Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 12 Sayfa bulundu

Threaded View

Moderatör Arif Oral Unal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Arif Oral Unal
    Motosiklet
    R1250 GS
    Marka
    Bmw

Abi o zaman hayırlı olsunla başlayalım.

Kask: Shark, Bell olabilir. Hatta geçen Bell’in bir full face kaskını inceledim biraz gürültülü demiyor ama güvenlik tamam. Genç yeni alışacağı için full face alışması iyi olur. 750 TL gibi çokta uygun fiyatı vardı.

Eldiven: Eldiven tabi deri olacak yazın bineceği için havadar da olacak Held fiyat performans olarak olabilir. Yerli markalarda sa güzel ve fiyat uygun eldivenler var.

Mont: File mont alabilir bence yani giymek zaten zor gelecek en azından alışması daha kolay. Sonbaharda falan bir tane de windstoper alırsanız file mont Ekim sonuna kadar istanbul da götürür.1000 -1500 TL aralığında çok güzel montlar var, bakmak lazım. Bu arada XL olursa benim 2-3 kez giydiğim ama büyük gelen Held file montum var, sıfır gibi çok uygun bir fiyata verebilirim.

Bot: YDS en güzeli olacaktır.

Pantalon: Sen yazmamışsın ama pantolon şart, ben motosiklet kot pantolon yerine Spidi file pantolon üstüne giyinenleri önericem, pahalı olabilir ama her pantolonla motora binebilmek güzel. Genç adam işin görsel kısmına da önem verecektir. Ancak uzun turlarda önerdiğim bir şey değil yüksek hızda sürtünme koruması yeterli olmaz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Arif Oral Unal, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

necmi er (09-03-2019)