Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345
41 den 44´e kadar. Toplam 44 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Burak ŞAHİN
    Marka
    Diger

Gökhan hocam,imroz diyosun tepekoy diyosun hemseri cıkıcaz galiba,memleket çanakkale mi?

5325002888

Ordinaryus Enduroist __face__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Feyzhan ÖZTÜRK
    Motosiklet
    XJR 1200
    Marka
    Yamaha

Adım Feyzhan bana arkadaşlarım Feyz der... Nickim face: surat demek, bana tek yüzlü iki yüzlü olmayan anlamında hissettiriyor... Eee çizgiler ne diyeceksiniz: onlarda seneler önce bir yerde faceyi kabul etmeyen bir mail sitesinden kaldı... alttan çift çizgi face alttan çift çizgi...
    ...der __face__

Feyzhan
    ÖZTÜRK
    545 401 45 46

Enduroist Kadim Üye Hakki Orun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Hakki Orun
    Motosiklet
    2012 R1200GS Adventure Triple Black - CRF 250L
    Marka
    Bmw

Efendim, vakti zamaninda aylardan Tesrin-i sani. O gun Sultan Suleyman ile oturuyoruz. "Bir gun gelecek bu topraklara Turkiye denecek" demez mi?
    Sonra yillar gecti hizla ve kader bu ya, dedigi cikti Suleymanin. Bir de baktik kanunlar kanunlar ve bu arada cep telefonu filan da yok.

O zamanlar TV filan da yok, haberleri gazete denen baskili kagitlardan alirdik. Ama o bugunki gazeteler gibi ciplak kari resimleri, magazin uydurmalari, ergenekon sapsalligi ile dolu olmayan gazeteler. Onlardan birinde bir haber!!
    "Telsiz kanunu cikti" Haydaa buyrun. Hepimiz amator telsizci olduk. "Break breyk, bayan arkadas ariyorum, bayan arkadas, tamam" Heh iste tam o donemlerde, bir baktik ki, bu bayan arkadas oyle kendi isminle aranmiyor. Oyle olursa havasi olmuyor isin. Ee eee! Ne olacak peki derken herkesin, bir kod adi var. O zaman nicknamelere kod adi deniyordu. Eh dedik, bunlarin en kapsamlisi ne ola ki? Cosmos! Cosmos, butun evrendeki denge demekti. Eh yakismaz mi? Yakisir! dedik aldik. Sonra 1-6 kanalinda bir grup kurduk. O zamanlar kanal adlari bir alti diye okunurdu, 16 dersen yeni oldugun anlasilirdi.

Nasil ama tarih dersi gibi di mi?

The Member of RoSPA RoADAR
    www.orunbrothers.webs.com
    R 1200 GS ADV TripleBlack
    CRF 250 L Kirmizi Beyaz

Enduroist Kıdemli Üye Gökhan Ağırbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gökhan Ağırbaş
    Motosiklet
    f650 gs piyade
    Marka
    Bmw

Alıntı burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gökhan hocam,imroz diyosun tepekoy diyosun hemseri cıkıcaz galiba,memleket çanakkale mi?
    Baba kuzeydoğu'dan, Ana güneybatıdan olunca koordinatlar mordinat kalmıyor. Gelibolu Güneyli'den kızı aldığımda yerimi bulacağım hemşerim
    Kafasına kuş s.çtığı zaman şans oyunu oynayanlar, ağzına s.çan liderin peşinden ayrılmaz"

Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345