Arkadaşlar Motoasist'in satıldığı sitesinde, Inter Partner Assistance şirketi ile ortaklaşa yürütüldüğü,güvence altında olduğu ve benzeri bilgiler üzerine, bende Inter Partner Assistance şirketine MOTOASİST ile ilgili ne tür bir çalışmaları olduğunu sordum.Konu ile ilgili olarak şu şekilde cevap geldi.

"Sayın Barış Çalışkantürk,

Şirketimiz, MOTOASİST ürünü için bir firma ile 2009 yılına kadar çalışmış ve MOTOASİST üyelerine Yol Yardım hizmetleri sağlamıştır.

Hali hazırda konu ile ilgili direkt olarak herhangi bir çalışmamız bulunmamaktadır. Sadece bazı sigorta şirketleri ile Motorsiklet Kasko poliçeleri için Yol Yardım hizmetleri sağlanmaktadır.

Belirttiğiniz web adresinde ki kart görselinde, Şirketimize ait bilgiler bulunmaktadır. Proje, Inter Partner Assistance olarak yürütülmediğinden ilgili görselin düzeltilmesi için yetkililer ile görüşülecektir.

Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

Saygılarımızla,

Ali Sarıtoprak
Director / Sales & Marketing, Customer Relations
ali.saritoprak@interpartnerassistance.com
Tel. : +90 216 524 36 21 Mobil: +90 533 501 02 70
Inter Partner Assistance
Kisikli Mah. Bosna Bulv. Nato Yolu No:39 Uskudar - 34760 Istanbul – Turkiye"

Görüldüğü gibi web sitesi bile olmayan MOTOASİST firmasının güvenirliği bence sallantıda.Yaptırmayı düşündüğüm sigortadan vazgeçiyorum.Umarım aksi fikri olan var ise yardımcı olur da bizimde yol sigortamız vs. olur.