Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 38 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye muratersahins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Murat ERŞAHİN
    Motosiklet
    KTM 640 ADV
    Marka
    Ktm

Alıntı raskolnikov Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ali Esengül'le konuştum bugün. 150 lira dedi bakıma. yalnız sırf işçiliği. Tahminen ne kadar tutar? dedim. Adam da haklı olarak getir bakalım öyle fiyat veririm dedi. Hava filtresi 70 tl dedi. Fiyat da normal geldi bana açıkcası. Sonuçta öyle heryerde parçası bulunan bir motor değil bizimki de. Davut abi sen ne düşünüyorsun ?

D&B motor da yağ filtresi değişimi de içinde olması kaydıyla 240 demişti sanırım.Haziranın 20si gibi gideceğim bir ustalara.Fiyat alacağım.Hangisi uygunsa ona vereceğim motoru bir bakım yapsın uzun yollar öncesi.

Ben bakımdan cıkalı 1500 km fılan oldu yag fıltresı hıflo marka 15 tl yag 50 tl tutttu acık wurth marka hava fıltresı acıldı temızlendı kagıt hava fıltresı yırtıgı pırtıgı olmadıgı ıcın devam dedık orjınallerı kagıt hva fıltresı yerınde olsam k&n alırdım defalarca temızleyıp kullanabılırsın balatalarım ıyıydı olarında zamanı var bujımı degıstırdım ngk marka 15 tl yanı 90 tl ye fılan bakımını halletmıstım
    Murat ERŞAHİN
    ''06 KTM 640
    35 KTM 08

Enduroist Kadim Üye muratersahins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Murat ERŞAHİN
    Motosiklet
    KTM 640 ADV
    Marka
    Ktm

Alıntı raskolnikov Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben motosikletimle öyle uzun yola çıkmadım pek ama 145 km yi görmüşlüğüm var. Hani o hızlar rahatsız ediyor açıkcası. 120 km'de falan pek rahatsız edici bir sallantı göremedim ben. Denemedim de haliyle. Deneyen varsa onlar bilgilerini paylaşırlar
    15*42 dıslıyle bende 150 km hızı gormuslugum var 7000 devırde fazlası zarar dıyerek devam etmedım ama ben en ıyı saatte 100 km hızla gıderken dadını alıyorum motorun
    Murat ERŞAHİN
    ''06 KTM 640
    35 KTM 08

Enduroist Üye cihangir aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Cihangir Aksoy
    Motosiklet
    Nx4
    Marka
    Honda

Alıntı muratersahins Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bakımdan cıkalı 1500 km fılan oldu yag fıltresı hıflo marka 15 tl yag 50 tl tutttu acık wurth marka hava fıltresı acıldı temızlendı kagıt hava fıltresı yırtıgı pırtıgı olmadıgı ıcın devam dedık orjınallerı kagıt hva fıltresı yerınde olsam k&n alırdım defalarca temızleyıp kullanabılırsın balatalarım ıyıydı olarında zamanı var bujımı degıstırdım ngk marka 15 tl yanı 90 tl ye fılan bakımını halletmıstım
    k&n sitesine girdiğimde nx4 Falcon için parça aratamıyorum. Model olarak bir türlü bulamıyorum. Acaba nereden bakabilirim bu hava filtresine ?

Enduroist Üye
    Isim
    CEMİL ÇERÇİ
    Marka
    Aprillia

Alıntı muratersahins Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam;
    Dün yağ değiştirmek istedim. Gittim yağcıya 20w50 API-SF onayını veren sadece Castrol RX Diesel yağ vardı Benzinlilerin hiç biri API-SF onayı vermediğinden aldım 4 lt 40,00 TL ye ve 2 Litre 300 gr gibi yağ koydum.
    Siz hangi marka yağ kullanıyorsunuz? Benim kullandığım yağ kullanma klavuzundaki yağ ama dediğim gibi diesel.
    Saygılar..

Enduroist Kadim Üye Davut Yüksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Davut Yüksel
    Motosiklet
    R1100 GS
    Marka
    Bmw

Benim götürdüğüm serviste motul yağ koyduklarını gördüm ama daha önce Total in 10-40 motor yağından koymuştum. Bir sonrakine Bauhaus ta satılan Castrol ün yağından alacağım.

Enduroist Üye
    Isim
    CEMİL ÇERÇİ
    Marka
    Aprillia

Alıntı davutyuksel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim götürdüğüm serviste motul yağ koyduklarını gördüm ama daha önce Total in 10-40 motor yağından koymuştum. Bir sonrakine Bauhaus ta satılan Castrol ün yağından alacağım.
    Davut bey;
    10-40 vb benzinli araçlar için yağ vardı. Ama ben illa klavuzda öyle yazıyor diye 20-50 apı-sf diesel yağı koydum. Bir sakıncası olur mu? Bir de 2 litre 300 gr gibi aldı motor bu normal mi?
    Saygılar..

Enduroist Kadim Üye Davut Yüksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Davut Yüksel
    Motosiklet
    R1100 GS
    Marka
    Bmw

Evet kılavuzda 20-50w diyor ama ama açıkcası ben bulamadım. Son iki değişimdir 10-40 konuldu motora. Benden önceki kullanıcı da öyle yapmış hep ama bir sonrakinde 20-50 alıp internetten deneyeceğim.

Kitapçıkta 1.8 litre diyor ama ustam 2.2 litre aldığını söylüyor anlamadım.
    Otomobil yağı meselesine gelince açıkcası ben okuduklarımdam yada anlatılanların hiçbirinde bilimsel verilere dayanan ifadeler bulamadığım için riske etmek istemedim. Nitekim aradaki fark en fazla 20 lira oluyor. Motula devam yani. Lakin bu konuda da merakımı gidermek isterim.

Enduroist Üye
    Isim
    CEMİL ÇERÇİ
    Marka
    Aprillia

Alıntı davutyuksel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet kılavuzda 20-50w diyor ama ama açıkcası ben bulamadım. Son iki değişimdir 10-40 konuldu motora. Benden önceki kullanıcı da öyle yapmış hep ama bir sonrakinde 20-50 alıp internetten deneyeceğim.

Kitapçıkta 1.8 litre diyor ama ustam 2.2 litre aldığını söylüyor anlamadım.
    Otomobil yağı meselesine gelince açıkcası ben okuduklarımdam yada anlatılanların hiçbirinde bilimsel verilere dayanan ifadeler bulamadığım için riske etmek istemedim. Nitekim aradaki fark en fazla 20 lira oluyor. Motula devam yani. Lakin bu konuda da merakımı gidermek isterim.
    Teşekkür ederim. Kullanayım bakalım sonucunu paylaşırım.
    Saygılar.

Enduroist Üye Erhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Erhan Erbir
    Motosiklet
    NX4 Falcon
    Marka
    Honda

Falcon için Kros tipi Yüksek Ön Çamurluk arıyorum... Elinizde varsa ikinci elde olabilir...
    Örnek...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4935428/detay/
    Erhan Erbir
    0555 829 0 753
    Kan grubu B+
    BMW F650 ( 35 KMU 66 )
    Yamaha FJ1200 ( 16 GY 530 )

Enduroist Üye sfaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Safa Demirlikan
    Motosiklet
    XT 660 z
    Marka
    Bisan

hyosung xrx 125 model motorsikletime taktırmıştım zamanında çokda yakışmıştı bambaşka bir motora dönüştürmüştü bu çamurluk ..
    resimdeki acerbisin universal supermoto çamurluğu .. 3 sene evvel enduromarket latif abiden almıştım .. fiyatı halen değişmemiş ;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2481786/detay/
    iki parçalı birbirine geçmeli bir modeli daha var sanırım .. çamurda oynayan bir insanım diyorsan o daha bir işini görebilir ..

Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234 SonuncuSonuncu