Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 24 Sayfa bulundu

Konu: Kirli Gezi

Hybrid View

Enduroist Kadim Üye HakanVelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ...

Teşekkürler dostlar. İlk AKG için 16 Haziranı seçmiştik takvime de girmiştik. Aklımda AKG için İğneada Longoz ormanları yolu var. Çok kolay bir yoldur ve ben yolun manzarasını da sevmişimdir hep.

Bunun dışında bu yıl için tarihi net omamakla beraber Ağustosta olabilir sanırım Kirli Kamp olarak da Uludağ göller bölgesi var.

KG içinse durum çok farklı. Şu AKG'yi bir görelim. Grupla sürme noktasında bir üyesi olarak çok sürdüm ama bir tık daha üstünde sorumluluk almayı daha önce yapmamıştım. Korkuyorum işin aslı ama korkanın çocuğu da olmaz mantığındayım. Eski sürdüğüm dostları da yardıma çağırdım. Sağolsunlar onlar da canı gönülden destekleriz dediler. Özetle Haziranda görüşelim. Haziran AKG sürüşü için ayrı başlık açacağım arkadaşlar tarih yaklaşınca. Burası daha çok Kirli Gezi olarak tanıttığım konsept üstüne fikir alış verişi için açtığım bir başlık. Dediğim gibi her şeyi bilemem ben ölmeden şu ana kadar öğrendiklerimi yazabildim.

2. HakanVelioglu, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Serdar ZIMBA (01-04-2019)

Enduroist Kıdemli Üye Deniz Kupeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    deniz küpeli
    Marka
    Diger

Standart Kirli Gezi

Alıntı HakanVelioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanırım Kirli Kamp olarak da Uludağ göller bölgesi var.
    Uludag zirve patika varmi acaba...kirli veya az kirli? Deneme firsatiniz oldumu?
    Konu Deniz Kupeli tarafından (03-04-2019 Saat 07:29 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Katılımcı Üye mustafa gologlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    mustafa göloğlu
    Motosiklet
    HONDA XL 700 Transalp
    Marka
    Honda

Alıntı Deniz Kupeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uludag zirve patika varmi acaba...kirli veya az kirli? Deneme firsatiniz oldumu?
    Uludağa iki senedir gidiyorum, en son alaçamdan çıktım, izci kampından sonra 20 dk falan sürdü. 200 kg lık makineler düşünüldüğünde AKG yapılabilir bence. Orhaniye yolu daha zorlu ama orası için de biraz daha beklemek lazım. hala kar vardır tepeye yakın yerlerde. Bir de uludağa gitmişken bence kamp yapıp orada kalmak lazım. Öbür türlü sadece 14 km arazi sürüşü için bir ton asfalt yol gidilmiş olur.