Alıntı Empyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Noter satışı işi şu anda çok karışık mutlaka am amutlaka sabah 8:30 da noterin kapısında hazır olman lazım yoksa sistem calışmıyor.Ben 10 günde motoru anca üstüme alabildim oda zar zor.Yeni sistem problemli calışmakta sadece sabahın köründe belli aralıklarla calışlıyor bilgin olsun..Noter satışı bütün motorlarda 70 tl.
benim olay biraz karışık aslında. motoru aldığım kişi ruhsatı üstüne almamış( insanın başına ne geliyorsa tanıdıktan geliyorya açmıyım ağzımı şimdi) akıllım sadece noter satışını yapmış fi tarihinde. o yüzden öncelikle o ruhsatı değiştircek. sonrasında motoru çıkartıcaz. yani benlik pek fazla bi olay yok ilk etapta.

motoru bi müddet üstümüze almıyalım dedik tanıdık dedik olanlar oldu. vardır her şeyde bi hayır diyoruz. elimizden başka bir şey gelmiyor şuanda çünki.
Alıntı Goktug.Uguz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Malesef bu ara sanırım haftaya kadar noter arac satıs sistemi bozuk oldugundan 1 hafta gşibi daha bekleyecen gibi gozukuyor dun gittim ben de yapamadım satıs sordum 3-4 gune gelir dediler onların 3-4 gunu sanırım 1-1.5 hafta oluyor