cook eskiden o zaman motor yok arkadaslarla arabaya atladık balığa gittik ve sahıl yolunda parkedilmez bır yere parkettik... ekip arabasından anons ... oraya parketme diye, gidip dedim ki memur bey bı ekmek alıp donucez dedim tamam o zaman dedi... biz ekmek alma bahanesıyle sahile seyirttik.. ve aksamaaa kadar balık tuttuk.... nasıl olsa gıtmıstır dıye donuyorduk arabaya ... ve arkamızdan bir anons GENÇÇLEEER EKMEKLER NERDEE)

gecen sene köprü yolundayım ... polis cevirdi... durdum tam motordan ınecekken dur ınme devam et plakana baktım kapatmısmısın diye dedi ... ben de dedim ki memur bey neden durdurdunuz ki eğer plakayı kapatmıssam durdurmadan da ceza yazabılırdınız plakaya dedım... doğru dıyorsun dedi... dedım egzos gazları zararlı oluyormus dikkat edin dedim ... haklısın sağol dedi

gecen motoru bağlattım ya... neyse garaja cektık dahın basında nasıl donucem dedım kı memur bey benı barı bı taksı duragına atın dedım ... buyrun dedıler...bındık ekıp otosuna... araa taraa taksı yok donduk dolastık allahın kulu yok.... sonra ılerde bı taksı gorduk ...anons ettiler "ticaariii boş musuuun" puahhahaha... taksıye bındırdıler benı... taksıcı de bıse sandı benı ... abı hayırdır dedı... dedım soru sorma devam et... sivil sandı galıba