Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 25 Toplam 26 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 15212223242526 SonuncuSonuncu
241 den 250´e kadar. Toplam 260 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye Enver kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Enver Kutlu
    Motosiklet
    Africa Twin CRF 1000 DCT
    Marka
    Honda

Sena'nin kendi sesli arama sistemi var... Konusarak (ingilizce) daha onceden kaydetmis oldugun (speed dial) numaralari aratabiliyorsun... Ses ,radyo , telefon ve interkom arasinda sesli komutlarla gecis yapip aletin neredeyse tum ozelligini sesinle kontrol edebiliyorsun.... Sena' nin sesli yonlendirme menusune alete iki defa parmaginla vurarak ya da tuslardan birine basarak erisiyorsun... Senin sordugun sanirim telefon defterine veya telefonun sesli erisimine nasil erisilecegi.... Surda biseyler var konu ile ilgili.

https://support.sena.com/hc/en-us/co...bile_site=true b

Telefon tusuna basilinca siri veya android voice call menusune erisiliyor....
    Sena' nin kendi sayfasinda da arastirabilirsin bu konuyu....
    Konu Enver kutlu tarafından (19-09-2017 Saat 04:39 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Üye keremkalyonju - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    kerem kalyoncu
    Motosiklet
    XT660Z
    Marka
    Yamaha

speed dial özelliğini biliyorum max. 3 tane numara atanıyor. ama sesli komutla rehberden istenilen kişiye ulaşmak mümkün siride bunu yapabiliyorum. paylaştığınız linkte android içinde aynı tuşun kullanıldığı yazıyor , galiba telefona da ayar yapmam lazım.

bilgi için teşekkürler.

Enduroist Katılımcı Üye Ahmet Öztekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ahmet Öztekin
    Motosiklet
    V-Strom (14)
    Marka
    Suzuki

Bütün yazılanları okuduktan sonra, yurtdışından bir arkadaşım aracılığıyla getirtme imkanım doğduğundan, 20s ve packtalk arasında kaldım. Buradan sormadan, arama yapayım demiştim, aşağıdaki değerlendirmeye rastladım. (20s çiler, yağmura dikkat)
    http://www.fz09.org/forum/showthread.php?t=11545
    Murphy says: Anything that can go wrong will go wrong...
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Enduroist Kadim Üye oguzetuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Oğuz TUNA
    Motosiklet
    1290SAS
    Marka
    Ktm

Midland yeni bir model çıkarttı.
    Çok basit bir model ve fiyatı uygun 100€.
    Telefon müzik navigasyon tüm işi görecek yeterlilikte ve kaskın dışındaki parça diğer tüm marka modellerinden çok daha küçük.
    Tavsiye ederim.
    https://www.mototas.com.tr/midland-b...mi-tek-pmu1711
    Oğuz TUNA

5. oguzetuna, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Coşkun SARP (01-10-2017)

Isim
    Ahmet Öztekin
    Motosiklet
    V-Strom (14)
    Marka
    Suzuki

Her ne kadar packtalk başlığı olsa da, daha çok 20s ile kıyaslama üzerinden yürümüş muhabbet. 280 mesajın, 60 kadarını okuduktan sonra bu ikisi arasında kalanların packtalk almalarının daha iyi olacağını düşündüm.

Genelde grup sürüşü yapanların da yorumları olduğu için, binlerce doları gurup olarak bayılmadan önce okumak isteyebilirsiniz.

"Top of the line" headsetler ile ilgili kullanıcı görüşlerinin paylaşıldığı advrider başlığı:
    http://advrider.com/index.php?posts/26463279

Murphy says:
    Anything that can go wrong will go wrong...
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Isim
    Ahmet Öztekin
    Motosiklet
    V-Strom (14)
    Marka
    Suzuki

Detaylı iki inceleme yazısına rastladım.
    Bu tür sitelerin genel olarak firmalar ile ticari bağlantıları olsa da, genel kullanım ve özellikler hakkında detaylı bilgi veriyor ve çok fazla şakşakçılık yapmıyor gibi geldi.
    Market liderleri için iki inceleme
    Sena 20s
    http://www.webbikeworld.com/motorcyc...20s/review.htm
    Cardo scala packtalk
    http://www.webbikeworld.com/motorcyc...cktalk-review/

İkisini de almak için imkan vardı. Ben tercihimi packtalk'tan yana kullandım.
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Isim
    Ahmet Öztekin
    Motosiklet
    V-Strom (14)
    Marka
    Suzuki

Bu arada Sena'nın yeni modeli 30K yurtdışında satışa sunulmuş ve stoklara girmeye başlamış.
    Ama 10 ve 20s kullanıcıları, kendi cihazlarında yaşadıkları bazı problemler nedeniyle 30K ya geçiş için acele etmeme taraftarı.
    (Sena da, cardo'nun dmc network benzeri, mesh network adını verdikleri bir bağlantı sistemine geçmiş.)
    https://www.sena.com/product/30k/

Bu konu benim için kapandı gerçi. Ama için için 10c evo'nun (kameralı) fiyat ve yorumlarını merak etmiyor değilim.

Murphy says:
    Anything that can go wrong will go wrong...
    Konu Ahmet Öztekin tarafından (12-10-2017 Saat 16:12 ) değiştirilmiştir. Sebep: model adı
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Karadeniz
    Bölge Sorumlusu

ahmet şen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet şen
    Motosiklet
    CRF1000L MT
    Marka
    Honda

hem konuyu hortlatayım hemde intercom sorunumu çözeyim : ) Yukarıda intercom modelleri tartışılmış ama ben başka bir çözüm arayışındayım. meeaudio nün m6 pro g2 adında bir kulaklık modeli mevcut. Bu kulaklığı keyifle takip ettiğim bir YouTube kanalı olan fortnine https://www.youtube.com/watch?v=4U5ArX7J7ps da görmüştüm. Motosikleti genelde yalnız kullandığım ve nadiren başka bir intercoma bağlanma ihtiyacı duydugum icin daha kaliteli ses almayı umduğum aynı zamanda belli bir miktar gürültü filtrelemesi yapabilen m6 pro kulaklığı almak arefesindeyim siz ne düşünürsünüz?

Enduroist Üye GÖKHAN ÇAKMAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gökhan ÇAKMAK
    Motosiklet
    BMW R 1200 GS 2017 ..2014 TRİUMPH TİGER 800 XC SE
    Marka
    Honda

Cool

Alıntı ahmet şen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hem konuyu hortlatayım hemde intercom sorunumu çözeyim : ) Yukarıda intercom modelleri tartışılmış ama ben başka bir çözüm arayışındayım. meeaudio nün m6 pro g2 adında bir kulaklık modeli mevcut. Bu kulaklığı keyifle takip ettiğim bir YouTube kanalı olan fortnine https://www.youtube.com/watch?v=4U5ArX7J7ps da görmüştüm. Motosikleti genelde yalnız kullandığım ve nadiren başka bir intercoma bağlanma ihtiyacı duydugum icin daha kaliteli ses almayı umduğum aynı zamanda belli bir miktar gürültü filtrelemesi yapabilen m6 pro kulaklığı almak arefesindeyim siz ne düşünürsünüz?
    çok çok elzem değilse çinliler de fiyat / performansta çok iyi 350 civarı değer ürünlermüzük dinle farklı kulaklıklara bağlan daha kompkat Sizin seçeneğe göre. Benim çevrem Pactalkcu bende Pactalk slim JBL aldım ikili paket mart ayında . alışana kadar biraz gıcık etti ama kalite ve verdiği hizmet çok eşsiz.

Motorculuk bana şunu öğretti kesinlikle iyisini al iyi olanı iyi seçeneğe yürü, bu kask kıyafet aksesuar lastik vs ne koyarsan koy içine dönüp dolaşıp daha fazla masraf ile geliyorsun iyi olana . Amerikayı keşfe lüzum yok biz burnumuz sürte sürte Sizin iöin yıllar içinde kulaklıktan telefon uygulamalarına akla gelen her dolambaca el attık.

olmuyor amacına uygun en kalitesini ve işlevlisini al . Amazon-revzilla- louis.de- fc-moto.de güven ile araştır al takip et indirimleri . Ben Tr de daha olmayan gelmeyen ürünü aldım çifti şuan bi alt versiyonun 4750 5 bin arasında 2.750 TL ye duo almıştım. ama sen çok beklenti yapmıyorsun madem . amacına uygun en iyisini al tavsiyem .

11. GÖKHAN ÇAKMAK güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

ahmet şen (27-10-2019),Arif Oral Unal (26-10-2019)

Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

cebimizde bu kadar akıllı cihazlar varken binlerce lira böyle bir şeye vermektense bir uygulama filan yok mu yahu android ya da ios telefona kurulabilen. yıl 2019 benden başka kimse düşünmemiş olamaz herhalde...vardır mutlaka

Sayfa 25 Toplam 26 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 15212223242526 SonuncuSonuncu