Alıntı kirlangic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İTİRAF EDİYORUM .... kocaman kagan abi nin bi suçu yok göktuğğ... ozge yaptı dedım kı bak bu goktugun f 800 u aa ne guzelmıs dedı hayırlı olsun dedı sora aynayı fırt dedı cevırdı .. dedım napıyosun yapma ... sen karısma lan dedi ... bana lan deyince .. höst dedım ıkı tana caktım . sonra çantasıyla vurdu bana vurunca ben ağladım annemi çağirdim annem özgeye kızdı sora ozgenın annesı geldi annemle munakasa ettıler ... vermıcez kızı sıze dedıler .. annem babamı aradı kızı vermıceklermıs bıze dedı .. sonra babam geldı biz kızı ıstedık mı alırırız dedi ... sonra ozgenın babası geldı ... sonra hep beraber ... rakı balık yaptık cok guzel bir geceydi ... aileler tanıstı falan .... ama ben yapmadım aynanı... kagan abı de yapmadı ... özge yaptı ...bi de erik yedik biz .aynı zamanda üçgenin iç açıları toplamı 180 miş biliyor muydun bunu ben yenı öğrendim .. ayrıca hala bu yazıyı okumaya devam eden var mı bilmiyorum ... ısrarla sonunda ne olacak dıye ... sonunda bırsey olmuyor ama hala okumaya devam eden varsa tesekkur ederım ...bir şarkıyla bitireyim ... hoppala yarım yaz geldı çarsıya kıraz geldı .. aldım uc okka kıraaz o da yare az geldi estafriullah inşallah dinimiz amin .
okudum la sonuna kadar