Alıntı Arif Oral Unal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar,
Bildiğiniz gibi Enduroist olarak eğitime çok önem veriyoruz. İlk yardım eğitimimizden sonra şimdi de Adarat ile beraber ücretsiz "Güvenli Sürüş Teori Eğtimi" düzenliyoruz.

Eğitime katılan Enduroist üyelerine paket eğitim fiyatlarında da Adarat tarafından bir avantaj yaratılacağını hatırlatalım. Bu eğitim için kayıt sadece Enduroist forum üzerinden yapılmaktadır. Facebook üzerinden yapılan kayıtlar kontenjan sınırından dolayı kabul edilmeyecektir.

Eğitim Yeri: Groupama Sigorta Genel Müdürlük -- Güncellenmiştir
Maslak Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi No:3-5 Link Plaza 34485 Maslak, Sarıyer/İSTANBUL

Tarih: 19.04.2019 - Cuma (Tarih Güncellenmiştir )
Saat: 19:30
Adres: Merdivenköy Mah., Bora Sk. Nidakule Göztepe İş Merkezi No:1, 34732 Kadıköy/İstanbul

Katılımcı olup Motosiklet veya Arabayla gelecek olanların araç plakalarını isimlerinin yanına bu başlığa eklemelerini, plakamı yazmak istemiyorum diyenlerin özel mesaj olarak bana atması gereklidir. Bina mesai saatleri sonrası açık kalacağı için güvenliğe araç plakalarını bildirmek gerekiyor.

Arkadaşlar,
Eğitim yerini Unico Sigorta salonunda bir sorun olduğu için değiştirmek zorunda kaldık, yeni ev sahibimiz Groupama Sigorta binası Maslaktır, konu açılış mesajında belirtilmiştir, ayrıca araç plakalarıyla ilgilide bir notumuz var. Başlık açılış mesajı güncellenmiştir bundan dolayı başlığı okumanızı rica ederim.