatımız oraları bozmak üzere bozulmadan görmekte kalmakta fayda var.

3. Gürol Kıvırcık güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

AHMET GÖKER (10-07-2016),SONAY YÜKSEL (10-07-2016)

Isim
    AHMET GÖKER
    Motosiklet
    Marka
    Honda

Alıntı Gürol Kıvırcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet Beğendikte kamp falan yok aman baştan bu bilinsin yanlış anlaşılmasın,Beğendik Bulgaristan sınırına sıfır noktasındaki en son köydür nefis bir manzarası,harika denizi,sağı harika kayalık solu ise dünyada sayılı olan bir kumsaldır.

Muhtarlığa söyledikten sonra burada heryer senin gerisi kiracıdır)) sahilin kayalık kısmının üstü denizden yüksekte ağaçların içinde çok güzel bir çadır alanıdır sanki son gittiğim zamandan tahta masa falan hatırlıyorum ama eminde değilim.

Kamp biraz maceralı olacağından kısa tutmakta fayda var birde şöyle faydalı ürünler iyi olur

http://www.ticaretgroup.com/asp/prod...r-Dus-10-Litre
    http://tr.aliexpress.com/w/wholesale...le-shower.html

gerekli su köyün herhangi bir bahcesinden temin edilir köylüsü son derece cana yakın ve yardımcıdır nede olsa Trakya.
    Köy çok çok yakındır zaten denizin üzerindedir yürüyerekte gidilir,köydeki marketten buzzz gibi biralar başta olmak üzere meyvene kadar herşeyi bulabilirsin.

buradan güzellik adına fikir edinebilirsin http://www.dailymotion.com/video/xhr...igneada_travel ----diyeceğim oki iş bilmez rantçı doğa düşmanı hökümatımız oraları bozmak üzere bozulmadan görmekte kalmakta fayda var.
    Abi sağolasın.Hanıma videoyu gösterdim sahile bayıldı.Anlaşılan o tarafa bizim teker dönecek.En azından günü birlik de olsa gitmek istiyoruz.Ah bir de camping alanı olsa tadından yenmezdi.
    Trakya lılar çok yardım sever bilirim.Ama şu tuvalete işi olmasa orda kalırdık bir gece.
    Abi bilgiler için çok teşekkür ederim.

Ahmet loves Ming so much
    Ming loves Ahmet so much
    Haha

Enduroist Kadim Üye Gürol Kıvırcık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gürol Kıvırcık
    Motosiklet
    Manuel AT
    Marka
    Honda

Alıntı AHMET GÖKER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sağolasın.Hanıma videoyu gösterdim sahile bayıldı.Anlaşılan o tarafa bizim teker dönecek.En azından günü birlik de olsa gitmek istiyoruz.Ah bir de camping alanı olsa tadından yenmezdi.
    Trakya lılar çok yardım sever bilirim.Ama şu tuvalete işi olmasa orda kalırdık bir gece.
    Abi bilgiler için çok teşekkür ederim.
    Ahmet günübirlik için deli yol,iğneadada pansiyon yapıp denize Beğendikte girmeniz bence çok daha iyi olacaktır.

6. Gürol Kıvırcık, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

AHMET GÖKER (10-07-2016)

Isim
    AHMET GÖKER
    Motosiklet
    Marka
    Honda

Alıntı Gürol Kıvırcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet günübirlik için deli yol,iğneadada pansiyon yapıp denize Beğendikte girmeniz bence çok daha iyi olacaktır.
    Bu da iyi fikir abi.Tavsiyen için çok teşekkür ederim Gürol Abi.

Ahmet loves Ming so much
    Ming loves Ahmet so much
    Haha

Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345