Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 24 Sayfa bulundu

Threaded View

Moderatör alper ozbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    alper özbaş
    Motosiklet
    1200 ADV Rally
    Marka
    Bmw

2015 yeni kasa BMW 1200 ADV Kullanıyorum öncesinde 2005 1200 gs ve 2008 transalp kullandım.

1.Hiç kıvırmadan söylüyorum BMW logosunu seviyorum 1200 adv nin verdiği hava ve açtığı kapılar hoşuma gidiyor( ye kürküm ye mantığı)
    2.1200 cc nin verdiği güç ,artçılı veya artçısız sürüş, oturuş rahatlığını başka motorda göremedim.(son denediğim ktm 1290 dahil)
    3.Uzun yolda verdiği kolaylıklar stabilite,otobanda hız sabitleyici,elcik ısıtma vs vs küçük cc lerde yok
    4.BMW 1200 adv nin fren gücünü,ön freni bile ani sıktığınızdaki stabilite yığılmama müthiş
    5.motor büyüdükçe trafikte arabalar tarafından görülme ,yol verilme oranı artıyor.1200 cc bmw yi gören zaten çok bulaşmıyor baya baya yol veriyor(150 ccscooter de kullanıyorum aradaki fark inanılmaz)
    6.Büyük motorların işçilik ve malzeme kalitesi hele hele markanın amiral gemilerinde daha yüksek ve tatmin edicidir yedek parça sorunu az yaşarsınız.BMW ADV için yedek parça ve ektra aksesuarda hiç sorun yaşamazsınız(medeniyette diyelim moğol çöllerinde daha mekanik bir makina isteyebilirim)
    7.motor büyüdükçe ona kıyamazsınız arazi kabiliyetiniz zayıflar , hele de birde çamura saplandınız,ters yöne girdiniz ters eğimde kaldınız 260 kilo ile debelenir durur ah bir ktm 690 nım olsa dersiniz
    8.Kaşıntı (2015 adv sahibisin yahu viraj abs var ekran değişti deyip kıçını kaşıyıp durursun sonra 2017 model 145 .000 tl fiyatı görüp üzerine 60.000 tl verilirmi deyip vazgeçersin.ben o 60.000 tl ile gezi başı 5000 yl den 12 gezi yapıp dünyayı gezerim bu beni daha mutlu eder)

2. alper ozbas güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Ali KORKMAZ (05-12-2017),omercem (06-12-2017)