Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 65 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Üye Ahmet Şengün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ahmet Şengün
    Motosiklet
    F650 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Hakan Velioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hani cins denilen vardır ya o cins benim işte Yahu artçıya ben mi dedim gel otur diye. İstersen buyur demişim binerken o düşünecek.
    Koparttın beni

Bence şu 3-5 mesajda az tanıdık birbirimizi, samimiyetin için teşekkürler.

Peki bir de şöyle anlatayım;

Tanışmadığımız için bilemiyorum ama evli isen eşin, var ise çocuğun, bunlar yok ise sevgilin ise yolda güzel güzel yürüyorsunuz. Sonra bakıyorsunki ileride bir inşaat, yol kenarı kaldırımda da şu sarı damperlilerden birisine bir kepçe ile hafriyat yükleniyor. Şimdi bir erkek olarak, üstelik de bize özel Türk erkeği olarak ben oradan geçmek zorunda isem yanımdakileri bırakıp hadi ben geçtim sizde gelin demem. Cengaveriz ya, kendimi iç tarafa yanımdakileri de dış tarafa alır öyle geçerim. Motosiklette de artçıyı gözetebilmek bence bu örnekten pek farklı değil gibi. Tabi bu biraz kişiliğie de bağlı. Sen "ben cinsim" diye itiraf ediyorsun ne diyeyim

Bu arada biliyorum forumda bayanlar da var. Şu son yazdıklarım sadece erkeklere mahsus değil. Sonra çıkıp bana "ne yani, biz yapmazmıyız ?" demesinler Eminim aynı benzer davranış modellerini onlarda gösteriyordur.

2. Ahmet Şengün, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

HakanVelioglu (31-03-2017)