Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 5 Toplam 11 Sayfadan SeçilenSeçilen 123456789 ... SonuncuSonuncu
41 den 50´e kadar. Toplam 107 Sayfa bulundu
    Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Alıntı mobidik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başkan paraları nerde yiyelim.ben bi plan yapıyım şimdi.toplantı çıkışı kaçarız.
    Aksiliğe bak Gürbüz de paraları çaldırmış
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Enduroist Katılımcı Üye fenerdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Erdem ŞAHİN
    Marka
    Diger

Alıntı sipsivri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anadolu Yakası'nda hiç toplantı yapmadığınız için bende misilleme olarak Avrupa Yakasında yapılan toplantılara katılmıyorum.Sakın yanlış anlaşılmasın bu benim kişisel protestomdur,başka hiç bir kimseyi bağlamaz ve bağlamasın da.
    öncelikle çoookk üzüldüm. ama bu muhabbet artık gerçekten baydı ve gereksiz bi muhabbet oldu. bu da benim şahsi görüşümdür.
    Erdem SAHIN

Banned
    Isim
    Engin Yalçınalp
    Motosiklet
    Transalp
    Marka
    Honda

Alıntı fenerdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle çoookk üzüldüm. ama bu muhabbet artık gerçekten baydı ve gereksiz bi muhabbet oldu. bu da benim şahsi görüşümdür.
    Pes etmek yok,bu tarafda da toplantı yapana kadar arada temcit pilavı gibi ısıtıp önünüze süreceğim.

Sonra bende senin gibi Beyoğlu'nda otursaydım toplantının başka yerde yapılmasını istemezdim herhalde

Enduroist Katılımcı Üye fenerdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Erdem ŞAHİN
    Marka
    Diger

ben bişeyi anlayamyorum. bi insan toplantıların anadolu yakasında yapılmasını neden bu kadar çok ister? evine yakın olduğu için mi? yoksa dostlarını gerçekten görmek istediği için mi? eğer sebep birinci seçenek ise yapacak bişey yok. benim evim beyoğlunda olmasına rağmen bütün toplantılara işyerim olan tuzladan katıldım. eğer sebep ikinci seçenek ise zaten sorun ortadan kalkıyor. özleyen ve isteyen için mesafe problem olmuyor. tabi başta da söylediğim gibi bu benim kendi fikrim başkasını bağlamaz. bağlamasın da...
    Erdem SAHIN

Enduroist Üye Gürhan Önhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    GÜRHAN ÖNHAN
    Motosiklet
    Varadero
    Marka
    Honda

Gökhan çok üzüldüm valla kim yapar baba bunu o kadar da lafladık foto makineleri senin cektiğin resimlerden bahsettik elleri kırılsın abi haram olsun ne diim kii ???
    Gurhan ONHAN
    XL 1000V VARADERO
    ISTANBUL-CEKMEKOY
    msn : gurhanonhan@hotmail.com
    0 533 430 34 59

Banned
    Isim
    Engin Yalçınalp
    Motosiklet
    Transalp
    Marka
    Honda

Tatlı su motorcusu değilim.Yaz kış,kar hariç binerim.Senede motorla yaklaşık 25.000 km yol yaparım.Göztepe'den Beyoğlu'na gelmek benim için çocuk oyuncağı gibi bir şey.Benim tepkim Anadolu Yakasındaki arkadaşlarımızın sanki yok sayılmasına.Netdeki hemen hemen bütün motor sitelerini takip ederim.Hepsi sırayla toplantılarını her iki yakada da yaparlar.Ama nedense Enduroist Anadolu Yakasına adım bile atmak istemiyor.İtirazım bunadır.

Enduroist Kıdemli Üye Osman Somuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Osman Somuncu
    Motosiklet
    TDM 900 A
    Marka
    Yamaha

Gökhan geçmiş olsun,inşallah daha iyisini alırız!..

Başkan bana da 20 TL yaz,Eskişehir'de elden veririm.

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Alıntı sipsivri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tatlı su motorcusu değilim.Yaz kış,kar hariç binerim.Senede motorla yaklaşık 25.000 km yol yaparım.Göztepe'den Beyoğlu'na gelmek benim için çocuk oyuncağı gibi bir şey.Benim tepkim Anadolu Yakasındaki arkadaşlarımızın sanki yok sayılmasına.Netdeki hemen hemen bütün motor sitelerini takip ederim.Hepsi sırayla toplantılarını her iki yakada da yaparlar.Ama nedense Enduroist Anadolu Yakasına adım bile atmak istemiyor.İtirazım bunadır.
    Engin abi defalarca ve defalarca sitede tartışıldı bu konu. Ben okumaktan bıktım ama sen yazmaktan bıkmadın. Biz böyleyiz abi ve lütfen protestonu artık kendine sakla. Cidden ben ve benim gibi bir çok arkadaşım bu muhabbetten çok sıkıldık. İşimize gelmediği için değil ; o yakada yapacağımız varsa da yapmayız artık çok mide bulandırdı artık. Senden ricam proteston sende kalsın abicim. Yoksa saygı duyduğum birisin , saygısızlık etmek aklımın ucundan geçmez ...

Banned
    Isim
    Engin Yalçınalp
    Motosiklet
    Transalp
    Marka
    Honda

Alıntı giotine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Engin abi defalarca ve defalarca sitede tartışıldı bu konu. Ben okumaktan bıktım ama sen yazmaktan bıkmadın. Biz böyleyiz abi ve lütfen protestonu artık kendine sakla. Cidden ben ve benim gibi bir çok arkadaşım bu muhabbetten çok sıkıldık. İşimize gelmediği için değil ; o yakada yapacağımız varsa da yapmayız artık çok mide bulandırdı artık. Senden ricam proteston sende kalsın abicim. Yoksa saygı duyduğum birisin , saygısızlık etmek aklımın ucundan geçmez ...
    Turgut

Ordinaryus Enduroist
    Isim
    f800 gs
    Marka
    Bmw

yok ben daha yazmayacam Öğ geldi anadolu yakasından artık normalde de gidesim kalmadı yahu. Ben tekirdağ da yapılsın istiyorum orada ki üyeleri de yok saymayalım.

Sayfa 5 Toplam 11 Sayfadan SeçilenSeçilen 123456789 ... SonuncuSonuncu