Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 70 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Katılımcı Üye İsmail Hakkı Erdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İsmail Hakkı ERDAĞ
    Motosiklet
    Yamaha 1200 süper tenere
    Marka
    Yamaha

Harika . Ağır endurolar için zorlu rota. Kutlarım. Son bölüme yakın yerler Soğanlı dağımıydı ! Tenere ST1200 müydü ve başına neler geldi merak ettim. Tenerenin problem çıkardığını ilk kez duyuyorum !! bir yanlış anlaşılma olmasın
    Konu İsmail Hakkı Erdağ tarafından (13-08-2019 Saat 12:16 ) değiştirilmiştir.
    Motorcu özgür ruhtur.
    05324123412

2. İsmail Hakkı Erdağ, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

alper ozbas (13-08-2019)

Moderatör alper ozbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    alper özbaş
    Motosiklet
    1200 ADV Rally
    Marka
    Bmw

Alıntı İsmail Hakkı Erdağ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harika . Ağır endurolar için zorlu rota. Kutlarım. Son bölüme yakın yerler Soğanlı dağımıydı ! Tenere ST1200 müydü ve başına neler geldi merak ettim. Tenerenin problem çıkardığını ilk kez duyuyorum !! bir yanlış anlaşılma olmasın
    Geçen seneki Toros turumuzda 1200 süper tenere vardı adı gibi süper makina, hiçbir sıkıntı çıkarmamıştı.Karadeniz turunda 2 adet tenere 660 vardı bir tanesinin rulmanı kırıldı onu da yanımızdaki yedekle değiştirip yola devam ettik 660 lar da tamiri, bakımı kolay makinalar.
    Karadeniz turunda sizin de dediğiniz gibi sondaki görüntüler Soğanlı ve derebaşı virajları, Arkadaşlarımızın büyük endurolarla bu tarz yollardan korkmamaları gerekir adı üstünde enduro motor bu yollar için yapılmış makinalar...biz de hakkını verdik sanırım,yol izlerini raporda paylaşacağım herkese yalnız gitmemek kaydıyla tavsiye ederim(sadece biraz arazi tecrübeniz ya da yanınızda en azından tecrübeli biri olsun yeter)

4. alper ozbas güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

cemkucuk (06-09-2019),harun solmaz (19-08-2019),Süleyman Kuyucu (07-09-2019)