Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 625 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Kadim Üye Güven Çifçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Güven Çifçi
    Motosiklet
    R 1200 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Ali KORKMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan öyle bir düşüncem yok, şuanki paramla zaten KTM alabilirim. Sen bizi hız tutkunu sandın Oktay abi😊 bizim amacımız hız değil. Kimin ne dediği önemli değil ben GS den şaşmıyorum. KTM çok hızlı ve agresif bir motosiklet. Gs biraz daha sakin. Bize o kadarı yeter. Fiyat olarak GS den daha uygun. GS den daha hızlı ve agresif olsa da marangoz misali, içimize talaş ( GS) kaçmış istesek de bu işi bırakamıyoruz.

Şimdi düşündüm taşındım. 2013 modelleri 65-70 arası ama sulu. Yağlılar ile aralarında çok özellik fark var ve fiyat farkı da var. Ama sulular arasında 2013 ile 2015-16-17 de ise sadece 2 özellik farkı var. 2015 de quick shifter ve keyles gelmiş, 2016 da ilave pro abs gelmiş ve son olarak bugün Uğur abiden duyduğum, 2017 lerin de şanzıman değişmiş vites geçişleri daha iyileştirilmiş. Yani 2006 üzerine 30 bin koyulup 2013-14 almak mantıklı olabilir ama 2013-14 ün üzerine 20-30 bin koyup keyles ve quick shifter veya biraz daha koyup Pro abs almak ne derecede mantıklı olur bilemem. İyi hesap yapmak lazım. Uygun bir an bulmak lazım.

Ben şimdi pusudayım. Bu saydığım sonki pro ve iyileştirilmiş şanzıman için kaşınan veya genelde goldwing alma kaşıntısı olursa elindeki 2015 leri uygun fiyata satmak isteyen olacaktır. Jaws misali bekliyorum. Olmazsa da olmaz, sonuçta GS üzerinde doğmadık😂

Öyle işte Oktay abim. Gelin de buralara Nemrut'a çıkalım.
    Vaaay çakal satıcılar vaaay, 2016 ile 2017 arasında hiç fark yok dediler bana...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    www.kadikoykizogrenciyurdu.com

Ben dostlarımı ne kalbimle ne de aklımla severim.
    Olur ya; kalp durur, akıl unutur
    Ben dostlarımı ruhumla severim.
    O ne durur, ne unutur.

MEVLANA

2. Güven Çifçi, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ali KORKMAZ (25-02-2017)