Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 22 Toplam 22 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 121819202122
211 den 211´e kadar. Toplam 211 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye erhanay14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Erhan AYDIN
    Marka
    Diger

Alıntı kirlangic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    erhan abi gerçekten zevzeklik ettim ..bunu farkettiğimde de cok utandım ...sadece sizin yakınınız olmasından dolayı değil aynı zamanda nasılda emeğe saygısızlık ettiğimden ... tekrar özür dilerim
    farkında olmadan bazen hepimiz hata yaparız.önemli olan hataların farkına varmak.seni şahsen tanımıyorum.yazımda belirttiğim gibi babam diye yazmadım hikayesini.sadece bir ilkokul mezununun hayatımda bıraktığı izlerini belirttim.sana herhangibir kırgınlığım yok,üzülme.yazarken aslında alınabileceğini düşünmedim dersem yalan olur ama dediğim gibi bazı sitelerde öyle yorumlar okudum ki içim acıdı.işim gereği motosiklet sitelerini motosiklet hususunda ki gelişmelerden haberdar olmak için takip ediyorum,enduroist haricide hiçbir siteye üyeliğim yok.bu haberin çıkması ile birlikte gezindiğim sitelerdeki yorumları okumam,ayrıca aynı haberin burada da yayınlanması ile hem içimdeki üzüntüyü azaltmak ayrıca bir ustayı-ustamı anlatmak gerekiyor diye düşününce yazdım.tekrar üzülmeni istemediğimi belirtme ihtiyacı hissettim.saygı ve sevgiyle.
    Konu erhanay14 tarafından (24-07-2011 Saat 14:36 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 22 Toplam 22 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 121819202122