Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 23456
51 den 60´e kadar. Toplam 60 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye donald_duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Resat Arbas
    Motosiklet
    BMW R1150GS Adv / G 650 XChallenge
    Marka
    Bmw

Arkadaslar bugunun kralini ilan ediyorum... PAL ANDERS ULLEVALSETER !!!

Norvecli Pal Anders Ullevalseter bugunku etabi birinci olarak bitirdi. Uzun yillardir tek basina amatirce sesssiz sessiz yarisan ama her zaman ik besicinde bitirmeyi basaran bu yaris kurdu ilk kez bir Dakar yarisinda etap sampiyonu oluyor. BRAVO diyoruz,

Yillarca suren agir calismanin semeresini bugun gordu bu tanimadigim ama cok sevdigim mutevazi Norvecli...

Bugun Kemal ile ilgili olarak sizlere ekibimizin basin bultenini verebiliyorum arkadaslar...

----------------------
    15 Ocak Cuma
    9.000 KM’LİK DAKAR RALLİSİ’NDE FİNİŞ HEYECANI

KEMAL MERKİT TÜRK BAYRAĞI İLE FİNİŞ PODYUMUNA ÇIKMAYA HAZIR..

1 Ocak’ta Buenos Aires’den başlayan 9.000 km’lik Dünyanın en zor rallisi Dakar’da son özel etap 16 Ocak Cumartesi günü koşulacak. 703 km’lik Santa Rosa – Buenos Aires etabıyla sona erecek olan 9.000 km ve 15 günlük efsanevi yarış Dakar’da start alan 150 motosikletçiden 90’ı yarışa devam ediyor.

Ülkemizi 55 numara ile temsil eden Kemal Merkit KTM 690 Enduro R motosikletiyle Türk bayrağını taşımaya devam ediyor.

Dakar Rallisi’nde şu anda rallinin 13. etabı 725 km’lik San Rafael – Santa Rosa etabı geçiliyor. Ralli’nin sondan bir etapdan önceki zorlu etabında ilk sıralar için mücadele kızışırken, Kemal Merkit performanısını artırarak 386 km’lik özel etapda kontrol noktalarını başarıyla geçti. Merkit 51.km’yi 37., 100.km’yi 34., 165. km’yi 32., 216.km’yi 34., 265.km’yi 32. sırada ve 386 km’lik özel etabı 4 saat 28 dakika 50 saniye ile 44. sırada tamamladı. Kemal Merkit şu ana kadar yarışı bitirenler arasında Genel Klasmanda 44. sırada yer alarak büyük bir başarıya imza attı. 13. Etabı Norveçli yarışçı Pal Anders Ullevalseter büyük bir çıkış yaparak kazanırken, Fransız Cyril Despres 2. İspanyol Marc Coma 3. oldu. Genel Klasmanda yaşanan büyük mücadele sonunda Cyril Despres 1saat 14 dakikalık arayla 1., Pal Anders Ullevalseter 2. Şili’li Lopez Contardo ise 3. sırada yer aldı. 2009 Dakar Şampiyonu Marc Coma aldığı cezalar sonucunda genel klasmanda 15. sırada bulunuyor.

Merkit “ Buenos Aires’deki finiş podyumuna 1 etap kaldı. Bu kadar yolu sorunsuz ve kazasız tamamladığım için çok mutluyum. Bildiğiniz gibi yarışta sadece 90 motor devam ediyor start alan 60 motosikletçi yarış dışı kaldı. Bu da Dakar’ın ne kadar zor bir yarış olduğunu gösteriyor. Amacım yarın akşam Buenos Aires’deki podyumda Türk bayrağı ile birkez daha yer almak. Türk dostlarımla bu sevinci paylaşmak. Destek verenlere çok çok teşekkürler, sevgiler” diyerek görüşlerini bildirdi.

Genel Klasman sonuçları için:

http://www.dakar.com/us/DAKAR/2010/s...s/overall.html

16 Ocak Cumartesi günü Arjantin’nin başkenti Buenos Aires’de son bulacak 32. Dakar Rallisi 2010 yılında da birçok kaza ve ölümle gündeme geldi. Yarışın ilk gününde Arjantin’li bir seyircinin ölümü ile sarsılan ralli 3. etapda 25 motosikletçinin yarış dışı kalmasıyla zorluğunu birkez daha kanıtladı. 5. etapta da 12 motosikletçi yarış dışı kaldı. Üst sıralarda görmeye alıştığımız Fransız David Casteu da bu etapda yarış dışı kalan motosikletçiler arasında yer alırken, 56 numara ile yarışan Kutlu Torunlar da bu etapda sağ el bileğindeki kırık ve motor arızası nedeniyle yarışı terk etmek zorunda kaldı.

32. Dakar Rallisi 14. ve son etabıyla 16 Ocak Cumartesi günü Buenos Aires’de sona erecek. Son etapda yarışmacılar hem finiş podyumundaki yerlerini korumak hem de derece almak için son çekişmeyi yaşayacak.

Dakar Türk Takımı sporcuları Kemal Merkit ve Kutlu Torunlar 2010 Dakar Rallisi’ne Sportworks ana sponsorluğunda katılırken, Petrol Ofisi Gold- Sponsor, KTM Spor Moto ve Galata Taşımacılık Co- sponsor, THY ulaşım sponsoru, Pirelli, Galata Taşımacılık, Adidas, MAC ve Num Num destek sponsoru, Show TV, Power FM, Boxer ve donald.hypermart.net medya sponsoru olarak yer alıyor.

Detaylı Bilgi İçin:
    Gülden Aktugan Sportworks (212) 347 70 33 / 0533 520 58 88

gulden@sportworks.com.tr/ www.dakarturk.com

-----------------

Evet Kemali bugun inanilmaz bir atakta gorduk, ve heyecandan dilimiz damagimiz uruyarak Dakar sitesinden CP leri saya saya ter icinde kaldik. Bir ara costu 32.lige kadar cikti, dedim adam delirdi herhalde, yada basina gunes mi gecti ne... Ekarana bakarken bir taraftan soyleniyorum, millet te beni delirdi filan saniyordur... Yani bugun beni hasat ettin Kemal alacagin olsun...

Gelelim SON evet SOOON, en son, sonuncu, bitirici, end, ultimate etaba... (Artik alkohol malkohol kesmiyor)

Basin bulteninden...

14. ETAP: SANTA ROSA – BUENOS AIRES 16 Ocak Cumartesi Bağlantı: 166 km
    Özel Etap: 206 km
    Bağlantı: 335 km
    Toplam: 707 km
    Kahramanları Kutlama
    Finişin biraz öncesinde yaşanan yarış dışı kalmalar herzaman olabilir. Birinci sıradan son sıraya kadar konsantre olmak bu final etabı için en önemli konulardan biri. Çok hızlı bir parkura sahip 206 km’lik özel etapda çok çok dikkatli olunmalı. 32. Dakar Rallisi’ni bitirebilen kahramanlar ilk kutlamalarını San Carlos de Bolivar’da yapacaklar. Sevinçin en önemli anları sırayla gelinen finiş hattında yaşanır. Çığ gibi büyüyen duygulardan sonra yarışmacılar büyük bir kalabalığın kendilerini beklediği Buenos Aires’e doğru yol alacaklar.

Bu da benden...

Yine dunyanin yolu, toplam 707km, ve 206km yaris... Son gun, kimse kasmaz herhalde hepsi bitirir insallah. Zaten topu topu 90 kisi kaldi. Yukarda profili gordugunuz gibi "very very fast track" diyor. Kafalarini gozlerini kirmasinlar da bu veri veri fast trakta... Bana bak Kemal sakın ha... bak hııı... Yani gozunu seviiim demek istiyorum.

Evet simdi de bir fotograf...

Aha, yahu bu bizim Kemal deil mi? Neler oluyor orada???

Hikayesini ozetleyeyim. ADV riderdan uc kafadar Guney Amerikada gezerlerken yarisa denk geliyor ve iki uc gun bizimkilerle kaliyorlar.

Olayin tamami bu linkte : http://www.enduristan.com/en/you-rid...the-dakar.html

Bu fotograf ilk gunku karsilasmadan. Kemalin bir onceki mesajimdaki videosunu izlediyseniz debriyaj kolu kirik olarak butun bir etabi bitirdigini duymussunuzdur. Burada bu cocuklar metal yapistiricisi ve tel baglantilarla filan Kemale yardim ediyorlar... Helal olsun onlara...

Haydi bakalim, kollari sivayip haber kaynaklarinin basina dizilelim, son gun bu, sakasi yok... Kemali podyumda gorecegiz

Isim
    Resat Arbas
    Motosiklet
    Marka
    Bmw

KEMAL 35. SIRADA BITIRDI ARKADASLAR...BITIRDIII.... KEMAAAAL

Teferruat sonra..
    Konu donald_duck tarafından (16-01-2010 Saat 18:58 ) değiştirilmiştir.

Ordinaryus Enduroist Barış Sekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Barış Sekin
    Motosiklet
    CRF250L
    Marka
    Honda

Arrow 32. Dakar Rallisinde Podyum Sevinci 17 Ocak Pazar BUENOS AIRES'te..

32. Dakar Rallisi 14. ve son etabıyla 16 Ocak Cumartesi günü Buenos Airesde sona erdi.

Son etapda yarışmacılar hem finiş podyumundaki yerlerini korumak hem de derece almak için son çekişmeyi yaşadılar..
    206 km’lik özel etabı Kemal Merkit 01:47:43 derecesiyle 35.sırada tamamladı. Büyük yarışda Kemal Merkit 55 nr ile ülkemizi uluslar arası arenada başarı ile temsil etti. 32. Dakar rallisi podium seremonisi 17 ocak Pazar günü Buenos Aires’de yapaılacak.
    Merkit Malle Moto Mekanik desteksiz yarışanlar kategorisinde 1.ci sırada bulunuyor.
    14. ETAP: SANTA ROSA – BUENOS AIRES
    16 Ocak Cumartesi
    Bağlantı: 166 km
    Özel Etap: 206 km
    Bağlantı: 335 km
    Toplam: 707 km

Kahramanları Kutlama
    Finişin biraz öncesinde yaşanan yarış dışı kalmalar herzaman olabilir. Birinci sıradan son sıraya kadar konsantre olmak bu final etabı için en önemli konulardan biri. Çok hızlı bir parkura sahip 206 km’lik özel etapda çok çok dikkatli olunmalı. 32. Dakar Rallisi’ni bitirebilen kahramanlar ilk kutlamalarını San Carlos de Bolivar’da yapacaklar. Sevinçin en önemli anları sırayla gelinen finiş hattında yaşanır. Çığ gibi büyüyen duygulardan sonra yarışmacılar büyük bir kalabalığın kendilerini beklediği Buenos Aires’e doğru yol alacaklar.
    17 Ocak Pazar günü Arjantin’nin başkenti Buenos Aires’de podyum seremonisi ile sona erecek.

32. Dakar Rallisi 2010 yılında da birçok kaza ve ölümle gündeme geldi. Yarışın ilk gününde Arjantin’li bir seyircinin ölümü ile sarsılan ralli 3. etapda 25 motosikletçinin yarış dışı kalmasıyla zorluğunu birkez daha kanıtladı. 5. etapta da 12 motosikletçi yarış dışı kaldı. Üst sıralarda görmeye alıştığımız Fransız David Casteu da bu etapda yarış dışı kalan motosikletçiler arasında yer alırken, 56 numara ile yarışan Kutlu Torunlar da bu etapda sağ el bileğindeki kırık nedeniyle yarışı dışı kalmak zorunda kaldı.

Günün Etap Sonuçları İçin Tıklayınız.

Genel Klasman Listesini Görmek İçin Tıklayınız.
    Konu Barış Sekin tarafından (17-01-2010 Saat 00:44 ) değiştirilmiştir.
    Barış SEKİN 0 Rh(+) 0535 269 06 51
    34 UCD 60

Isim
    Resat Arbas
    Motosiklet
    Marka
    Bmw

Az once Kemal ile konustum arkadaslar, cok mutlu, Buenos Airas sokaklarinda agzi kulaklarinda dolasiyor...
    Sonuctan cok memnun ama yarisin basinda motoru suya dusurup uzun zaman calistiramadigi icin Maraton 1. ligini kaybettigi icin biraz buruk.

Kemal Maraton dalinda 7., servis ekibi olmaksizin bireysel yarisanlar icinde 1. sirada bitirdi arkadaslar. Kupayi kapti, bir miktar mukafat da kazandi...

161 surucu ile baslayip 88 kisiyle biten, yaklasik %60 fire verilen (maalesef Kutlu yu da icine alan bu fire) bu kırıcı ralliyi sadece bitirmenin bile basli basina bir mesele oldugunu artik idrak etmis olan bizler icin bu sonuclarin muhtesem oldugunu kabul edersiniz. ben sahsen Kema ile gurur duyuyorum. Insallah Kutlu da gelecek sene podyumu gorecektir.

Motosiklet dalinda genel siralama şöyle...

Sampiyon Despres i da candan tebrik ediyoruz...

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

İşte budur abicim. Yine yapacağını yaptı Kemal abimiz Ne zaman geliyor acaba yurt'a .. ??

Isim
    Resat Arbas
    Motosiklet
    Marka
    Bmw

DAKAR RALLİSİ’NDE MUTLU SON

Altta Dakar Turk Takimi Basin bulteni...Resat
    -------------------------------------------------------------------

“ÇÖL KAPLANI” KEMAL MERKİT TÜRK BAYRAĞI İLE FİNİŞ PODYUMUNDA...

Mekanik destek almadan yarışanlar kategorisi 1.cisi KEMAL MERKİT

1 Ocak’ta Buenos Aires’den başlayan 9.000 km’lik Dünyanın en zor rallisi Dakar 14 özel etabın geçilmesiyle Cumartesi günü büyük finalle sona erdi.

33 ülkeden 500’ün üzerinde takımın start aldığı 15 günlük efsanevi yarışta finişe varabilen yarışmacılar büyük bir onur ve sevinç yaşadılar.

Yarışta start alan 150 motosikletçiden 88’i zorlu ralliyi tamamlayarak finiş podyumuna çıkmaya hak kazandı. Ülkemizi 55 numara ile motosiklet kategorisinde temsil eden Kemal Merkit KTM 690 Enduro R motosikletiyle yarışı başarıyla tamamladı. Merkit toplamda 71saat 28 dakika 44 saniye ile Genel Klasmanda 49. sırayı elde etti. Kemal Merkit ayrıca “Malle Moto” Mekanik destek almadan yarışanlar kategorisinde de 1.cilik ödülünün sahibi oldu.

17 Ocak Pazar günü Arjantin’nin başkenti Buenos Aires’de birkez daha binlerce kişinin katıldığı Podyum Seremonosi ile sona eren 32. Dakar Rallisi’nı motosiklet kategorisinde Fransız Cyril Despres kazandı. 2.liği Norveçli Pal anders Ullevalseter, 3.lüğü Şili’li motosikletçi Lopez Contardo elde etti.

Dakar Türk Takımı sporcuları bu büyük yarışta ülkemizi en iyi şekilde temsil etti. Podyum’da Kemal Merkit ile Türk bayrağı dalgalandı.

Kemal Merkit “ Herşey şu an içindi. Finiş Podyumunda Türk bayrağını dalgalandırmak ... 9.000 km’lik zorlu yolculuğu tamamladığım için ve ülkeme birincilik ödülüyle dönüyor olmanın mutluluğunu yaşıyorum. 15 gün boyunca zorlandığım çok anlar oldu ancak yılmadan bu zorlu yarışı 5. kez bitirdim. Türkiye’ye ve sevenlere sevgilerimle” diyerek görüşlerini belirtti.

32. Dakar Rallisi 2010 yılında da birçok kaza ve ölümle gündeme geldi. Yarışın ilk gününde Arjantin’li bir seyircinin ölümü ile sarsılan ralli 3. etapda 25 motosikletçinin yarış dışı kalmasıyla zorluğunu birkez daha kanıtladı. 5. etapta da 12 motosikletçi yarış dışı kaldı. Üst sıralarda görmeye alıştığımız Fransız David Casteu da bu etapda yarış dışı kalan motosikletçiler arasında yer alırken, 56 numara ile yarışan Kutlu Torunlar da bu etapda sağ el bileğindeki kırık nedeniyle yarışı dışı kalmak zorunda kaldı.

Kutlu Torunlar “ 2010 Dakar rallisinde KTM ENDURO 690 R seçiminin çok doğru olduğunu benzin tankında bazı sorunlar yaşasalar da motorların gayet iyi performans gösterdiklerini belirterek şansızlık eseri düşüş sonucunda yaşadığım sakatlık sebebi ile yarış dışı kalmak zorunda kaldım.” Diyerek görüşlerini belirtti.

Dakar Türk Takımı sporcuları Kemal Merkit ve Kutlu Torunlar 2010 Dakar Rallisi’ne Sportworks ana sponsorluğunda katılırken, Petrol Ofisi Gold- Sponsor, KTM Spor Moto ve Galata Taşımacılık Co- sponsor, THY ulaşım sponsoru, Pirelli, Galata Taşımacılık, Adidas, MAC ve Num Num destek sponsoru, Show TV, Power FM, Boxer ve donald.hypermart.net medya sponsoru olarak yer alıyor.

KEMAL MERKİT 21 OCAK PERŞEMBE AKŞAMI THY’NİN TARİFELİ UÇAĞI İLE SAAT 20:05’DE TÜRKİYE’YE GELECEK.

Detaylı Bilgi İçin:
    Gülden Aktugan Sportworks (212) 347 70 33 / 0533 520 58 88

gulden@sportworks.com.tr/ www.dakarturk.com

Ordinaryus Enduroist Barış Sekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Barış Sekin
    Motosiklet
    CRF250L
    Marka
    Honda

Thumbs up Dakar'da Mutlu Son !

1 Ocak'ta Buenos Aires'den başlayan 9.000 km'lik Dünyanın en zor rallisi Dakar 14 özel etabın geçilmesiyle Cumartesi günü büyük finalle sona erdi.

“ÇÖL KAPLANI” KEMAL MERKİT TÜRK BAYRAĞI İLE FİNİŞ PODYUMUNDA...

Mekanik destek almadan yarışanlar kategorisi 1.cisi KEMAL MERKİT
    33 ülkeden 500’ün üzerinde takımın start aldığı 15 günlük efsanevi yarışta finişe varabilen yarışmacılar büyük bir onur ve sevinç yaşadılar.
    Yarışta start alan 150 motosikletçiden 88’i zorlu ralliyi tamamlayarak finiş podyumuna çıkmaya hak kazandı. Ülkemizi 55 numara ile motosiklet kategorisinde temsil eden Kemal Merkit KTM 690 Enduro R motosikletiyle yarışı başarıyla tamamladı. Merkit toplamda 71saat 28 dakika 44 saniye ile Genel Klasmanda 49. sırayı elde etti. Kemal Merkit ayrıca “Malle Moto” Mekanik destek almadan yarışanlar kategorisinde de 1.cilik ödülünün sahibi oldu.
    17 Ocak Pazar günü Arjantin’nin başkenti Buenos Aires’de birkez daha binlerce kişinin katıldığı Podyum Seremonosi ile sona eren 32. Dakar Rallisi’nı motosiklet kategorisinde Fransız Cyril Despres kazandı. 2.liği Norveçli Pal anders Ullevalseter, 3.lüğü Şili’li motosikletçi Lopez Contardo elde etti.
    Dakar Türk Takımı sporcuları bu büyük yarışta ülkemizi en iyi şekilde temsil etti. Podyum’da Kemal Merkit ile Türk bayrağı dalgalandı.
    Kemal Merkit “ Herşey şu an içindi. Finiş Podyumunda Türk bayrağını dalgalandırmak ... 9.000 km’lik zorlu yolculuğu tamamladığım için ve ülkeme birincilik ödülüyle dönüyor olmanın mutluluğunu yaşıyorum. 15 gün boyunca zorlandığım çok anlar oldu ancak yılmadan bu zorlu yarışı 5. kez bitirdim. Türkiye’ye ve sevenlere sevgilerimle” diyerek görüşlerini belirtti.
    KEMAL MERKİT 21 OCAK PERŞEMBE AKŞAMI THY’NİN TARİFELİ UÇAĞI İLE SAAT 20:05’DE TÜRKİYE’YE GELECEK.
    Barış SEKİN 0 Rh(+) 0535 269 06 51
    34 UCD 60

Isim
    Resat Arbas
    Motosiklet
    Marka
    Bmw

Dakar Turk takimindan bugun aldigim mesaji veriyorum:

Kemal 21 Ocak Perşembe günü THY’nin tarifeli uçağı ile Sao Paulo (Brezilya’Dan) Dakar üzerinden İstanbul’a gelecek. Uçak iniş saat 20:05 . Havaalanında karşılamak isteyenleri bekliyoruz.

Baska bilgi lazim olursa

Sportworks den İletişim Koordinatörü Gülden Aktugan hanimi ararsiniz. Telefonu
    212 347 70 33

Artik bu davetten de sonra yerinizde duramayacaksiniz biliyorum... Ne sanslisiniz vallahi, keske ben de sizle beraber olabilsem... Boye bir sporcuyu kucaklamak, tebrik etmek hayatta bir kere ya olur ya olmaz. Bence su fotograftan bir print yapip bir imzasini alirsiniz...mesela, fikir yani...

Arkadaslar ayrica bugun Kemalden siz forum okurlarina bir mektup var.

Canlar,dostlar, arkadaslar; hepinize Buenos Aires ten kucak dolusu sevgiler...!

Sizlerin destek mesajlarinin bana nasil guc verdigini anlatmam mumkun degil... Dakar 2010 podyumunda bir elimde Turk bayragi diger elimde kupam, bu mutlulugu sizin desteklerinizin büyük katkısıyla yaşadığımı bilin isterim.

Türk bayragi aşkıyla ciktigim bu yolda sizlerle beraber ilerlemek ayri bir gurur. Emin olun ki Dakar in her kılometresinde sizler de benimle birlikteydiniz beraber yaristik, beraber bitirdik, beraber podyuma ciktik, beraber kupa kaldirdik, en onemlisi Turk bayragimizi beraberce dalgalandirdik. Iyiki varsiniz.

Beraber daha nice Dakar’lara !

Sizi bilmem ama benim gozlerim yasardi. Kemali yillardir taniyorum, eline kalem klavye alip boyle icini doktugne tanik olmamistim.

Evet,Dakara donelim, hatirlayalim o zor gunleri... Son etaplar artik, ama kum tuzaklari bitmiyor. Fotografci arkadasimiz oturmus bu tuzaklardan birine, geleni geceni fotograflamis bizim icin. Iclerinde Kemali de goreceksiniz. Ne mucadele, ne kan ne ter. Hayal bile edemiyorum.

Oy oy...bu da kim?

Bu yaristaki inanilmaz seyirci destegi...

Bu kadar emekten sonra gelin Cyril Despresin üçüncü Dakar zaferini de beraber kutlayalim...

Evet Kemalin de dedigi gibi... Nice Dakarlara
    Konu donald_duck tarafından (19-01-2010 Saat 07:36 ) değiştirilmiştir.

Kurucu Enduroist GürbüzOKATAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    gürbüz okatan
    Motosiklet
    R 1200 GS ADeVe
    Marka
    Bmw

Nice Dakarlara...
    Kemal hedefini tutturdu ve ilk 50 de yer aldı.
    1.liği de cabası mekanik desteksiz klasmanında.
    Kutlu'nun talihsiz kazası olmasa oda derecede olurdu eminim.
    Kendilerini tebrik eidyor ve başarılarının devamını diliyorum.
    o532 2965453
    "Mutluluğu Yanınızda Götürmezseniz
    Gittiğiniz Yerde Boşa Aramayın " G.O

Isim
    Resat Arbas
    Motosiklet
    Marka
    Bmw

Karsilamaya ve karsilama partisine gidecekler icin duyuru:

-------------------------------

1-17 Ocak tarihleri arasında 32. Dakar Rallisi’nde ülkemizi başarıyla temsil eden ve “Malle Moto” mekanik destek almadan yarışanlar kategorisinde
    1.cilik sahibi olan Kemal Merkit Türkiye’ye dönüyor.
    21 Ocak Perşembe akşamı saat 20:00’de Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Geliş bölümünde Çöl Kaplanı’nı karşılıyoruz.
    Havaalanı çıkışında Kemal Merkit’le birlikte olmak isteyenler için Touchdown’da buluşuyoruz. Saat 22:00 -24:00 arası bizlerle birlikte olmanız dileğiyle,

Zorlu yarış süresince Kemal Merkit ve Kutlu Torunlar’a vermiş olduğunuz destek için teşekkür ederiz.

Saygı ve Sevgilerimle,
    Gülden Aktugan/ Sportworks

Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 23456