Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 8´e kadar. Toplam 8 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Üye Hikmet Gumus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Hikmet Gumus
    Motosiklet
    Honda CRF 250L
    Marka
    Honda

Hmm Haklıssız ancak konu çok kalabalık bor kaç kez Google araması ıle gelmeme rağmen ıcınde aradıklarımı bulamadım , tek tek dolaşmak ıcınse çok fazla sayfa var , 300un uzerınde , son sayfalar yakın tarıhlı olmasına karşın ılık 250 sayfa 2015 ve oncesıne ait konu başlangıcı 2012 yada 2013.
    Arsıvlenmıs duzenlenmıs mesajlar olabılır ama tek konu ve bu kadar uzun olunca ıcerıklerıne göre farklı bır başlık açayım dedım aksı halde takıp edılemez dıye düşünüyorum. Ancak bu sekılde bır kural varsa tatbiki ıstemeye ıstemeyede olsa uyarım..

Enduroist Kıdemli Üye Ediz Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ediz Gürkan
    Motosiklet
    1200 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Hikmet Gumus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hmm Haklıssız ancak konu çok kalabalık bor kaç kez Google araması ıle gelmeme rağmen ıcınde aradıklarımı bulamadım , tek tek dolaşmak ıcınse çok fazla sayfa var , 300un uzerınde , son sayfalar yakın tarıhlı olmasına karşın ılık 250 sayfa 2015 ve oncesıne ait konu başlangıcı 2012 yada 2013.
    Arsıvlenmıs duzenlenmıs mesajlar olabılır ama tek konu ve bu kadar uzun olunca ıcerıklerıne göre farklı bır başlık açayım dedım aksı halde takıp edılemez dıye düşünüyorum. Ancak bu sekılde bır kural varsa tatbiki ıstemeye ıstemeyede olsa uyarım..
    Google'a aradığınız konu ve enduroist beraber yazarsanız bulma şansınız çok artar. Örneğin "crf 250 aksesuar enduroist" gibi.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi