Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 1012 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Üye Haluk Tamdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Haluk Tamdoğan
    Motosiklet
    CRF1000L Africa Twin DCT
    Marka
    Honda

Hayirli olsun, guzel heyecanlar. Tur cami yerine givi spoiler, zira yarin bigun offroadda uzun cam sıkıntı olabilir. Asfaltta da camur falan sıkıntı oluyo yuksek camda.icabinda spoiler i cikarinca net gorus. koruma demiri orjinal aldim. Dedigin gibi alt demire ihtiyac olmadi simdilik. Ama ust demir baya kurtardi beni.Erdim abi hakli olabilir, alt demir is gorebilir. Soket orjinal, garanti vs puruz cikarmasinlar. Orta sehpa bence farketmez ama orjinal cok ses yapiyor arazide. Bilemedim digerlerini. Canta kesinlikle sessiz olan bisey olsun, bende yerli birsey var topcase, arkadaslarimda givi vs. Bariz fark var. Sessiz ve kaliteli olan bi yerli veya yabanci degerlendir. Yan canta givi bence. Lastikler evet lastikler, bence orjinal gayet iyi ama toprak yapicam diyorsan anlas capra x. Ben sis fari falan yapmadim zira selektorler pat pat patliyo. Pegler cok dar ve lastikli. Bence onlari degistir paran varsa, ama oncelik degil. Elcik isitma falan hic ihtiyacim olmadi. Hergun maslak erenkoy yaptim kisin, sehirlerarasi falan da. Norvece yada kuzey avrupaya gitmeyeceksen alma bence. Elcik koruma al bence, orjinaller plastik ve ilk darbede pert. Ha ben daha becerip iyi bisey takamadim daha. Bir de son bir oneri: motorunu cok sev, o cok guzel bir motor. Evladiyelik. Sakin 2-3 ay sonra satmaya kalkma. Kasinma yani saygilar sevgiler.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hep ilk günkü gibi...

2. Haluk Tamdoğan, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

SONAY YÜKSEL (24-02-2017)