Alıntı Yiğit Sürel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sedar Bey, hayirli olsun, tebrikler. Umarim kisa zamanda kavusursunuz. Saglikla, huzurla kullanin... Selamlar.
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.

Alıntı Coşkun SARP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kardeşim güle güle kullan hayrını gör inşallah. Çanta için trexes kalite fiyat olarak çok iyi, satış sonrası da hizmet alacağın bi arkadaş Kadir tavsiye ederim. Cam yükseltmek için web de 150 lira olan bi ürün var yakın zamanda üyelerimizden Ahmet abi ST için aldı bende yorum gelsin alacağım. Orta sehpa için Adapazarında Ersin vardı sanırım yapıyor, kalitesi iyidir ve düzgün bi arkadaş zaten fiyatta eminim piyasaya göre uygundur. İrtibat için bilgileri bizim forumda bulabilirsin olmazsa yardımcı olmaya çalışırım.
Saolasın Coşkun, fuarda Kadir bey le tanıştım,gayet ilgili samimi bir arkadaş,yalnız AT için henüz yan çanta taşıyıcı demiri yapmamışlar 1 ay diyor ama babası da oradaydı bir türlü yaptıramadık diyor ben de Adventurer Atakan ile tanıştım ,yan taşıyıcı onlarda varmış ve iç aksesuarlarını da hediye ediyor (iç çanta,çanta filesi,yan çanta üstü taşıma aparatı,sırt dayama) ayrıca yan yatmalar da çarpmalar da çanta köşebentlerin de olan koruyucu plastikler kırıldığın da ücretsiz değişim,montaj da bayiisin de ücretsiz yapılıyor,fiyat olarak Trexes a göre biraz daha uygun ,kalite benzer geldi ama kullanım sonrası görüşler nasıl bilmiyorum.