Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 25 Toplam 26 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 15212223242526 SonuncuSonuncu
241 den 250´e kadar. Toplam 256 Sayfa bulundu
    Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Alıntı arapprensi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende döndüm şükür banyo yemek derken ancak oturabildim..

Emrah'cım ilk müdahale için teşekkürler kardeşim soğuk sprey gerçekten iyi geldi kısada olsa acıyı hafifletti, şişmeyi engelledi.
    Soyunup giyinme dışında bir derdim yok duş öncesi soyunma faslı çok ızdıraplı oldu..
    Bir haftaya kadar birşeyim kalmaz sanırım..
    İlgi alakadar gösteren herkese teşekkür ederim hepiniz çok sıcak insanlarsınız sizi geç tanıdığım için pişmanlık duymadım desem yalan olur..
    Tekrar festival ve toplantılarda bir araya gelmek için şimdiden sabırsızlanıyorum
    Gürcan hayırdır geçmiş olsun diyelim mi ?

Fotoğraflar için ayrı bir başlık açayım oraya yükleyin tüm fotoları ;)

Ordinaryus Enduroist Emrah Can Yaylı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emrah Can Yaylı
    Motosiklet
    BMW r1150 GSA
    Marka
    Bmw

gurcan çimen uztunde güçük bir düşüş yaşadı omzunun üzerine ama maşşallahı var aslanlar gibi kardeşim helal olsun ..... bu arada en yavaş gitme yarışmasının ılk metresinde ben de düştüm ... ve bu yarışma tarihinde düşen tek insan oldum harika harika eheuheuueheu... sonra dediler ki of road yarısına katılmıcak ısın ... yok dedım en yavaş gitme yarısmasında düştüm bu sefer kırarım bı yerlerımı dıye tırstım )

r 1150 GSA
    (Bayerische Motoren Werke r 1150 Gelände Straße Adventure)

THİS İS YOUR PLANET...RİDE İT !!!

Arh+

Ordinaryus Enduroist
    Isim
    f800 gs
    Marka
    Bmw

Gurcan doktora gitmemezlik etme eger o tisortu giyemiyorsan ve ozellikle cıkartırken eziyet cekiyorsan doktora gitmen gerektigi sonucu cıkıyor ortaya. Baypink ve ben den yaşanmış deneyimdir.

Enduroist Katılımcı Üye arapprensi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gürcan Sirkeoğlu
    Motosiklet
    XT660R
    Marka
    Yamaha

Alıntı giotine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gürcan hayırdır geçmiş olsun diyelim mi ?

Fotoğraflar için ayrı bir başlık açayım oraya yükleyin tüm fotoları ;)
    Turgut'cum, Burak arkadaşımla birlikte ağaçlı topraklı çimenli arazilerde bir kudurduk sorma dimdik tepelermi çıkmadık neredeyse motorun boy seviyesine kadar gelen otların içinden geçtik.. yarış öncesi anreman oldu derken kamp alanına geri dönüşte tam çadırlara 30 metre kala Burak topraktan çimene girdi bende sonradan girmek istedim benim geçişte çimenden ufak bir tümsek vardı ve yan girmiştim motor toprağa geri döndü ayakta sürdüğüm motordan ayrılıp havadan çimene çakıldım vücüdumun altında kalan kolum ve köprücük kemiğim incildi şu an kolumu omuz hizasından yukarı kaldıramıyorum..
    On güne kalmaz iyileşmeyi umuyorum..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Ordinaryus Enduroist
    Isim
    f800 gs
    Marka
    Bmw

doktora git ya abi hafife almaaaaa

Banned
    Isim
    ME
    Motosiklet
    Ybr 125
    Marka
    Yamaha

Hafif bir incinme olmuş.Bugun biraz daha iyiydi düştüğü güne nazaran.Kötü durumda olsa bursadan gelemezdi.Bu gecede ağrı azalmazsa ozaman mecburen daktır yolu gözüktü Gürçan.

Ordinaryus Enduroist ASIM DEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ASIM DEMİR
    Motosiklet
    BURGMAN 650 EXECUTİVE
    Marka
    Suzuki

arkadaşlar nefis bir hafta sonu gecirdik dersem az gelir.cumartesi gittiğimizde bizi önce giden arkadaşlarımız karşıladı yerleşip etrafı gezindik akşam faliyetlerine katıldık sağolsun arkadaşlarımız 1 birincilik 1ikincilik 1de ücüncülük kazandı ceşitli etkinlillerde kamp ateşinin etraında yenilen yemekler icilen ilaclar ve enfes muhabbetler doyumsuzdu herkese bu güzel hafta sonu için tek tek teşekkür ediyorum.ayrıcada
    Kapımıza kadar gelip valizlerimizi alarak kamp teslimatı yapanMOBİDİK KARGOYO
    Kampta yerleşmemize tam destek verip yardımlarını esirgemeyen İLKİZE
    İLAC SOFRASINDA aralıksız servis yaparak bütün gece masa servisinle ilgilenen GAMSIZ MUSTAFAYA
    Ortamı neşeli gecirmemiz için tüm gayretini segileyen BAŞKANIMIZA
    Nefis sesi ve yorumuyla geceyi eşsiz kılan kardeşimiz EMRAHA
    Büyüklüğünü her zamanki gibi gene gösteren devamlı yanımızda olan Y YÜCEYE
    Ambarlı dolum tesisleri gibi calışarak ilac tüketimini yapan sevgili ORHANA
    Gülümseyen yüzüyle yolculuğumuz boyunca devamlı yanımızda olana GÜRKANA
    Tam lojistik desteğini bizlerden esirgemeyen devamlı olarak yardımcı olmak için cırpınan güzel insan BAHADIRA
    Şekerleri ve sakızlarıyla ağzımızı tatlandıran sonradan getiriği misafirlerinin süpriz ikramlarıyla midemizi şenlendiren centilmen arkadaşımız ALPERE.
    Bizleri uzaktan seyrederek yardım için cırpınan bir dediğimiz iki etmeyen olmazsa olmazımız EMPİRİ MURATA
    Bizleri yalnız bırakmayıp yolculukta bizlere eşlik eden EŞLERİMİZE şu anda isimlerini unuttuğum tüm arkadaşlarımıza BURSA ENDURO FESTİVALİNDE gecen iki gün için tüm yapılan olumlu yardımlarından dolayı AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM.
    NOT..tüm katılan arkadaşlarımız SEVGİLİ GÖKTUĞ VE TARGITIMIZIN eksikliğinin farkına vardı onların olmayışı birazda olsa yüreğimizi burktu haberleri ola.
    Konu ASIM DEMİR tarafından (31-05-2010 Saat 14:30 ) değiştirilmiştir.

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Alıntı arapprensi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turgut'cum, Burak arkadaşımla birlikte ağaçlı topraklı çimenli arazilerde bir kudurduk sorma dimdik tepelermi çıkmadık neredeyse motorun boy seviyesine kadar gelen otların içinden geçtik.. yarış öncesi anreman oldu derken kamp alanına geri dönüşte tam çadırlara 30 metre kala Burak topraktan çimene girdi bende sonradan girmek istedim benim geçişte çimenden ufak bir tümsek vardı ve yan girmiştim motor toprağa geri döndü ayakta sürdüğüm motordan ayrılıp havadan çimene çakıldım vücüdumun altında kalan kolum ve köprücük kemiğim incildi şu an kolumu omuz hizasından yukarı kaldıramıyorum..
    On güne kalmaz iyileşmeyi umuyorum..
    Kardeşim geçmiş olsun aman diyorum , Deli'nin arkasından en az benim kadar bir deli gidebiliyor dikkat et Motorda hasar yok umarım ..

Asım abi ; Valla ben çok üzüldüm gelemediğime , hele hele enduro yarışına katılacaktım ben offf.

Emrah ; paşam ne yaptın sen ya nasıl kıydın ADV'ye yavaş yarışında ama , enduro yarışına katılmaman ayıp olmuş. Boşuna mı taktık o lastikleri leeyyynnn

Murtirik ; eminim sen olmasan sönük geçermiş o festival

Hani fotolar yahu ???

Ordinaryus Enduroist
    Isim
    f800 gs
    Marka
    Bmw

Asım abi tesekkurler valla omuz muhalefetinden dolayı katılamadık ama nabalım beya bi daaakine inş

Banned
    Isim
    Ahmet İri
    Motosiklet
    R1200GS
    Marka
    Bmw

En kısa sürede iyileşmen temennilerimle,büyük geçmiş olsun Gürcan.

Sayfa 25 Toplam 26 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 15212223242526 SonuncuSonuncu