Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 4´e kadar. Toplam 4 Sayfa bulundu
    Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Standart Eğitimcilerin dikkatine

Aramızda öğretmenlik yapan arkadaşlarımız var konuyu daha çok sizin dikkatinizi çekler düşüncesiyle açıyorum.
    Aydın Üniversitesinin hazırladığı 9-10-11. sınıflar için ÖSYM çalışma kitapçığından 6.000 adet mevcut, bir arkadaşım dağıtım ile ilgili çalışma içerisinde. Eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak üzere yer önemli değil mümkün olduğunca dağınık ve ihtiyacı olan illere gitmesini arzu ediyorlar. Konu ile ilgilenen eğitimci arkadaşlar bana Lise adı, sınıflara göre öğrenci sayısını yazarlarsa gönderme imkanımız vardır.Çorbada bizim de tuzumuz olsun.
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Enduroist Üye shadowfreaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    murat başaran
    Motosiklet
    F 650 GS + YBR 125
    Marka
    Bmw

Yusuf abi güzel bir uygulama başlatılmış Benim öğrenciler daha çok küçük Ösym den haberleri yok henüz. sadece fotosentez yapıyorlar. 1. sınıflar

Enduroist Kadim Üye Ali Emre Sakarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ali emre sakarya
    Motosiklet
    transalp xl650
    Marka
    Honda

yusuf hocam, şanlıurfa viranşehir rehberlik ve araştırma merkezinde rehber öğretmen olarak çalışıyorum. konuya rastlayınca ilgimi çekti ve liselerde çalışan rehber öğretmen arkadaşlardan toplam bir rakam istedim. bir kaç gün içerisinde elimde olur. bu rakamlara göre (tarafınızdan) uygun görülecek sayıda kitapçık rica edeceğiz.

bunu düşündüğünüz, fırsat verdiğiniz ve böyle bir hizmeti yerine getirdiğiniz için size ve arkadaşınıza çok teşekkür ediyorum...
    - "eksiklik kendi özümde..."

Enduroist Kadim Üye MEHMET ERCAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    mehmet ercan
    Motosiklet
    yamaha 1200 süper tenere
    Marka
    Yamaha

yusuf bey dostum,güzel bir işe aracılık yapmanız taktire şayan bir durumdur.
    benim okuluma da 12-20 tane gönderirlerse sevinirim.
    şimdiden teşekkürler...

bozyazı lisesi:
    bozyazı/mersin
    33830
    Zamanınız kısıtlı, bu yüzden başkalarının hayatını yaşayarak onu harcamayın. Başkalarının düşüncelerinin sonuçlarıyla yaşama dogmasına takılıp kalmayın. Başka insanların fikirlerinin gürültüsünün kendi kalbinizin sesini duymanızı engellemesine izin vermeyin. Ve en önemlisi kalbinizin ve sezgilerinizin yolundan gidecek cesarete sahip olun. Kalbiniz ve sezgileriniz ne yapmak istediğinizi bilirler. Bunun dışındaki herşey ikinci planda.

Steve Jobs