Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 15 Toplam 15 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 51112131415
141 den 150´e kadar. Toplam 150 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye ERDIM ELITEZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ERDIM ELITEZ
    Motosiklet
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Marka
    Honda

Alıntı Emre Dalgic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlis soyledim pardon. Held'in eldiveni. held aslen eldiven uretmekle basliyor bu sektore. kislik eldivenimi Held'den almayi tercih ettim o yuzden. hissiyati iyi. yanliz benim elimde problem var. sol elim sag elimden daha kucuk. o yuzden sol eldiven bana biraz bbuyuk geliyor ama sag elin kalibi cok iyi ve hissiyat denedigim diger butun kislik eldivenler arasinda en iyisi. alpinestar'in sp3 goretexi haric. bu eldivende sanki cross eldiveni giymis gibi super bir hissiyat var.

urun budur.
    https://encrypted-tbn3.gstatic.com/i...XbMVxIaTI0NEDx

revzilla linki videoda anlatiyor
    http://www.revzilla.com/motorcycle/h...ore-tex-gloves

Hocam motomax indirimi ile eldiveni teslim aldım bugun. Ancak denemek nasip olmadı. Fakat bugun eve dönerken (aksam) elimde dekatlondan alınmış iç eldivenim ve ustune spidi NK3 (bana göre domuz derisi olan) eski eldivenlerim ile ellerim buz kesti. İnşallah sizin bu eldiven ile soğuktan yırtarım. Bu arada elcik korumam var ama sanırım kendini koruyor. O da acerbis tarmac marka...

Enduroist Kadim Üye Ercan Çelen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ercan Çelen
    Motosiklet
    F 800 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı ERDIM ELITEZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam motomax indirimi ile eldiveni teslim aldım bugun. Ancak denemek nasip olmadı. Fakat bugun eve dönerken (aksam) elimde dekatlondan alınmış iç eldivenim ve ustune spidi NK3 (bana göre domuz derisi olan) eski eldivenlerim ile ellerim buz kesti. İnşallah sizin bu eldiven ile soğuktan yırtarım. Bu arada elcik korumam var ama sanırım kendini koruyor. O da acerbis tarmac marka...
    Erdem isitici taktirsana

Doğu ve Güneydoğu Anadolu
    Bölge Sorumlusu

Ali KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Alıntı Ersan ÖZYURT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deri hiç denemedim. Yorumlarını merak ediyorum.
    Yaklaşık 10 gün önce normal bir yağmurda denemiştim ama yazmak aklıma şimdi geldi. Yağmurda su geçirmiyor ancak direk suya maruz kalmadığını belirteyim. Sadece üzerine yağdı ve çiledi. Su damlaları üzerinde kaldı. İçinde polar tarzı bir yapı var ellerimi çok sıcak tutuyor. Elcik ısıtmayı tek kademe açtım ve elim ilerleyen zamanlarda yandı resmen. Tavsiye edermisin derseniz parmakları ince olan kişilere tavsiye ederim ama parmakları benim gibi az etli olanları sanırım sıkabilir. Ya da bu bayan modeli midir bilmiyorum bana biraz parmakları dar gibi geldi. Belkide daha henüz yeni ve esnemediği için olabilir, ya da korumaları çok sağlam olduğu için biraz hareket kabiliyeti azalmış gibi hissettiriyor. Uzun yolculuklarda eli uyuşturabilir diye düşünüyorum. Yazlık eldivenim richa ve o da deri fakat o bundan rahat olmasına rağmen serçe parmağımı uyuşturuyor bazen. Bu eldiven Hakkı'nda da böyle uyuşturma ön yargın oluştu. Yine de uzun yolda denemeden tavsiye edemicem.
    Ancak deri olması ve korumalarının iyi olması aşırı güven veriyor. Kışlık tulum üzerine bunu taktığımda tulumun kol uçlarını eldivenin içine rahatça solabiliyorum ve bilek uzunluğu çok ideal. Rüzgarı içine almıyor. Bu yönlerden iyi olduğunu belirtmek isterim. Şuan için tek şikayetim parmaklarımı ilerleyen zamanlarda sıkıyor hissi vermesi.
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER

Isim
    ERDIM ELITEZ
    Motosiklet
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Marka
    Honda

Alıntı Ercan Çelen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdem isitici taktirsana
    Bugunki isim o zaten

Enduroist Kıdemli Üye EmreOzer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emre Özer
    Motosiklet
    Varadero 2011
    Marka
    Honda

Erdim hocam, aldığın eldivenin link' ini gönderebilir misin? Birde kullandıkça yorumlarını bekliyoruz : )

Isim
    ERDIM ELITEZ
    Motosiklet
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Marka
    Honda

Alıntı EmreOzer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdim hocam, aldığın eldivenin link' ini gönderebilir misin? Birde kullandıkça yorumlarını bekliyoruz : )
    Hocam eldivenin link'i bu

http://www.motomaxonlineshop.com/hel...ldiven-pmu2878

İncelemeye gelirsek eldivende birbirinden ayrılmayan iki kısım var. Elinizi isterseniz üst bölmeye isterseniz alt bölmeye sokuyorsunuz. Alt bölmeye sokunca elinizde hissiyat problemi yok gibi bir şey sanki yazlık eldiven giyiyormuşum gibi. Ancak nedense alt bölümde ellerim üşür gibi oldu. Üst bölüme soktuğunuz da ise hissiyat biraz eksilmekle birlikte kabul edilebilir seviyede. (Eski eldivenime nazaran söylüyorum) Üst bölümde ise üşüme yok denecek kadar az. (Bana göre tersi olması lazım ya neyse..)

Not: Bu arada üşüme elin iç tarafından oluyor. Eğer elcik ısıtma varsa sanırım üşüme olmıcak. Onu p.tesi test edebilecem. Yağmur'u ise yağdığında tabiki..

Korumaları yeterli seviyede görünüyor. Ben dükkana gittim ancak orda kalmamıştı. Sonra bizim forumda eldiven ölçüsü ile ilgili bir post buldum ve onu uygulayarak internetten sipariş verdim. %30 indirimle 400 TL ye aldım. Elime de cuk oturdu.

Bunlarda resimleri;

Konu ERDIM ELITEZ tarafından (06-12-2015 Saat 21:05 ) değiştirilmiştir.

7. ERDIM ELITEZ, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

EmreOzer (06-12-2015)

Enduroist Kıdemli Üye EmreOzer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emre Özer
    Motosiklet
    Varadero 2011
    Marka
    Honda

Teşekkürler abi, inceleyeyim hemen. Hayırlı olsun, güzel günlerde kullan inş.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu
    Bölge Sorumlusu

Ali KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Hocam eldivenin link'i bu

http://www.motomaxonlineshop.com/hel...ldiven-pmu2878

İncelemeye gelirsek eldivende birbirinden ayrılmayan iki kısım var. Elinizi isterseniz üst bölmeye isterseniz alt bölmeye sokuyorsunuz. Alt bölmeye sokunca elinizde hissiyat problemi yok gibi bir şey sanki yazlık eldiven giyiyormuşum gibi. Ancak nedense alt bölümde ellerim üşür gibi oldu. Üst bölüme soktuğunuz da ise hissiyat biraz eksilmekle birlikte kabul edilebilir seviyede. (Eski eldivenime nazaran söylüyorum) Üst bölümde ise üşüme yok denecek kadar az. (Bana göre tersi olması lazım ya neyse..)

Not: Bu arada üşüme elin iç tarafından oluyor. Eğer elcik ısıtma varsa sanırım üşüme olmıcak. Onu p.tesi test edebilecem. Yağmur'u ise yağdığında tabiki..

Korumaları yeterli seviyede görünüyor. Ben dükkana gittim ancak orda kalmamıştı. Sonra bizim forumda eldiven ölçüsü ile ilgili bir post buldum ve onu uygulayarak internetten sipariş verdim. %30 indirimle 400 TL ye aldım. Elime de cuk oturdu.
    Hayırlı olsun korumaları yeterli görünüyor özellikle serçe parmak yanlarındaki o korumalar çok iyi, goretex olması çok iyi ve sanırım parmak üstleri tekstil olduğu için rahat olmuş. Üşüme işi bazen oluyor, gün oluyor parmakların yanıyor bazen oluyor el üşüyor.
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER

Isim
    ERDIM ELITEZ
    Motosiklet
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Marka
    Honda

Bugün elcik ısıtma takıldı. %30 da kullanıldı. Sonuç = Üşümeye paydos. Geriye kaldı yağmur.

11. ERDIM ELITEZ, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ercan Çelen (07-12-2015)

Enduroist Üye deniz çalıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    deniz çalıkoğlu
    Motosiklet
    CBF1000- 34FZ9312
    Marka
    Honda

ERdım bey merhaba
    ozel kutunuz dolmuş bilginize
    buradan yazıyım bari ...

hangi marka model ve fiyatı nedir acaba
    ben bugun oxford gordum ama cbf1000 için sport modeli yokmuş.
    mecbur bekleyeceğim.

teşk.

Sayfa 15 Toplam 15 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 51112131415