Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 25 Toplam 27 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 1521222324252627 SonuncuSonuncu
241 den 250´e kadar. Toplam 266 Sayfa bulundu
    Enduroist Katılımcı Üye bahadircolak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Bahadır Çolak
    Motosiklet
    Tiger 900 GT Pro
    Marka
    Triumph

Aradım, ctesi gidecegim. Tşkr.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ayakları yerden kesmek için zannediyordum, meğer uçmaya yarıyormuş kanatlanmadan...
    Stripe-rider

Enduroist Üye Yakup Akkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yakup Akkaya
    Motosiklet
    NC700X
    Marka
    Honda

kimseyi rencide etmemek adina isim vermeden gidecegim ancak zaten bu isi yapan 3-5 ye rvar, siz tahmin edersiniz

Bayramda yaptigim Ege turunda cektigim "dogum" sancilarinin ardindan arastirmaya basladim ve herkesce malum birkac yer buldum hepsini aradim gorustum... nihayetinde 2 hafta evvel Bahcelievlerde jel yaptirdim ( deriyi cikariyorlar, sonra mevcut sungerin ortasini totosun geldigi yeri 2 cm kadar oyup yerine jel koyuyor, istersen derisinide degistiriyor ) ve 180 TL odedim. Daha yola cikar cikmaz surus konforundaki etkisini hissettim ( sanki racing kullaniyormusum gibi, sele beni one dogru itiyordu ) alisirim dusuncesiyle 2 gun kullandim ve geri gittim, ufak bir "ortasini oyma" isleminin ardindan bir gun daha gezdim ancak olmadi... gidon hakimiyetimi cok etkileri, hic konfor yoktu.... ayrica totosum sanki eletrikli ocak uzerinde gibiydi, oglen gunesi altinda sahanda totos misali
    bunun uzerine daha evvel gorustugum Maslak taki Yagmur Dosemeye gittim, nerde yaptirdigimi gorunce, bana masanin altindaki sokulmus jelleri gosterdi ... ve sikayetlerimi ben soylemeden kendisi bana soyledi...
    neyse, kendi kullandiklari ornekleri gosterdiler, Visco Sunger kullaniyorlar ( hani su pahali konfor yataklarindakilerden ) yaptigi islemi soyledi ( diger yerlerdeki gibi sungeri oyup yapmiyor, traslayip yapiyor bu durumda Visco sunger selenin her tarafini kaplamis oluyor ), dikisli kaymaz bir deri ile 300 TL ye anlastik ( 180 TL cop oldu ). Seleyi sokup aldilar ve idareten birseyler bagladilar kullanabilmem icin, ertesi gun gittim taktirdim ( 10 NUMARA )... daha evvel SHAD in konfor selesini gormus/dokunmustum, ayni hissi aldim. Bu arada, Anadolu yakasindaki dosemecide sele yaptirmis bir arkadasin selesini sokuyorlardi sahit oldu; digeri gibi ortasini oymus ancak bu arkadas bildigimiz sari sunger kullanmis ve 450 TL parasini almislar arkadasin...
    Neyse, ben isimi gordum yola ciktim... VEEEEE gidon hakimiyeti geri geldi, totos yumusacik pamuk uzerinde seyir ediyor, sicak yok, terleme yok...2. haftadayim ve inanilmaz memnun kaldim.
    Life Beginds Where Fear Ends !!!

Enduroist Kıdemli Üye Ediz Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ediz Gürkan
    Motosiklet
    1200 GS
    Marka
    Bmw

O anadolu yakasındaki varyaaa o ne ... Dır o. Açık yazamıycam o derece yani 😡

Enduroist Üye Yakup Akkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yakup Akkaya
    Motosiklet
    NC700X
    Marka
    Honda

sanirim anadolu yakasinda bir tane dosemeci yoktur ;)
    Life Beginds Where Fear Ends !!!

Moderatör Arif Oral Unal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Arif Oral Unal
    Motosiklet
    R1250 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Freedomrider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimseyi rencide etmemek adina isim vermeden gidecegim ancak zaten bu isi yapan 3-5 ye rvar, siz tahmin edersiniz

Bayramda yaptigim Ege turunda cektigim "dogum" sancilarinin ardindan arastirmaya basladim ve herkesce malum birkac yer buldum hepsini aradim gorustum... nihayetinde 2 hafta evvel Bahcelievlerde jel yaptirdim ( deriyi cikariyorlar, sonra mevcut sungerin ortasini totosun geldigi yeri 2 cm kadar oyup yerine jel koyuyor, istersen derisinide degistiriyor ) ve 180 TL odedim. Daha yola cikar cikmaz surus konforundaki etkisini hissettim ( sanki racing kullaniyormusum gibi, sele beni one dogru itiyordu ) alisirim dusuncesiyle 2 gun kullandim ve geri gittim, ufak bir "ortasini oyma" isleminin ardindan bir gun daha gezdim ancak olmadi... gidon hakimiyetimi cok etkileri, hic konfor yoktu.... ayrica totosum sanki eletrikli ocak uzerinde gibiydi, oglen gunesi altinda sahanda totos misali
    bunun uzerine daha evvel gorustugum Maslak taki Yagmur Dosemeye gittim, nerde yaptirdigimi gorunce, bana masanin altindaki sokulmus jelleri gosterdi ... ve sikayetlerimi ben soylemeden kendisi bana soyledi...
    neyse, kendi kullandiklari ornekleri gosterdiler, Visco Sunger kullaniyorlar ( hani su pahali konfor yataklarindakilerden ) yaptigi islemi soyledi ( diger yerlerdeki gibi sungeri oyup yapmiyor, traslayip yapiyor bu durumda Visco sunger selenin her tarafini kaplamis oluyor ), dikisli kaymaz bir deri ile 300 TL ye anlastik ( 180 TL cop oldu ). Seleyi sokup aldilar ve idareten birseyler bagladilar kullanabilmem icin, ertesi gun gittim taktirdim ( 10 NUMARA )... daha evvel SHAD in konfor selesini gormus/dokunmustum, ayni hissi aldim. Bu arada, Anadolu yakasindaki dosemecide sele yaptirmis bir arkadasin selesini sokuyorlardi sahit oldu; digeri gibi ortasini oymus ancak bu arkadas bildigimiz sari sunger kullanmis ve 450 TL parasini almislar arkadasin...
    Neyse, ben isimi gordum yola ciktim... VEEEEE gidon hakimiyeti geri geldi, totos yumusacik pamuk uzerinde seyir ediyor, sicak yok, terleme yok...2. haftadayim ve inanilmaz memnun kaldim.
    Yağmur döşemeyi duymamıştım ama neden visco yapılmıyor diye de kardeşimle bile konuşmuştuk. Valla sevindim böyle olmasına, Visco hafızalı özel bir malzeme.

Ordinaryus Enduroist AHMET GÖKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    AHMET GÖKER
    Motosiklet
    TRANSALP XL65OV VE ZONGSHEN ZS200CROSS
    Marka
    Honda

Alıntı Ediz Gürkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahadır ben yaptırmıştım satmadan önce nc'ye çok memnun kalmıştım. Hanımı sırtımda taşımaktan kurtulmuştum hem de konfor acaip artmıştı. Senin boy da uzun rahat rahat gidersin. Ayhan da çok samimi çok iyi bir arkadaş. Hudson Deri'nin çantalarını yapıyor. Şirinevlerde.

Sent from my iPad using Tapatalk
    Ediz abi.Hanımı sırtında taşımaktan kurtuldum demişsin.Ncx de artçı öne mi yığılıyor normal sürüşte?
    Hani nc ye ilgim var ya ondan sordum
    Yol almak varsa kaderde,giderim benzinimin bitmediği sürece

Ahmet loves Ming so much
    Ming loves Ahmet so much
    Haha

Isim
    Ediz Gürkan
    Motosiklet
    1200 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı AHMET GÖKER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ediz abi.Hanımı sırtında taşımaktan kurtuldum demişsin.Ncx de artçı öne mi yığılıyor normal sürüşte?
    Hani nc ye ilgim var ya ondan sordum
    Evet ahmet nc700'de artçı en ufak frende sürücünün üstüne yığılıyordu arka koltuğa ufak bir destekle hallettik hem ben rahat etmiş hem de eşimin konforu artmıştı.

8. Ediz Gürkan, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

AHMET GÖKER (04-08-2016)

Ordinaryus Enduroist AHMET GÖKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    AHMET GÖKER
    Motosiklet
    TRANSALP XL65OV VE ZONGSHEN ZS200CROSS
    Marka
    Honda

Alıntı Ediz Gürkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet ahmet nc700'de artçı en ufak frende sürücünün üstüne yığılıyordu arka koltuğa ufak bir destekle hallettik hem ben rahat etmiş hem de eşimin konforu artmıştı.

Oh yahu şimdi rahatladım abi.Sadece fren sırasında ise sorun yok.TA da da bu oluyor zaten
    Abi bu desteği nereye koyacağını sen mi tarif ediyorsun yoksa onlar zaten nereye ne yapacağını biliyorlar mı?Var olan sele süngerini kesmeden mi modifiye ediyorlar?
    Aslanım nc gene hayal kırıklığına uğratmadın beni.
    Ediz abi bilgi için çok çok teşekkür ederim.
    Saygılarımla abi.

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yol almak varsa kaderde,giderim benzinimin bitmediği sürece

Ahmet loves Ming so much
    Ming loves Ahmet so much
    Haha

Enduroist Kadim Üye Ercan Çelen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ercan Çelen
    Motosiklet
    F 800 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Freedomrider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Anadolu yakasindaki dosemecinin adi nedir acaba

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Isim
    Ediz Gürkan
    Motosiklet
    1200 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Ercan Çelen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anadolu yakasindaki dosemecinin adi nedir acaba

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hayırdır ercan bile bile gidecek misin??

Sayfa 25 Toplam 27 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 1521222324252627 SonuncuSonuncu