Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 1012 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Üye Göktuğ Mutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Göktuğ Mutlu
    Motosiklet
    CRF 1000L AfricaTwin
    Marka
    Honda

Herkese Merhabalar. Bir abim vardı bir gün herkes endurocu olacak derdi hadi ordan falan der geçiştirirdik o abimiz haklıymış. Sonunda doğru yolu bulduğumu kendim de farkettim ve gittim bir Africa Twin alarak aranıza katıldım. İlk honda motorsikletim bundan önce ki tüm motorlarım Yamaha'ydı. Honda'da güzelmiş, sayfaların neredeyse tamamını okudum AT ile ilgili ve sanırım bazı ufak sııntıları var mesela bir kaç kişide daha gördüm ön balatalar temizlense dahi bir ses çıkarıyor o kısmı çözemedim henüz umarım çözebilirim çok fazla sinir bozucu ama hayırlısı bakalım en son kullandığım motor 2017 MT 09 vardı daha öncesinde 2015 de de almıştım MT 09 severek kullandım fakat artçılı kullanımda maalesef sıkıntı sonunda gerçekten doğru yolu buldum yaklaşık 7 senedir motosiklet kullanıcısıyım ve bunca sene gerçekten işkence çekmişim

Motorumda gerekli aksesuarlar var sanırım ben sadece Çanta setini ve sis farlarını aldım bunlar dışında cam yükseltme var ayaklık genişletici var telefon tutacağı var koruma demiri var gidon çantası var. Tahminimce yeterlidir bu kadar aksesuar çantalar da eklenince tam olarak bir yol motoru oldu ve alalı 3 hafta oldu motoru 3400km yaptım bile

Biraz kafa şişirdim sanırım kusuruma bakmayın. Tekeriniz düz bassın.

2. Göktuğ Mutlu güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

ahmet f senel (05-08-2017),Coşkun SARP (05-08-2017)