Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 38 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Kadim Üye Gürol Kıvırcık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gürol Kıvırcık
    Motosiklet
    Manuel AT
    Marka
    Honda

Güzel olmuş ellere sağlık,ıç taraftan yapıldımı bilmiyorum ama cıvata altlarına Alüminyumdan biraz genişçe pul kesilip konulsa gergi yapıldığında çanta cıdarına gelecek olan yük dağılımı iyi olur çantada çatlama patlama yapma ihtimali çok aza indirilir diye düşünüyorum,
    Teknik bölümde hiç kimsenin kendi uğraşı ile bir şeyler yapmadığı konusu biraz muallak bence zira yapılıyor,
    Önceki motoruma epoksi karbon yan çantalar arka yaslanmalar çamurluk koruyucular falan yapmışlığım var,
    Africaya ise yan çanta demirlerimi,sis bağlantılarını,şarj soketini,arka çakarı bunların tüm bağlantılarını motorun sistemi haricinde başka bir elektrik sistemi ile bağlanması yine arka çantaya alüminyumdan yük bağlama aparatı,Pimaştan Toolbox
    Ersel ile kafa kafaya verip gidon yükseltme ve yakınlaştırma aparatı,ön çamurluk yükseltme aparatı gibi ıvır zıvır yapmışlığımızda var,
    Ahmet desen ayaklı nöbetçi icatçı gibi çalışıp devamlı bir şeyler yapar paylaşırdı,hala yapıyor ama paylaşmak işine genice o konu biraz enteresan
    zira şimdi aklımda değil Ahmetin bir yapım konusu vardı,yapar yapar paylaşırdı,konu bir kaç sayfa sürdü hep Ahmet kendi çaldı kendi söyledi,yazdı foto çekti vakit ayırıp fotoları yükledi ama bir kaç arkadaşımız dışında konuya ilgi olmadı bile,
    sanıyorum o da ben gibi vazgeçti haklı olarak, genelde bas parayı al malı yada abi banada yapsana fikri olduğu için sanırım pek ilgi görmüyor, Africayı ilk aldığımızda bir servisten ilişkilerim vasıtası ile aksesuarlar için artı indirimler almıştım bir arkadaşımızla o indirimden faydalanmak için servise geldiğinde tanıştım herifin oğlu selam dedi bir daha suratıma bakmadı serviste aradan 1 yıl geçti ben yan çanta demirlerini yaptım aynı arkadaş Abi bana ne zaman yapacaksın dedi iyimi dolayısı ile paylaşmayada gerek kalmıyor.
    Motorunu satmak için yada sıkıştığında yardımiçin 5 senede bir yorum yapan kişiler var yahu,attığın taş ürküttüğün kuşa değmiyor derlerya öyle bir şey işte.
    Konu Gürol Kıvırcık tarafından (25-08-2017 Saat 16:13 ) değiştirilmiştir.
    Ben karıncayı bile incitmem cümlesindeki ’’bile’’ karıncayı incitir.

2. Gürol Kıvırcık güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Atakan Demirtürk (23-09-2017),Coşkun SARP (25-08-2017)