Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 43 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Katılımcı Üye Recep Alışkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Recep Alışkan
    Motosiklet
    xl 650 TransAlp
    Marka
    Honda

Esfahan ha gittik ha geldik derken Taharan giden şöförden beni Kuma yakın bir yerde indirmesini rica ediyorum Şöför sağolsun Kumun içine sokuyor beni
    Ali Abiciğim yolun açık olsun sen bana yardım ettin Allah ta sana yardım etsin İranda geçirdiğim tüm günler ikramlar ve hoş insanlarla karşılaşmıştım

Otostop yolculuğum 10 saate yakın sürmüştü zamanın nasıl geçtiğini hiç farketmedim bile Yolculuk bittiğinde güvenli olduğunu düşündüğüm yere kampımı atıyorum

Burada sabah namazını hemen kampımı kurduğum bir mescitte kıldıktan sonra insanların bol bol yürüyüş yaptıklarını gördüm ve kamp için yer seçimimin gayet iyi olduğunu öğrendim

Sabah ilk iş evimi barkımı toplayıp kaplumba sitili yoluma devam etmekti Hedefim Fatıma I Masuma Türbesi idi...
    Çantamın ağırlığı 13 kiloya yaklaşmıştı ve yürüyerek Fatıma i Masume Türbesine gitmeyi kafama koymuştum
    Yolumu kaybettiğimde olaki ne azerice bilen ne ingilizce bilen birini bulamama kaygısıyla bu fotoğrafı çekiyorum Fotoğrafta dikkat ederseniz tabela var
    Konu Recep Alışkan tarafından (28-10-2016 Saat 00:17 ) değiştirilmiştir.
    https://yoldabirivar.wordpress.com/

Özgürlüğün Yolu MESCİD İ AKSA'dan Geçer...