Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 5´e kadar. Toplam 5 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye cagriklv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    cagri
    Motosiklet
    Klv 1000
    Marka
    Suzuki

Standart Manİsa motosİklet festİvalİ

MANİSA motosiklet klubünün düzenlemiş olduğu Geleneksel1.MANİSA MOTOSİKLET FESTİVALİ 8-9-10-11 EYLÜL tarihleri arası Spil Dağın Atalanı mevkiinde yapılacaktır.Festival etkinlikleri , festival yeri fotoğraflı olarak sizlere yakın bir süre içinde gösterilecektir.Tüm motosiklet dostlarının Festivalimize katılmasını bekliyoruz.
    Müracaat:05323306857 Rıdvan SANDUK(EGE motor servis -Manisa Motosiklet Klubü Başkanı)

Enduroist Kadim Üye Bülent İNAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Bülent İNAL
    Motosiklet
    V-Strom K/05 Kırmızı
    Marka
    Suzuki

Bu başlığı doldurusanız buraya yazacak arkadaşlar daha samimi yazılar yazacağına eminim.
    Bülent İNAL

Herkes aynıyken Ben farklıyım
    Şimdi herkes fark peşinde
    Ben aynıyım
    Buda benim farkım

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Arkadaşım iyi güzel bir davet var anladık ama henüz üyeliğinizi tam anlamıyla aktive etmiş değilsiniz. Hatırladığım kadarıyla Manisa'da böyle bir etkinlik yapılmadı ve ilk defa yapılacak, coğrafi konum olarak bölge illerden hatta daha uzak yerlerden bu işe gönül vermiş motorcuları toplamanız mümkün. Yer olarak gayet güzel bir yerdir at alanı, konaklamaya çadır kurmaya müsait. Siz yerel yönetimden, ve Valilikten böyle bir organizasyon için destek aldınız mı ? Bildiğim kadarıyla Emniyet Müdürünüz ileri görüşlü ve başarılı bir insan konu hakkında kendisini bilgilendirirseniz yardımcı olacağını ümit ediyorum. Fikren hazır olduğunuzu sanabilirsiniz ama bu işler için yeterli alt yapıya sahip olmak gerekir. Manisa'nın sosyal konumu ve giriştiğiniz organizasyonun artılarını ve eksilerini gözden geçirin derim.
    Henüz İnternet siteniz bile faal değil
    ''Web Sitemiz Tasarım Aşamasında En Kısa Sürede Hizmetinizdeyiz....''
    Konu Yusuf YÜCE tarafından (14-03-2011 Saat 12:01 ) değiştirilmiştir.
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Enduroist Katılımcı Üye memed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    MEHMET KÜÇÜK
    Motosiklet
    1200 gs
    Marka
    Bmw

Alıntı YYUCE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım iyi güzel bir davet var anladık ama henüz üyeliğinizi tam anlamıyla aktive etmiş değilsiniz. Hatırladığım kadarıyla Manisa'da böyle bir etkinlik yapılmadı ve ilk defa yapılacak, coğrafi konum olarak bölge illerden hatta daha uzak yerlerden bu işe gönül vermiş motorcuları toplamanız mümkün. Yer olarak gayet güzel bir yerdir at alanı, konaklamaya çadır kurmaya müsait. Siz yerel yönetimden, ve Valilikten böyle bir organizasyon için destek aldınız mı ? Bildiğim kadarıyla Emniyet Müdürünüz ileri görüşlü ve başarılı bir insan konu hakkında kendisini bilgilendirirseniz yardımcı olacağını ümit ediyorum. Fikren hazır olduğunuzu sanabilirsiniz ama bu işler için yeterli alt yapıya sahip olmak gerekir. Manisa'nın sosyal konumu ve giriştiğiniz organizasyonun artılarını ve eksilerini gözden geçirin derim.
    Henüz İnternet siteniz bile faal değil
    ''Web Sitemiz Tasarım Aşamasında En Kısa Sürede Hizmetinizdeyiz....''
    yusuf abi manısalıydın sanırım dimi ))))

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Bir ayağımız Manisa'da yan sehpa diyebiliriz. Orta sehpa Tekirdağ.
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.