Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 67 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Kadim Üye HakanVelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ...

Gelen herkese teşekkür ederim. Gelen arkadaşların fark ettiği gibi İstanbul içerisinde ve cep telefonunun sürekli çekeceği bir rota çıkarmak niyeti ile eski dostlarımdan aldığım izleri bir şekilde bağlaya bağlaya çıkardığım bir rota bu. Birbirine bağlama noktlarında çok ufak 2mt zor geçişleri var. Araba girmesin diye Ormancıların kapadığı 3 yerden geçmek gerekiyordu. Açıkçası acaba ekip bu geçişlerde nasıl tepki verir diyordum ama yardımlaşarak kazasız belasız herkes geçti buna çok sevindim. AKG rotası %99 araba ile yapılabilen çok kolay bir rota antrenman ya da alışma amaçlı kullanabilirsiniz. Yalnız özellikle yağmura dikkat. Zemin kuru olduğu sürece kolay bir rota. Uzun yağmur yemiş halini biliyorum, adama çamur banyosu yaptırır. Bununla birlikte rotayı kendi başına da yapmak isteyen arkadaşlara tavsiyem eğer hepiniz acemi iseniz mümkünse en az 3 motosiklet çıkın. Ama aranızda arazi tecrübelisi varsa durumu kendisi hesaplayabilir. Ben o rotayı tek kişi çıkardım.

Gezide motosikletini ilk yatıran ben oldum ama son yatıran ben değildim. Parkur AKG tadında bile olsa motosiklet yatır kaldır olacakmış bunu da görmüş olduk.
    NOT: 2 adet DCT motosikletin biri acemi biri tecrübeli sürücüsü vardı hiçbiri yan yatmadı. DCT +1 almalı buradan.

2. HakanVelioglu güzel mesajın için 4 üye sana teşekkür etti :

Bora Karayel (17-06-2019),cemkucuk (26-06-2019),halil yılmaz (17-06-2019),Serdar ZIMBA (17-06-2019)