Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 8´e kadar. Toplam 8 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Üye Hasan Hüseyin ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Hasan Hüseyin ÖZGÜR
    Motosiklet
    XTZ 1200 SUPER TENERE
    Marka
    Yamaha

Ne zaman motosiklet dostu bir bürokrat arkadaşımız olur o vakit bu konuya çare bulurlar. Herkes bu konudan muzdarip. Değil matematiksel hesep köyün delisinede söylesen motosikletin hız sınırının daha yukarılarda olacağını söyler. Amma gel gelelim de bunu bu yasal düzenlemeye imza atanlara anlat.

Enduroist Kadim Üye HakanVelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ...

Alıntı Hasahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne zaman motosiklet dostu bir bürokrat arkadaşımız olur o vakit bu konuya çare bulurlar. Herkes bu konudan muzdarip. Değil matematiksel hesep köyün delisinede söylesen motosikletin hız sınırının daha yukarılarda olacağını söyler. Amma gel gelelim de bunu bu yasal düzenlemeye imza atanlara anlat.
    İçinizdeki iyi niyeti benimsesemde köyün delisi konusunda aynı fikirde değilim. Şimdi bizler hep biz bize olduğumuz için belki pek farkında değiliz ama motosiklete eli değmemiş birinin akıllıyken bile motosikletin daha hızlı gitmesini anlayacağından şüpheliyim. Bunu siz ben biz anlarız ama diğerleri bence anlayamayacaktır. Bu ön yargıyı kırmak adına belirli platformlarda ses çıkarılması lazım. Bu noktada bize değil eğitmenlere ve eğitim kurumlarına iş düşebilir zannımca.