Güzel oldu bu teşekkürler.
Güzel oldu bu teşekkürler.
Murat ellerine sağlık.
Eğer bir GPS'im olursa kullanmaya başlayacağım ;)
Cok guzel bir program ama, yaratilacak rotaya ait ulkelerin haritasinin olmasi gerekiyor galiba. Yoksa google maps de yaratilan bir rotayi mesela gpx 'e cevirip zumoya yukleyince, ZUMO da, o bolgeye ait harita yoksa ne yapiyor dur bir deneyeyim bakayim.
Benim derdim Istanbul-Almata rotasini cikartmak.
The Member of RoSPA RoADAR
www.orunbrothers.webs.com
R 1200 GS ADV TripleBlack
CRF 250 L Kirmizi Beyaz
base map'ler raster data olarak geçer. Yani gene aynı şekilde bulduğunuz herhangi bir basemap datasını program içinde dönüştürüp isteğiniz hale getirebilirsiniz. Bunu GPS ler için denemedim ama farklı programlar arasında denedim. çok guzel çalışıyor.
açık lisans haritalar internette var
değerlendirebilirsiniz
http://garmin.na1400.info/routable.php
Osman Uyan
Bursa
iyi günler bu siteyi global mapper da harita koordinatlandırma işlemini nasıl yapabilirim daha sonra istediğim koordinatlara nokta nasıl atabilirim yardımcı olabilirmisiniz.
Bende google earth te yaptığım rotayı GPS Trackmaker da çeviriyorum ama Garmin nüvi 1400 de bir türlü rotaları göremiyorum
Garminde google earth te çizdiğimiz rotayı hangi klasörün altına atıcaz bilen varmı acaba?
Paylaşım için teşekkürler.
vaaayy bu baya bi sağlam bir şeye benziyor.. Du bakalım bi deneyeyim, sorum olursa sizlere danışırım abi ..
Globe adlı sayısal yükseklik modelinin verisini indirdim fakat Global mapper programında o format olduğu halde bi türlü veriyi açamadım yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise çok mutlu olucam lütfennn