Alıntı basto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Acaba Ocak'ta böyle çaaat diye bir artış mı olur yoksa yavaş yavaş yükseltmeye devam ederler mi acaba?...

Bu arada GS ADV paketi ile normali arasında nasıl değerlendirme yaparsınız? Fazladan amortisör travel payı, ride by wire, büyük depo etc güzel şeyler ama sizce 7-8 bin TL farka girilir mi? Bir de tabii onu beklemek lazım bir kaç ay, şu an motorum yok
Honda genel de iki ay da bir zam yapıyor ve ort %4 leri geçmiyor,o nedenle kurlara da bağlı olmak şartıyla Ocak da büyük bir zam beklemiyorum,zira Şubat da fuar var, fuar indirimi adı altın da yüksek tutmayacaktır, keza 2018 ADV için ya lansman yada fuar fiyatına özel bir çalışma yapabilir.Ön sipariş usulu,fuar sonrası fiyatlar artacaktır. GS ADV ile normali demişsiniz ama bunu Africa için sorduğunuzu düşünüyorum,ben 2017 sahibi olarak 2018 ADV ye geçmeyi düşünmezdim, ama yeni alıyor olsam fiyatına göre düşünürdüm.Gelen özellikler arasın da depo kapasitesinin artırılması dışın da kayda değer bir özellik yok,motoru daha ağırlaştırdılar ama motorun gücü aynı tutulmuş.Yeni bilgi ekranına resimlerden gördüğüm kadarı ile tam ısınamadım,sürüş modları eklenmiş ne fark yaratacak göreceğiz,ayrıca sadece DCT lanse edildi sanırım, manuel gelecek mi soru işareti.